Kadim Dostlar ™ Forum: Ayın Burcu: Terazi (23 Eylül - 23 Ekim) - Kadim Dostlar ™ Forum

İçeriğe atla

Yalnızca 1 dakikanızı ayırıp sitemize üye olduğunuzda, içinde daha az reklam bulunan temamızı kullanabilirsiniz ...

Aradığınız konuya ulaşamadınız mı ? Problem değil, arama Özelliğimizi Kullanabilirsiniz
GoogleKadim Dostlar Özel Arama
Facebook Sayfamıza Üye Olabilir ve Güncel Site İçeriğinden Kolayca Haberdar olabilirsiniz
Sitemize reklam vererek, sitelerinizi veya ürünlerinizi tanıtabilirsiniz
-------------------
Kurumsal Çözümler Uzmanı Erkan Okur
İnformatik: Mühendislik ve PLM ÇözümleriKadim Dostlar ™ Günlük Fal Hizmeti (Müneccim.Com İş Birliğiyle)

Günlük Falınız Burda. Tek Yapmanız Gereken Burcunuzu Seçmek: | koç | boğa | ikizler | yengeç | aslan | başak | terazi | akrep | yay | oğlak | kova | balık |
Tek sayfa
  • Yeni bir konu açamazsınız
  • Bu konuya cevap yazamazsınız

Ayın Burcu: Terazi (23 Eylül - 23 Ekim) Konuyu Oyla: -----

#1
Kullanıcı çevrimdışı   Sema 

  • Ne Mutlu Türküm Diyene!!
  • Grup: Yönetici
  • Mesaj sayısı: 5.470
  • Kayıt tarihi: 11-Eylül 07
  • Gender:Female
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Forum İtibarı: 6
Henüz Tanınmıyorİçeriği Arkadaşlarınla Paylaş

forum.. Terazi

forum.. Özellikler:

Anahtar kelime:
Bağlantı kurmak

Şifre:
Güzellik, denge ve uyum yaratmak için başkalarıyla işbirliği yapmalıyım.

İlke:
Denge Olumlu uygulama: Diplomasi Olumsuz uygulama: Kararsızlık

Özellikleri: Bağlantı kuran, paylaşımcı, işbirlikçi, uyumlu, sosyal, içten, düşünceli, anlaşmaya hazır, dengeli, tartan, adil, tarafsız, nazik, tatlı, diplomat, arabulucu, hoş, estetik, zarif, sanatkar, rafine, zevkli, bağımlı, kararsız, pasif, bocalayan, tembel, kayıtsız, yüzeysel, kibirli, fazla narin, kolay etki altında kalan.

Terazi burcunda hava elementi ile öncü nitelik birleşmiştir. Terazi harika bir arabulucudur. İnsanları birbirleri ile tanıştırarak neşeli sosyal ortamlar yaratır. Sürekli başkalarıyla bir arada olmak isteyen Terazi insanı tek başına kalınca ne yapacağını bilemez. Ekip çalışmalarında ve ortaklıklarda harikalar yaratır.

Aslında göründüğü kadar yumuşak değildir: otoriter bir yapısı olmasına rağmen bunu tatlılıkla gizler. Öncü grubun hükmedici özelliği Terazi burcunun sevimli karakteri ile hoş bir şekilde birleştiği için herkesi parmağında oynatabilir. Kendi dediğini tatlılıkla ama mutlaka yaptırır. Terazi insanı inanılmaz derecede dürüsttür ancak düşündüğünü her zaman söylemez. Nazik bir diplomatdır.

Venüs tarafından yönetilen Terazi için uyum ve güzellik çok önemlidir. Huzurlu olması için bunlar gereklidir. Sanatların çoğunu, tüm kültürel olayları sever. Sanatla uğraşmasa bile sanata düşkündür. Güzel sanatlarla ilgili alanlarda başarılı olabilir. Yine güzellik ve güzelleşmekle ilgili her türlü alan ona uygundur.

Terazi insanı güçlü bir adalet duygusuna sahiptir. Burcun simgesi terazi adaleti temsil eder ve Terazi’nin en temel özelliklerini yansıtır. Eşitlik temel ilkelerinden biridir. Herkese iyi davranmak ister ve kendine davranılmasını istediği gibi davranmaya çalışır. Verdiği kadar almak ister, ilişkileri bu açıdan dengeli olursa çok mutlu olur. Yargı sisteminde pek çok avukat, hakim ya da savcı Terazi burcudur. Sanat ve adalette hak edilen orta noktayı bulmak ve dengeyi sağlamak oldukça zordur. Terazi bunu başarabilir.

Olayların farklı yönlerini, geçmiş ile geleceği, bilinenler ile bilinmeyenleri karşılaştırmaya ve bunlar arasında tam bir denge oluşturmaya çalışır. Bu yüzden zor ve geç karar verir. Diğerleri onun sürekli her şeyi enine boyuna tartmak istemesini, tereddütlerini ve kararsızlığını anlamayabilirler. Başak insanının ayrıntılarda mükemmeli araması gibi, Terazi de olayları tartarak dengeyi bulmaya çalışır. Terazi insanı yaşamın haksızlıklarla dolu olduğunu düşünür ve zaman zaman haksızlıklardan şikayet eder.

Kavga ve sertlikten hoşlanmaz ve başkalarını memnun etmek için uğraşır. Genellikle nazik, çekici ve neşeli bir insan olarak tanınır. Nerede eğlenceli sosyal olaylar varsa Terazi de oradadır. Yalnızlığı hiç sevmeyen Terazi'nin geniş bir arkadaş çevresi vardır. Toplum tarafından en beğenilen tipler Terazi burcundan çıkar. Konuk ağırlamasını iyi bilir ve herkes tarafından aranılan bir konuktur. Sosyal, dışa dönük, özgürlüğüne çok bağlı ve gezmeyi seven bir burçtur ama aynı zamanda evlilik burcudur; partneriyle birlikte olmaktan ve paylaşmaktan büyük zevk alır.

forum..Hediye SeçimiTerazi Kadını

Terazi kadınının en favori hediyesi kaliteli mücevherdir. Ona opal bir yüzük ya da safir bir kolye alabilirsiniz. Terazi kadının sosyal yaşamı çok hareketlidir. Küçük bir gece çantası, şal ya da topuklu gece ayakkabıları alırsanız sık sık kullanacağından emin olabilirsiniz. Terazi parfüm ve parfümlü vücut losyonlarını çekiciliğinin bir parçası olarak kullanır; hiçbir zaman fazla gelmeyecektir. Aynı şekilde ipekli seksi iç çamaşırlarından da vazgeçemez. Şampanya rengi ipek bir gecelik hoşuna gidecektir. Burcu güzellik ve zerafet gezegeni Venüs tarafından yönetildiğinden doğal olarak taze çiçeklere bayılır.

Terazi kadını evi için yeni bir aksesuardan çok hoşlanacaktır. Terazi’nin metali bakırdır. Bu herhangi bakır bir eşya, zarif bir saat ya da duvara asabileceği bakır kenarlı bir ayna olabilir. Taze güllerini koyabileceği şık bir kristal vazo tam ona göre bir hediye olacaktır. İnsanlarla çok ilgilidir, eğer ona kitap almaya karar verirseniz biyografi türü bir kitap seçmelisiniz. İnternette chat yapmaya bayılabilir onun için bir senelik İnternet erişimi alabilirsiniz.Terazi Erkeği


Venüs tarafından yönetilen Terazi erkeği müzik dinlemeye bayılır. Hoşlandığı grupları aklınızda tutup ona sevdiği CD’lerden alabilirsiniz. Klasik müzik, caz ya da rock konserlerine bilet alarak onu eğlendirebilirsiniz. Yemeğe çıkacaksanız arkasından dans edebileceğiniz popüler bir klüp iyi seçim olacaktır. Arabası için CD çalar, evine yeni hoparlörler ya da CD walkmen alabilirsiniz.

Terazi erkeği çok zevklidir ve giyimine önem verir. Beyaz şık bir gömlek, özel kol düğmeleri hediye edebilirsiniz. Yeni çıkmış seksi bir erkek kokusu bulursanız alın; hoşuna gidecektir. Terazi erkeğinin sosyal hayatı çok hareketlidir. Elektronik takvim, küçük el bilgisayarı gibi hediyeler günlük hayatını daha iyi organize etmesine yardımcı olacaktır.

forum..Sağlık ve Spor


Yönetici Gezegeniniz: Terazi burcu güzellik, aşk, eğlence ve konfor gezegeni Venüs tarafından yönetilmektedir.
Metabolizmanız: Yavaş
En Önemli Özelliğiniz: Zerafet, denge ve koordinasyon. Jimnastik, golf, dans gibi aktiviteleri denemelisiniz.
Sizi Sinirlendiren Şey: Hoş olmayan görüntüler sinirinizi bozar. Mesela saçınızın kötü olması, spor yaptığınız yerin çirkin görüntüsü ya da pejmurde bir giysi ile spor yapmak zorunda olmanız moralinizi bozar.
Sağlığınızla İlgili Yaptığınız Hata: Terazi burcu spor klubünde fazla sosyal olmaktan oraya gidiş sebebini bile unutabilir. Hoş insanlara göz atmaktan, tanıdıkları ile dedikodu yapmaktan spor yapmaya fazla vakti kalmayabilir. Gene de aşırı uçlara gitmemelisiniz. Bu sefer de aşırı yorgun düşebilir veya bir yerinizi incitebilirsiniz. Dengenizi korumalısınız.

Sizin kadar bakımlı burç az bulunur. Teraziler kendilerine çok iyi bakarlar. Rafları bakım kremleri, şampuanlar ve kozmetik ürünleri ile doludur ama yediklerine o kadar dikkat etmezler. Tatlıya karşı zaafları vardır. Kendinize bunu tamamen yasaklamayın onun yerine azaltın. Tamamen kesmeye kalkarsanız daha fazla yemeye başlayabilirsiniz. Terazinin atıştırma huyu kilo almasına sebep olur.

Terazi’nin sosyal hayata ve gece hayatına olan düşkünlüğü uykusuz kalmasına sebep olur. Gece çok geç olmadan evinize dönmeye çalışın.

Terazi ortaklık burcudur, bir başkası ile takım olarak yapacağınız sporlar size göredir. Çift kişi tenis, squash, basket, futbol, voleybol, yelkencilik gibi partner gerektiren sporları denemelisiniz.

Alt sırt bölgenize dikkat etmeli, sırt kaslarınızı güçlendirmeli ve böbrek sağlığınız için de bol su içmelisiniz.

forum.. Stresten Arınma

Stres altında iken Terazi burcu mutlaka dışarı çıkmalı ve arkadaşları ile buluşmalıdır. Ne kadar çok arkadaşını görürse o kadar mutlu olur, yanlızlıktan nefret eder. Öncü bir burç olarak değişiklikten rahatsız olmaz, yanlız doğru karar verdiğinizden emin olmak istersiniz. Hava elementi olarak herkesin fikrini almak istersiniz. Başkalarının görüşlerini aldıktan sonra kendi duygularınızı daha net olarak anlayabilirsiniz.

Terazi burçları bu kadar sosyal olmalarına rağmen göründükleri kadar yüzeysel değildirler. Son derece akılcıdırlar ve kararlarını verirken duygularını karıştırmazlar. Sürekli olarak yeni bilgiler toplayıp analiz eder, iyi ve kötü yönleri ile “tartarak” orta noktayı bulmaya çalışırlar. Teraziler de İkizler gibi Zodyak’ın mülakatçılarıdır.

Terazi burcu eşine ve iş ortağına çok güvenir (Terazi burcu 7. evin yöneticisidir). Partnerinizin
fikirlerinizi dinlemesini istersiniz. Eğer sizi rahatsız eden konuyu tüm detayları ile dinleyecek havada değilse moraliniz çok bozulur.

Venüs tarafından yönetilen Terazi sakin ve güzel ortamlarda kendine gelir. Mümkünse işinize bahçede devam edin, çalışma masanıza taze çiçekler koyun, iş seyahatinde otel odanıza sevdiklerinizin fotoğrafını koyun.

Her zaman ihtiyaç duyduğunuz uyum ve güzelliğin görünüşünüze de yansıması gerekir. Bu yüzden bir iş görüşmesi ya da toplantı öncesinde aynanın önünde uzun zaman geçirirsiniz. Başkalarının sizi bu huyunuzdan vazgeçirmesine izin vermeyin, iyi göründüğünüz zaman moraliniz yerine gelir. En iyi görünümünüzde en iyi performansı gösterirsiniz. Kendinizi iyi hissetmek için yapacağınız şey güzellik ya da sağlıkla ilgili bakım yaptırmak olacaktır. Gerginliğin en çok etkilediği yeriniz sırtınızın alt kısımları ve belinizdir. Sırt masajı ile kendinizi harika hissedeceksiniz.

Sağlık çiftliğinden çok fayda görebilirsiniz. Burada spor, egzersiz yapabilir, hafif yiyeceklerle beslenirken çeşitli bakımlarla güzelleşebilirsiniz. Böyle bir yere gitme imkanınız yoksa eşiniz veya sevgilinizden sizi evde şımartmasını isteyebilirsiniz. Yatağınızda kahvaltı yapabilir, banyoyu güzel kokulu köpüklerle doldurup gün boyu bakım yapabilirsiniz. İyi bir bakım sonrası güzelleşecek ve kendinizi harika hissedeceksiniz. Bu günün gecesini de iki kişi şık bir restoranda mum ışığı ile tamamlarsanız moraliniz yerine gelecektir.

Terazi, adalet sistemini yönetir ve Teraziler adalet ile ilgili konulara ilgi duyarlar. Bu konularla ilgili kitap okuyarak ya da film seyrederek kafanızı dağıtabilirsiniz.

Terazi burcu kadını ve erkeği kokudan çok hoşlanırlar.Yeni bir parfüm hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz. Müzik dinlemek iyi gelecektir. Hele gitar, piyano ya da başka bir müzik aleti çalıyorsanız ara vermiş olsanız bile çalın, müzik sizi iyileştirecektir.

Çok tanıdığınız var, bazıları ise başarılı ve ünlü kişiler. Arkadaşlarınızı fikir vermeleri, bazı kişiler ile tanıştırmaları için arayabilirsiniz. Unutmayın ki başarı için bilginin olduğu kadar tanıdıklarında çok önemi var. .

forum.. Para ve Zenginlik

Sevgili Terazi eğer elinizde olsa idi herşeyin adil bir fiyata satılmasını sağlardınız. Herhangi bir ürün ya da servis çok pahalı olduğu zaman siniriniz bozulur. Pazarlık yapmanız gerektiğine inanırsınız, bu sizin için nefes almak kadar doğaldır. Çok az burç sizin kadar iyi pazarlık yapabilir. Herşeyi iyi analiz edebildiğiniz için hayatınızı “pazarlık” ederek yani avukat ya da sendika liderliği gibi mesleklerle kazanabilirisiniz. Venüs tarafından yönetildiğiniz için altın, pırlanta gibi değerli taş ve metallere yatırım yaparsanız kazançlı çıkabilirsiniz. Seçkin zevkiniz ve güzel sanatlara olan düşkünlüğünüzden güzel sanatlara yatırım yaparak da kar edebilirsiniz. Henüz adı duyulmamış sanatçıları keşfederek onların eserlerini satın alabilirsiniz.

Ortaklıklarda şanslısınızdır. Eşinizle ya da güvendiğiniz iş ortağınızla birlikte yatırımlar yapabilirsiniz. Terazi çok cömerttir ve lükse düşkündür. Arkadaşlarınızla birlikte olmak sizin için çok önemlidir ve bu yüzden en çok eğlenceye para harcarsınız. Mütevazi ve politik görünüşünüze rağmen hükmetmeyi seversiniz. Hırslı teraziler kendilerinin patronu olmak isterler. Yöneticiniz Venüs hükmetmeyi seven yönünüzü gizli tutmanızı sağlar. Siz zaten hoşluğunuzla isteklerinizi yaptırmanın daha kolay olduğunu keşfetmişsinizdir.

Kendinizi bakımsız ve hırpani hissetmek moralinizi bozabilir. Kendinizi iyi hissedebilmek ve tam performans sergileyebilmek için iyi görünmeniz şarttır. Bu yüzden güzel giyinmek için biraz para harcamanız gerekebilir.

forum.. İdeal Tatil

Oldukça sosyal olan Terazi insanı, tatil için büyük bir şehri ya da hareketli bir tatil yöresini tercih eder. Konforlu ve rahat bir ortamda olmayı sevdiğinden, çadırda bir tatil ona göre değildir. Terazi’ye kamp yapmaktan bahsederseniz faksı ve kablolu TV’si olmayan bir otel demek istediğinizi zannedebilir. Terazi burcu, müzeleri, sanat galerilerini dolaşmayı, alışveriş yapmayı sever ve gece hayatından çok zevk alır.

Terazi gittiği her şehirde en popüler gece klüplerini, kafeleri, barları anında keşfeder. Kalabalık yerlerin insanı olan Terazi’nin adres defteri tatil dönüşü yeni tanıştığı kişilerin telefon numaraları ile doludur. Gittiği yerlerde oranın yerli halkı ile de hemen samimi olabilir. Tek başına ya da yanlızca bir kişi ile tatile çıkma fikrini hayal bile edemez. Onun için tatil demek, kalabalık ve neşeli insanlarla bir arada eğlenmek demektir. Özel hayatına düşkün Akrep burcu tatil için gittiği uzak yörelerde bir tanıdığı ile karşılaşırsa bundan pek hoşlanmazken Terazi ise tam tersine buna çok memnun olur. Terazi burcu için ideal tatil yerleri, Miami, Rio, Madrid, İstanbul gibi gece hayatının yoğun olduğu, kalabalık, hoş insanlarla dolu, alışveriş imkanı olan, güzel manzaralı, eğlenceli şehirlerdir.1 Kullanıcı bu konuyu okuyor
0 üye, 1 misafir ve 0 gizli üyeToplam 0 kullanıcı bu konuyu okudu.

0


Tek sayfa
  • Yeni bir konu açamazsınız
  • Bu konuya cevap yazamazsınız


"Ayın Burcu: Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)" İçin Anahtar Kelimeler (Keywords)
Konuyu ziyaret eden ziyaretçilerimizin Google arama motorunda kullandıkları anahtar kelimeleri içermektedir.

ekim hangi burç - Google'da Ara (12), ekim ayının burcu nedir - Google'da Ara (10), Eylül ayının burcu - Google'da Ara (9), popüler burç yazıları - Google'da Ara (9), acun ılıcalının burcu nedir - Google'da Ara (8), 01 01 1975 dogumluyum hangi burç oluyor - Google'da Ara (8), 23 ekim hangi burç - Google'da Ara (7), acun ılıcalının burcu - Google'da Ara (7), acun ılıcalının burcu - Google'da Ara (7), acun ılıcalının burcu - Google'da Ara (7), ekim ayının özellikleri - Google'da Ara (7), ekim hangi burç - Google'da Ara (7), 23 ekim hangi burç - Google'da Ara (6), 23 ekim hangi burç - Google'da Ara (6), eylül ün 12 si hangi burç - Google'da Ara (6), acun ılıcalı hangi burç - Google\'da Ara (6), 23 eylül hangi burçtur - Google'da Ara (6), ekim hangi burç - Google'da Ara (6), acun ılıcalı Burcu - Google'da Ara (6), 23 ekim hangi burç - Google'da Ara (5), acun ılıcalı hangi burç - Google Arama (5), acun ılıcalı burcu - Google'da Ara (5), ekim hangi burç - Google'da Ara (5), acun ılıcalının burcu - Google'da Ara (5), www. terezi burcu.com - Bing (5), 10.ayın burcu - Google'da Ara (5), 6 eylülde doğanlar hangi burç - Google'da Ara (5), acun ılıcalı burcu nedir - Google'da Ara (5), acun ılıcalının burcu ne - Google'da Ara (5), altinci ayin ayin burcu - Google-Suche (5), besinci ayin burcu hangisidir - Recherche Google (4), acun ılıcalı ne burcu - Google'da Ara (4), Resim Bul | Acun Ilıcalı | Acun Ilıcalı Burç (4), ekim ayının özellikleri - Google'da Ara (4), acun ılıcalının burcu - Bing (4), ekim ayının burcu - Bing (4), 23 ekim hangi burç - Google'da Ara (4), ekimim 6'sı hangi burca ait - Google'da Ara (4), ekim hangi burç - Google'da Ara (4), ayın burcu terazi - Google'da Ara (4), ekim ayının özellikleri - Google'da Ara (4), 8 AYIN 11 HANGİ BURÇ - Google'da Ara (4), günlüg burçlar - Live Search (4), acun ılıcalı burcu nedir - Google'da Ara (4), 9 AYIN BURCU NE 2010 - Google-Suche (4), terazi erkeğinin özelliğini uzmantv - Google'da Ara (4), 23 ekim hangi burç - Google'da Ara (3), acun ılıcalının burcu - Google'da Ara (3), 13 ekim ayın burcu - Google'da Ara (3), acun ılıcalı ne burcu - Google'da Ara (3), acun ılıcalı burcu - Google'da Ara (3), acun ılıcalı burç - Google'da Ara (3), Resim Bul | Acun Ilıcalı | Acun Ilıcalı Hangi Burç (3), 23 eylul hangi burc - Google'da Ara (3), 1 ayın 30 hangi burç - Bing (3), 9 ayın burcuları - Google'da Ara (3), eylülün 19 unun burcusu - Bing (3), acun ilicali hangi burc - Google'da Ara (3), eylül ekim burcum nedir - Bing (3), Arama V9 (3), 23 eylül hangi burç - Google'da Ara (3), acun ılıcalının burcu nedir - Google'da Ara (3), 2010 1. ayın 10u hangi burç - Google'da Ara (3), acun ılıcalının burcu - Google'da Ara (3), eyül ayına ait burcu hangisi - Google'da Ara (3), acun ılıcalının burcu ne - Google'da Ara (3), 27 eylülde dogan hangi burçtur - Google'da Ara (3), 9 AYIN BURCU NE - Google-Suche (3), 23 eylül hangi burç - Google'da Ara (3), acun ılıcalının burcu - Google'da Ara (3), eylül de doğanların burcu - Google'da Ara (3), 10 ayın 21 ne burcu - Google'da Ara (3), acun ılıcalı hangi burç - Google'da Ara (3), acun ılıcalı burcu nedir - Google'da Ara (3), ekim hangi burç - Google'da Ara (3), acun ılıcalı burcu nedir - Google'da Ara (3), 23 EYLÜL HANGİ BURC - Google'da Ara (3), 9 ayın burcu - Google'da Ara (3), 23 ekim hangi burç - Google'da Ara (3), 10. ayın 15 'i burç - Google'da Ara (3), acun ılıcalı hangı burc - Google'da Ara (3), acun ılıcalı burç - Google'da Ara (3), ekim hangi burç - Google'da Ara (3), ekim hangi burç - Google'da Ara (3), acun ılıcalının burcu - Google'da Ara (3), acun ılıcalının burcu - Bing (2), acun ılıcalı hangi burç - Google\'da Ara (2), 2003 12ayın 15 burcu ne olur - Bing (2), 5 ekim ne burcu - Bing (2), acun hangi burç - Google\'da Ara (2), acun ılıcalının hangi burctan - Google\'da Ara (2), acun ılıcalı hangi burç - Google\'da Ara (2), Ekim ayinin burcu nedir - Yahoo! Turkey Arama Sonuçları (2), 3 kadim hangi burc - Yahoo! Turkey Arama Sonuçları (2), Search (2), acun ılıcalı burcu nedir - Google\'da Ara (2), acun ılıcalı hangi burç - Google\'da Ara (2), eylül ayın burçları - Bing (2), 10 ekım burcu nedir - Bing (2), acun ılıcalı hangi burç - Google'da Ara (2),

"Ayın Burcu: Terazi (23 Eylül - 23 Ekim) " ile Benzer Konular
Atatürk Günlüğü - Today | 12 Eylül - September
9 Yanıt - 6.283 Görüntülenme | 1921 - Sakarya Zaferi
Bedri Rahmi Eyuboğlu (d. 1911, Görele – ö. 21 Eylül 1975, İstanbul) | Yazma, Gravür, Seramik, Heykel, Vitray, Mozaik, Hat, Serigrafi, Litografi Gibi Birçok Formlarda Eserler Üreten Dünyaca Ünlü Türk Ressam Ve Şair
5 Yanıt - 22.419 Görüntülenme | Bedri Rahmi Eyüpoğlu-Hayatı Ve Eserleri
Atatürk Günlüğü - Today | 13 Eylül - September
7 Yanıt - 3.479 Görüntülenme | Sakarya Meydan Savaşı'nın Kazanılması
Tüm Burçlar - Günlük Falınız - 14 Eylül 2007
0 Yanıt - 11.301 Görüntülenme
Atatürk Günlüğü - Today | 14 Eylül - September
7 Yanıt - 1.550 Görüntülenme | 1922 - Atatürk'e "İzmir hemşehriliği" unvanı verilişi.