Kadim Dostlar ™ Forum: Detaylı Rüya Tabirleri, Yorumları, Rüyaların Anlamları | J Harfi - Kadim Dostlar ™ Forum

İçeriğe atla

Yalnızca 1 dakikanızı ayırıp sitemize üye olduğunuzda, içinde daha az reklam bulunan temamızı kullanabilirsiniz ...

Aradığınız konuya ulaşamadınız mı ? Problem değil, arama Özelliğimizi Kullanabilirsiniz
GoogleKadim Dostlar Özel Arama
Facebook Sayfamıza Üye Olabilir ve Güncel Site İçeriğinden Kolayca Haberdar olabilirsiniz
Sitemize reklam vererek, sitelerinizi veya ürünlerinizi tanıtabilirsiniz
-------------------
Kurumsal Çözümler Uzmanı Erkan Okur
İnformatik: Mühendislik ve PLM ÇözümleriTek sayfa
  • Yeni bir konu açamazsınız
  • Bu konuya cevap yazamazsınız

Detaylı Rüya Tabirleri, Yorumları, Rüyaların Anlamları | J Harfi Jaguar - Jeton - Hilet - Jübile - Jüri Konuyu Oyla: -----

#1
Kullanıcı çevrimdışı   Erkan 

  • Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?
  • Grup: Yönetici
  • Mesaj sayısı: 5.701
  • Kayıt tarihi: 10-Eylül 07
  • Gender:Male
Forum İtibarı: 8
Henüz Tanınmıyorİçeriği Arkadaşlarınla Paylaş

JAGUAR: Bir kimsenin rüyasında Güney Amerika'da yaşayan pars cinsinden bir hayvanı görmesi; o kimsenin iyi bir kişi olduğuna ve müjdeye değer bir haber alacağına yorumlanır.

JANDARMA: Rüyada jandarma görülmesi başarı ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında kendisini bir jandarma olarak bir karakolda bulunduğunu görmesi; o kimsenin yapacağı her işinde başarı elde edeceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir karakolda bir jandarma eri ile karşılaşıp onunla selamlaştığını görmesi; o kimsenin bir haber alacağına, kişinin rüyasında bir jandarma bölüğünün toplu olarak bir cadde veya sokaktan geçtiğini görmesi; o kimsenin beklediği müjdeli bir haberi alacağına yorumlanır.

JARTİYER: Rüyada jartiyer görülmesi gizliliğe yorumlanır. Rüyanızda çorabınıza bir jartiyer taktığınızı görmeniz; bir sırrınızı saklamaya çalıştığınıza, rüyanızda bir başkasının jartiyerini görmeniz; sizin başkasına ait bir sırrı öğrendiğinize işaret eder.

JENERATÖR: Bir kimsenin rüyasında bir jeneratör görmesi; o kimsenin mesleğinde beklenmedik bir anda ve akıldan geçmeyen bir Sebep neticesinde yükseleceğine delalet eder.

JET: Bir kimsenin rüyasında bir jet uçağı görmesi; o kimsenin aceleci birisi olduğuna işaret eder.

JETON: Bir kimsenin rüyasında jeton görmesi; o kimsenin çok para kazanacağına yorumlanır.

JİLET: Rüyada jilet görülmesi iyiye yorumlanmaz. Çünkü jilet kesici bir âlet olması nedeniyle ümitsizliğe ve başarısızlığa delaletle tabir olunmaktadır.

JÖLE: Bir kimsenin rüyasında jöle yediğini görmesi; o kimsenin sağlığının yerinde olduğuna, kişinin rüyasında jöle yaptığını görmesi o kimsenin sağlık kontrolü için bir hastaneye gideceğine, kişinin rüyasında jöle satın aldığını görmesi; o kimsenin herhangi bir hastaneden sağlık raporu alacağına işaret eder.

JUDO: Rüyanızda judo oynadığınızı veya oynandığını görmeniz; sizin çok hayalperest birisi olduğunuza ve hayatta biraz daha gerçekçi olmanız gerektiğine yorumlanır.

JUBİTER: Bir kişinin rüyasında jubiter yıldızını görmesi; o kişinin gün geçtikçe çalışma azmini kaybedeceğine ve bir hastalığa yakalanacağına delaletle tabir olunur.

JURNAL: Rüyada jurnalcilik yapıldığının görülmesi casuslukla tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında bir arkadaşı tarafından istemediği kimselere, özellikle âmirine jurnal edildiğini görmesi veya öğrenmesi; kimsenin hareketlerinde dağınıklıktan vazgeçip düzgün bir hayat yaşamaya çalışması lazım geldiğine işaret eder.

JÜBİLE: Rüyada jübile görülmesi hediye ile tabir edilir. Rüyanızda çocuğunuzun bir jübilede bulunup konuşma yaptığını görmeniz; çocuğun gelecekte büyük bir kimse olacağına, yani istikbalinin parlak olacağına, rüyanızda oğlunuz konuşma yaparken halkın alkışlamasını görmeniz; oğlunuzun mesleğinde yükselme kaydedeceğine yorumlanır.

JÜRİ: Rüyada jüri heyeti görülmesi kararla tabir olunur. Rüyanı da bir imtihanda veya bir sergide jüri heyetinde bulunduğunuzu g meniz; istikbaliniz hakkında karar vermeniz gerektiğine işaretle olunmaktadır.1 Kullanıcı bu konuyu okuyor
0 üye, 1 misafir ve 0 gizli üyeToplam 0 kullanıcı bu konuyu okudu.

0


Tek sayfa
  • Yeni bir konu açamazsınız
  • Bu konuya cevap yazamazsınız


"Detaylı Rüya Tabirleri, Yorumları, Rüyaların Anlamları | J Harfi" İçin Anahtar Kelimeler (Keywords)
Konuyu ziyaret eden ziyaretçilerimizin Google arama motorunda kullandıkları anahtar kelimeleri içermektedir.

detaylı rüya tabirleri - Google'da Ara (39), detaylı rüya tabiri - Google'da Ara (10), detaylı rüya tabirleri - Google'da Ara (8), rüya tabirleri - Google'da Ara (8), rüya tabirleri - Google'da Ara (8), yotube ruya yorumlari - Google-Suche (8), rüya tabirleri - Google'da Ara (7), rüyatabirleri - Google'da Ara (7), detaylı rüya yorumları - Google'da Ara (7), rüya tabirleri - Google'da Ara (6), detaylı rüya tabirleri - Google'da Ara (6), detaylı rüya tabirleri - Google'da Ara (5), rüya tabirleri - Google'da Ara (5), google rüya tabirleri - Search (5), rüyaların anlamları - Google'da Ara (4), rüyatabirleri - Bing (4), detaylı rüya tabirleri - Google'da Ara (4), detaylı rüya tabirleri - Google'da Ara (4), ruya tabırleri - Google'da Ara (4), rüya tabirlerigoogle | Yahoo! (3), youtube.rüya tabirleri - Search (3), rüyatabirleri - Google'da Ara (3), (1) youtube rüya tabirleri - Web Search Results (2), rüya tabirleriGoogle.com - Google\'da Ara (2), youtuberüya tabirleri - Google\'da Ara (2), youtuberüyatabirleri - Yahoo! Search Results (2), ruya tabirlerigoogle - Yahoo! Maktoob نتائج البحث (2), Arama V9 (2), ruya tabirleriGoogle - Bing (2), you tube rüya yorumlari - Bing (2), youtuberuyatabirleri - Google\'da Ara (1), YutubeRüya tabirleri - Bing (1), RÜYA YORUMLARIgoogle - Bing (1), http://www.yahoo.rüya yorumları - Bing (1), Funmoods - web search results - youtube rüya tabirleri (1), Bing : Ruya tabirleriGoogle (1), rüya yorumları bing - Bing (1), rüyatabiriGoogle Arama Motoru - Bing (1), rüya tabirlerigoogle - Bing (1), Funmoods - web search results - youtube rüya tabirleri (1), rüya tabirlerigoogle | Yahoo! (1), rüya tabirleri yorumları rüyada - Google\'da Ara (1), rüya tabirlerigoogle - Bing (1), Arama V9 (1), Arama V9 (1), (1) rüya tabirleri youtube - Web Search Results (1), ruya tabirleriGoogle - Yahoo! Turkey Arama Sonuçları (1), bingruya tabirleri - Bing (1), ruya tabirleriGoogle - Yahoo! Turkey Arama Sonuçları (1), youtuberuyatabirleri - Bing (1), (1) youtube rüya tabirleri - Web Search Results (1), youtuberuyatabiri - Google\'da Ara (1), youtuberüya tabirleri - Google\'da Ara (1), youtuberuyatabirleri - Google-Suche (1), yutube rüya yorumları - Bing (1), youtuberuyatabirleri - Google\'da Ara (1), youtube ruya ve tabirleri ve manalari - Google Search (1), ruya anlamları - Bing (1), ruya yorumlari.com - Bing (1), youtube ruya tabirleri ve anlamlari - Google Search (1), Youtuberüyatabirleri - Google Arama (1), Desteklenmeyen Tarayıcı | Facebook (1), RÜYA TABİRLERİgoogle.com - Bing (1), rÃ?¼yatabirleri - Bing (1), rüya tabirlerigoogle | blekko (1), ruya tabirleriGoogle - Yahoo! Turkey Arama Sonuçları (1), (1) youtube rüya tabirleri - Web Search Results (1), (1) RUYA TABİRLERİgoogle - Web Search Results (1), Arama V9 (1), youtuberüya tabirleri - Google-Suche (1), youtuberuyatabirleri - Google-Suche (1), rüya tabirleri detaylı - Google'da Ara (1),

"Detaylı Rüya Tabirleri, Yorumları, Rüyaların Anlamları | J Harfi Jaguar - Jeton - Hilet - Jübile - Jüri" ile Benzer Konular
Annesinin Ölümü İle İlgili Gördüğü Rüya | Açıklanamayan Garip Olaylar
1 Yanıt - 9.885 Görüntülenme | “Annem öldü mü?”
Rüya Nedir
0 Yanıt - 2.707 Görüntülenme
[Yeni] Kullanıcı Ünvanları ve Yıldızların Anlamları | Düzenleme: 09 Kasım
13 Yanıt - 3.531 Görüntülenme
Manga - Anime Sanatı Nedir? | Japon Çizgi Filmlerine Ve Romanlarına Verilen İsim - Anime Kuralları - Anime'lerin Dünya Animasyonundaki Yeri - Anime Örnekleri - Anime Sanatı Hakkında Detaylı Bilgi
4 Yanıt - 7.207 Görüntülenme | Anime ile Manga arasındaki fark nedir?
Matematik Korkulu Rüya Olmayacak
0 Yanıt - 3.317 Görüntülenme