Kadim Dostlar ™ Forum: Bayanlara Özel Egzersizler | Spor Yaparken Nelerin Doğru Nelerin Yanlış Olduğunu Biliyor Musunuz? Güzel Görünmenin 3 Anahtarı - Resimli Anlatım - Kadim Dostlar ™ Forum

İçeriğe atla

Yalnızca 1 dakikanızı ayırıp sitemize üye olduğunuzda, içinde daha az reklam bulunan temamızı kullanabilirsiniz ...

Aradığınız konuya ulaşamadınız mı ? Problem değil, arama Özelliğimizi Kullanabilirsiniz
GoogleKadim Dostlar Özel Arama
Facebook Sayfamıza Üye Olabilir ve Güncel Site İçeriğinden Kolayca Haberdar olabilirsiniz
Sitemize reklam vererek, sitelerinizi veya ürünlerinizi tanıtabilirsiniz
-------------------
Kurumsal Çözümler Uzmanı Erkan Okur
İnformatik: Mühendislik ve PLM ÇözümleriTek sayfa
 • Yeni bir konu açamazsınız
 • Bu konuya cevap yazamazsınız

Bayanlara Özel Egzersizler | Spor Yaparken Nelerin Doğru Nelerin Yanlış Olduğunu Biliyor Musunuz? Güzel Görünmenin 3 Anahtarı - Resimli Anlatım "Karnınız tok, göbeğiniz seksi olsun" Konuyu Oyla: -----

#1
Kullanıcı çevrimdışı   Hale 

 • Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.
 • Grup: Yönetici
 • Mesaj sayısı: 46.690
 • Kayıt tarihi: 11-Eylül 07
 • Gender:Female
 • Location:İstanbul
 • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Forum İtibarı: 241
Mükemmelİçeriği Arkadaşlarınla Paylaş

Bayanlara Özel Egzersizler
Spor yaparken nelerin doğru nelerin yanlış olduğunu biliyor musunuz?Haftada bir kez yapılan spor yeterli değildir.

Bu düşünce yanlış, çünkü her şekilde hiç spor yapmamaktan iyidir. Eğer günlük koşuşturmaca içinde zamansızlıktan yakınıyorsanız, beş dakikalık bir egzersiz bile kalbiniz ve kan dolaşımınız için sağlıklıdır. Hatta kalori yakmanızı bile sağlar. Ayrıca işyerinde asansör kullanmak yerine merdiven çıkmak gibi yapacağınız minik hareketlerle de günlük egzersiz yeteneğinizi geliştirmiş olursunuz.

Isınmak şart.

Isınma şartı, yapılacak egzersize göre değişir. Isınma sırasında kaslar oksijenle dolar ve vücudun yapacağı harekete hazır hale gelir. Bu etkiye özellikle yürüyüşçüler, bisiklet kullananlar ya da yüzücüler egzersize başlamadan önce ihtiyaç duyarlar. Yüksek enerji gerektiren spor türlerinde yaralanmaları önlemek üzere özel ısınma programları önem taşır. Bu sporlar arasında dağ bisikleti, kayak, voleybol ya da tenis yer almaktadır.

Spor selüliti önler.

Uzmanlara göre, bu ancak doğru egzersiz seçildiğinde mümkündür. Koşmak, ip atlamak ya da aerobik gibi sert sporlar selülitin daha da artmasına neden olur. Bisiklet kullanmak ya da yürüyüş gibi daha yumuşak egzersizlerin ise selülit oluşumunu önleyici etkileri bulunmaktadır. Uzmanlar, selülit oluşumuna karşı özellikle su jimnastiği öneriyorlar. Su içinde yapılan hareketler masaj etkisi yapıyor ve cilt yüzeyindeki portakal kabuğu görünümünü engelliyor.

Çok terlemek doğru egzersiz belirtisidir.

Yanlış, çünkü bazılarının vücudundan sadece beş dakika oynanan tenis maçıyla ter boşanırken, kimileri yarım saatin ardından terlemeye başlar. Bunun nedeni kişilerin sahip oldukları aktif ve aktif olmayan ter bezlerinin farklılığıdır. Ve bu da genetik olarak belirlenmiştir.

Doğru nefes almak egzersizin yarısıdır.

Bu doğru. Özellikle güç gerektiren spor türlerinde bilinçli nefes alıp vermek kasların daha güçlü olmasına yardımcı olur. Doğru nefes tekniğini çalışırken, egzersizin en zor kısmında sesli bir şekilde ağzınızı açarak nefes verin. Önemli bir detay; egzersizlerinizi nefes alıp vermeleriniz kontrol etmeli...

Kaslar dönüşümlü egzersizlere gereksinim duyar.

Doğru, çünkü eğer her hafta aynı ağırlıkla çalışır ve hedeflediğiniz sayıyı artırmazsanız kendinizi geliştiremezsiniz. Kasların sürekli olarak zorlanmaya ihtiyacı vardır. Çalışmalarınız sırasında egzersizlerinizin sayısını ve kaldırdığınız ağırlıkları bir yere not edin ve bir sonraki hafta sayıyı ve ağırlığı artırmaya çalışın.


Güzel görünmenin 3 anahtarı


1- Dengeli kiloyu korumak için tüm aile bireylerinin de paylaşabileceği dengeli besinler tercih edilmeli. Bu tercih evinizden dışarıda da yemek yemenize olanak sağlar. Böylelikle tüm yaşamınız boyunca sağlıklı ve bakımlı olabilirsiniz.

2- Vücudu şekillendirmek ve cildi güzelleştirmek için bakım ürünlerini mutlaka kullanmalısınız. Kilonuz kaç olursa olsun, günlük olarak uyguladığınız bakım ürünleri vücudunuzla "iletişiminizi" koruyacak ve özenli kalmanızı sağlayacaktır.

3- Az sayıda vücut egzersizi yaparak hem ideal kiloyu korumak için gereken enerji kaybını yaşar, hem de kaslarınızı yeniden geliştirebilirsiniz.
Egzersiz için sadece 8 dakika!


Size, günde 8 dakikadan fazla zamanınızı almayacak farklı iki egzersiz öneriyoruz...

Mekik hareketi

Dizlerimiz bitişik ve ayaklarımız birbirine paralel şekilde tabanları yeri gösterirken iki elimizi enseye koyup hızlı hızlı, sık sık ve kesik kesik hareketlerle karnımız acıyana kadar sabah ve akşam ellişer kez bu hareketi yapıyoruz. Bu hareket özellikle karın bölgesindeki kasları kuvvetlendirir, yağ dokusunu harekete geçirir ve yağların yanmasına yardımcı olur.

Sopalı hareket

Bu harekette de bir sopayı ense kökümüze alıp iki elimizi geçiriyoruz. Ayaklarımızı yere sağlam basıp süratli bir şekilde sağa ve sola doğru daha çok kalçadan yukarısını hızlı bir şekilde döndürerek birkaç dakikada bu hareketleri yapıyoruz. Bu hareket karnın yan tarafındaki kasların şekillenmesi ve göbeğin erimesini sağlar.

Bel kasları için mekik

Bir taraftaki kolumuzu, bükülmüş olan diğer taraftaki dizimize doğru hafifçe, sık sık ve seri hareketlerle yakınlaştırmaya çalışıyoruz. Bu hareketi de birkaç dakika dayanabildiğimiz kadar yapmaya gayret ediyoruz. Daha sonra diğer taraftaki ayağımızı ve kolumuzu değiştiriyoruz. Bu hareket karnın yan tarafına doğru olan kasları çalıştırmak için yararlıdır.


Haftanın tek günleri bunları yiyin.


Kalkar kalkmaz: 1 bardak ılık ballı limonlu su (içine yarım tatlı kaşığı bal, 10 damla limon konacak).

Sabah sporu: 35 - 40 dakika tempolu yürüyüş yapın. Bol ter atmaya gayret edin. Ardından fotoğraftaki gibi 15-20 dakika spor.

Duş: Ham ipek kese veya kabak lifi ile 5 dakika fırçalar gibi göbek, basen, popo, bel sertçe fırçalanacak. 5 dakika kadar susam yağı, kekik yağı, biberiye yağı, melisa yağı ile aynı bölgeye masaj yapılacak.
1 Kullanıcı bu konuyu okuyor
0 üye, 1 misafir ve 0 gizli üyeToplam 1 kullanıcı bu konuyu okudu.

0

#2
Kullanıcı çevrimdışı   Hale 

 • Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.
 • Grup: Yönetici
 • Mesaj sayısı: 46.690
 • Kayıt tarihi: 11-Eylül 07
 • Gender:Female
 • Location:İstanbul
 • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Forum İtibarı: 241
Mükemmel
Otel ve Pansiyon Rehberiniz Otel, Pansiyon, Tatil, Gezi, Seyahat ve Konaklama Rehberiniz Bütçenize uygun, keyifli bir tatil için size gezi, seyahat ve konaklama tavsiyeleri: Otel Tanıtımları, Pansiyon Tanıtımları, Tatil Tavsiyeleri, Konaklama Tavsiyeleri, Ülke Tanıtımları, Seyahat Alternatifleri, Şehir Tanıtımları, Tarihi Eserler, Antik Kentler


"Karnınız tok, göbeğiniz seksi olsun"Kış da gelse, düşük beller ve kısa üstler hala moda.Yani göbekleri gözden geçirmekte fayda var!

Yaz da artık geldiğine göre, kısacık tişörtlerin altından çıkması muhtemel katlı göbeklerden kurtulmaya var mısınız? Bu egzersizler, karın bölgenizde bulunan farklı kasları çalıştırmaya yönelik egzersizlerdir. Bu hareketleri, haftada 4 kez, 15 tekrar içeren 2'şer set halinde yapın. Çalışmanızı zorlaştırmak ve daha etkili bir sonuç için; her hafta fazladan bir set ekleyin ya da 1,2 ve 4. hareketleri ağırlıkla yapın. Bunun yanında eğer yediklerinize de dikkat eder ve haftada 3 kere, en az 30'ar dakikalık kardiyo programlarına da katılırsanız, 1 ya da 1,5 ayda sonuç almaya başladığınızı göreceksiniz.


forum
1a.
Karnınızın üst ve alt kısımlarını hizaya sokmak için, sırt üstü uzanın. Kol ve bacaklarınızı resimde görüldüğü gibi yukarı kaldırın.

forum
1b.
Karnınızı gerin ve kürek kemiklerinizi yerden kaldırın. Sağa doğru bükülerek, ellerinizi sağ baldır ya da ayak bileğinizin dış kısmına değdirmeye çalışın. Başlangıç pozisyonuna dönün ve tekrarlayın, ancak hareketi, bu kez sola doğru dönerek yapın.

forum
2a.
Karnınızın üst ve alt kısımlarını şekillendirmek için, sırt üstü uzanın. Bacaklarınız dizden kırık olsun ve ayaklarınız yere düz olarak bassın. Bir top ya da plastik bir tabağı, sanki araba direksiyonunu kavrıyormuş gibi tutun.

forum
2b.
Kollarınız gergin, karın kaslarınızı sıkın ve kürek kemiklerinizi yerden kaldırarak, belden üstünüzü sağa doğru çevirin. Böylece, elinizdeki tabak ya da top, sağ üst bacağınızın dış yüzüne dönük olacak. Başlangıç pozisyonuna dönün ve tekrarlayın, ancak hareketi, bu kez sola doğru dönerek yapın.

forum
3a.
Karnınızın alt kısmını şekillendirmek için, sırt üstü, kanepenin yaklaşık 115-16 cm önüne uzanın. Bacaklarınızı yukarı doğru kaldırın ve parmak uçlarınız tavanı göstersin. Dirseklerden kırıp, kanepeyi alt kısmından kavrayarak destek alın.

forum
3b.
Karnınızı sıkın ve poponuzu yerden birkaç santim kaldırarak, ayak parmaklarınızı yavaşça tavana doğru kaldırın. Bunu yaparken, dirsekleriniz de hafifçe tavana doğru kalkabilir. Bir sürü bu pozisyonda kalın. Daha sonra poponuz yere değinceye kadar alçalın ve hareketi tekrarlayın.

forum
4a.
Karnınızın üst kısmını forma sokmak için, sırt üstü uzanın. Bacaklarınız dizden 90 derecelik bir açıyla kırık olsun. Topuklarınızı, bir sandalyenin minder kısmına koyun ve kollarınızı başınızın üstüne doğru uzatın. Bunu yaparken, bir eliniz diğerinin üzerinde dursun.

forum
4b.
Kollarınızı kulak hizasında düz bir şekilde tutarak, karın kaslarınızı sıkın ve kürek kemiklerinizi yerden kaldırıp bir süre bu pozisyonda kalın. Başlangıç pozisyonuna dönün ve tekrarlayın.

0

#3
Kullanıcı çevrimdışı   Hale 

 • Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.
 • Grup: Yönetici
 • Mesaj sayısı: 46.690
 • Kayıt tarihi: 11-Eylül 07
 • Gender:Female
 • Location:İstanbul
 • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Forum İtibarı: 241
Mükemmel
Yağ yakmanın yollarıYağlarınızı olabildiğince çabuk ve sağlıklı bir şekilde yakmak mı istiyorsunuz? İşte yolları... Bir an önce forma girmek istiyorsanız, vereceğimiz küçük tüyoları dikkatlice okuyun. Çünkü bu öneriler sayesinde yaptığınız aktivite ne olursa olsun daha hızlı yağ yakabilir, istediğiniz gibi formda bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Çok yağ yaktıran kaslarınızı çalıştırın

Ne kadar çok kasınız çalışırsa, yaktığınız kalori miktarı o kadar çok demektir, sadece oturuyor olsanız bile. Eğer amacını yağlarınızdan kurtulmaksa, en çok yağ yakmanızı sağlayacak kaslarınızı çalıştırmanız gerekiyor ki; bunlar baldır, kalça ve göğüs kaslarınızdır.

Sık sık hareket edin

Yapılan araştırmalar kendiliğinden gerçekleşen fiziksel aktivitelerin de kalori harcamanızı sağladığını gösteriyor. Örneğin ayak uçlarını yere vurmak ve elleri hareket ettirmek günde ekstradan 800 kalori yakmanızı sağlıyor.

Gücünüzü arttırın

Aerobik çalışmanızda daha fazla kalori yakmak için ya yaptığınız egzersizin şiddetini ya da hızınızı arttırın. Örneğin koşu bandında çalışıyorsanız, yokuş çıkmak 50 kalori daha fazla yakmanızı sağlayacaktır.

Isının ve gevşeyin

En istekli insanlar bile iş, egzersiz öncesi ve sonrası yapılan 5 – 10 dakikalık ısınma ve gevşeme hareketleri sırasında da kalori yakacağınızı biliyor musunuz? Örneğin yüzmeyle uğraşan biri, bu sırada fazladan 90 kalori yakabilir.

Doğru yöntemi kullanın

Yaptığınız egzersiz ne olursa olsun, iyi sonuç almak için doğru bir şekilde yapmalısınız. Örneğin, kardiyo makinesinde kullandığınız teknik zayıfsa, bu harcadığınız kalorinin de az olmasına yol açar. Yapılan en yaygın hatalardan biri de merdiven çıkarken parmaklıklara tutunmaktır. Bu şekilde bacaklarınız yeteri kadar ağırlık taşımaz ve gereken eforu sarf edemezsiniz. Merdiven çıkarken dik durup, parmaklıklardan sadece denge sağlamak için yararlanmanız gerekir
Duş öncesi egzersiz yapın

Tuvaletin önünde durup, bir ayağınızı klozet kapağının üzerine koyun ve elinizle lavabodan destek alın. 15 kez oturup, kalkma egzersizi yapın. Daha sonra bacak değiştirip, hareketi tekrarlayın. Tek bacakla yapılan çömelme hareketi, iki bacakla yapılana göre daha çok kas yapar ve bu şekilde güz içinde daha çok kalori yakmış olursunuz.

Periyodik olarak yürüyün

Sürekli yürüyenler yağ rezervlerini kullanırlar. Eğer sürekli yürümüyorsanız, hızlı tempolu yürüyüşünüz sırasında 5 dakikalık yürüme molası verin. Günde sekiz saat yürürseniz, ekstradan 100 kalori yakabilirsiniz.

İkişer ikişer çıkın

Asansör yerine merdiven kullanmanın kalori yakmaktaki yararı bilinen bir gerçek. Ancak basamakları birer birer yerine ikişer ikişer çıkarsanız, yüzde 55 daha fazla yağ yakmanız mümkün.

Farklı egzersizler deneyin

Güçlendirici egzersizler ve kardiyovasküler egzersizi birleştirdiğinizde, normalden iki kat daha fazla kalori yakabilirsiniz. 5 dakika kardiyovasküler egzersizle başlayıp, güç gerektiren egzersize geçebilirler, daha sonra birkaç dakika için tekrar kardiyovasküler egzersiz yapabilirsiniz. Bu şekilde değişiklikler yaparak devam edebilir, 5 dakika kardiyo egzersizle çalışmanızı tamamlayabilirsiniz.

Ev işinden kaçınmayın

Ne kadar sıkıcı olsa da en azından yakacağınız kalorileri düşünüp, temizlik yapabilirsiniz. Toz almak, yerleri silmek, süpürmek, yatakları toplamakla geçireceğiniz bir saat 200 kalori yakmanızı sağlayabilir.
Günde iki kısa egzersiz yapın

Sabah ve akşam saatlerinde 20’şer dakikalık iki kısa egzersiz yaparsanız, metabolizmanızın egzersizden sonraki birkaç saat içinde canlı kalmasını sağlarsınız. Bu şekilde taktığınız kalori miktarı da ikiye katlanır.

Susuz kalmayın

Su ihtiyacını karşılamak, daha uzun süre egzersiz yapmanızı, dolayısıyla kalori yakmanızı sağlar. Egzersiz sırasında vücut ağırlığınızın yüzde1’i oranında su kaybederseniz, daha çabuk yorulup, pes edersiniz.

Aktiflikten vazgeçmeyin

Erkek arkadaşınızla buluştuğunuzda, size ne yapmak istediğinizi sorarsa, dans etmeye gitmek gibi aktivite seçin. Böylece saatte 180 kalori yakabilirsiniz. Ya da yüzmek, bowling oynamak gibi daha sportif faaliyetleri önerebilirsiniz.

En çok yağ yaktıran 5 egzersizi deneyin

Eğer bütün bu önerilerin hangisini yapacağınız konusunda kararsızsanız, en çok yağ yakmanızı sağlayacak 5 egzersizden birini seçebilirsiniz.

• Kardiyo kick boks (saatte yaklaşık 700 kalori)
• Koşma (saatte yaklaşık 650 kalori)
• İp atlama (saatte yaklaşık 590 kalori)
• Karate (saatte yaklaşık 590 kalori)
• Kayak (saatte yaklaşık 470 kalori

0


Tek sayfa
 • Yeni bir konu açamazsınız
 • Bu konuya cevap yazamazsınız


"Bayanlara Özel Egzersizler | Spor Yaparken Nelerin Doğru Nelerin Yanlış Olduğunu Biliyor Musunuz? Güzel Görünmenin 3 Anahtarı - Resimli Anlatım" İçin Anahtar Kelimeler (Keywords)
Konuyu ziyaret eden ziyaretçilerimizin Google arama motorunda kullandıkları anahtar kelimeleri içermektedir.

atatürkün spor yaparken resimleri - Google'da Ara (18), egzersiz hareketleri görüntülü - Google'da Ara (15), atatürk spor yaparken - Google'da Ara (11), sabah egzersizleri video - Google'da Ara (10), basen eriten spor aletleri - Google'da Ara (8), atatürkün spor yaparken resimleri - Google'da Ara (7), bayanlara spor egzersiz - Google'da Ara (7), resimli göbek egzersizleri - Google'da Ara (6), atatürk'ün spor yaparken resmi - Google'da Ara (6), müzikli egzersiz hareketleri - Google'da Ara (6), sabah egzersizleri video - Google'da Ara (5), atatürk spor yaparken - Google'da Ara (5), atatürkün spor yaparken fotoğrafları - Google'da Ara (5), atatürk spor yaparken fotoğrafları - Google'da Ara (4), beden eriten aletler - Google'da Ara (4), seksfilimleri suchen - Google-Suche (4), egzersiz hareketleri indir - Google'da Ara (4), jimlastik hareketleri görüntülü izle - Google'da Ara (4), atatürk spor yaparken - Google'da Ara (4), basen egzersizleri video - Google'da Ara (4), popo şekillendirici egzersizler - Google'da Ara (4), görüntülü ayrobik - Google'da Ara (4), görüntülü bel kasları için mekik - Google'da Ara (4), bayanlara spor haraketleri - Google'da Ara (4), incelemek için evde yapılabilecek egzersizler - Google'da Ara (4), evde yapılabilecek yazılı spor hareketleri - Google'da Ara (4), karın eriten aerobik video izle - Bing (3), garin eriten egzersizler - Bing (3), bayanlar icin sipor videolo ayrobik - Google-Suche (3), basenleri eriten aletler - Google'da Ara (3), sabah egzersizleri video - Google'da Ara (3), videolu sopalı hareket - Google'da Ara (3), YAN BASENLERİ ERİTMEK İÇİN ÖNERİLEN ALETLER - Google'da Ara (3), müzikli egzersiz hareketleri - Google'da Ara (3), basen eriten spor aletleri - Google'da Ara (3), spor yaparken fotoğraf - Google'da Ara (3), basen eriten spor aletleri - Google'da Ara (3), günlük spor egzersizleri - Google'da Ara (2), vücut şekillendirici hareketler - Google\'da Ara (2), günlük spor egzersizleri - Google'da Ara (2), doğru ve yanlış hareketlerin resimleri - Google\'da Ara (2), aerobik hareketleri kurs görüntüleri - Google'da Ara (2), görüntülü karın egzersizleri - Bing (2), evde yapılabilecek spor hareketleri - Bing (1), (1) işyerinde spor hareketleri - Web Search Results (1), seksfilimleri - Google\'da Ara (1), sopayla yapılan egzersizler video - Google\'da Ara (1), günlük spor egzersizleri - Google\'da Ara (1), google türkiye seksi aerobik hareketler - Bing (1), bayanlar icinevde yapilabilecek bedensel hareketler uzman tv - Google Search (1), sopalı hareket uzman tv - Google\'da Ara (1), bayanlara özel egzersizler - Google\'da Ara (1), sopayla yapılan egzersizler - Google\'da Ara (1), Arama V9 (1), yanlış ve doğru hareketleri resimleri - Google\'da Ara (1), 1seksfilimleri - Google\'da Ara (1), duvara vurarak kalça eriten varmı - Google\'da Ara (1), basenleri çalıştırmak için duvara vurmak yeterlim,i - Bing (1), duvara vurarak basen eriten var mı - Google\'da Ara (1), duvara vurarak basen eriten var mı - Google Search (1), duvara vurarak basen eriten var mı - Google\'da Ara (1), görüntülü karın egzersizleri - Bing (1), duvara vurarak basen eriten var mı - Google\'da Ara (1), sopayla yapılan egzersizler video - Google\'da Ara (1), google.com bel eksersizleri videoları - Bing (1), gobek basen eriten spor aleti - Google\'da Ara (1), (1) ayrobik hareketler 45 dakikalık - Web Search Results (1), sopayla yapılan egzersizler - Google\'da Ara (1), aerobik hareketleri uzman tv izle - Yahoo! Turkey Arama Sonuçları (1), sopayla yapılan egzersizler - Google'da Ara (1), aerobik hareketleri kurs görüntüleri - Google'da Ara (1), vıdeolu jımnastıkler - Google'da Ara (1), günlük spor egzersizleri - Google'da Ara (1), sabah egzersizi müzikli - Google'da Ara (1), günlük spor egzersizleri - Google'da Ara (1), bayanlar cimlasti sipor - Google'da Ara (1), resimli sopalı egzersizler - Google Arama (1), yeldanın egzersiz için bayanlara hareket videosu - Google'da Ara (1), ayrobik izle güzel bayanlardan - Bing (1), günlük spor egzersizleri - Google'da Ara (1), göbek ve basen eriten aletler - Google'da Ara (1), basen eriten aletler - Google'da Ara (1), günlük egsersizler - Bing (1), günlük spor egzersizleri - Google\'da Ara (1), basen eriten spor aletleri - Google\'da Ara (1), aerobik hareketleri kurs görüntüleri - Google\'da Ara (1), atatürk spor yaparken fotoları - Google\'da Ara (1), karınjimlastiği - Google\'da Ara (1), cimlastik egsersizleri izle - Bing (1), sopalı egzersiz hareketi - Google Arama (1), aerobik hareketleri kurs görüntüleri - Google\'da Ara (1), günlük egzersizler - Bing (1), birşey rica etsem bugün bütün şehitlerimiz için fatiha okur musun? ve rica etsem bu isteğimi herkese gönderir misin? belki yüzlerce fatiha'ya vesile olacaksın.Peygamberlere inanıyorsan bu mesajı 20 dk içinde 15 kişiye yolla.çünkü bu a (1), 45 dakikalık aerobik videoları - Bing (1), aerobik hareketleri kurs görüntüleri - Google'da Ara (1),

"Bayanlara Özel Egzersizler | Spor Yaparken Nelerin Doğru Nelerin Yanlış Olduğunu Biliyor Musunuz? Güzel Görünmenin 3 Anahtarı - Resimli Anlatım "Karnınız tok, göbeğiniz seksi olsun"" ile Benzer Konular
Savarona Yatı Resimleri | Atatürk'ün Özel Eşyaları - Savarona Yatının İstanbul'a Gelişi
12 Yanıt - 15.545 Görüntülenme | Bir çocuk oyuncağını bekler gibi bu yatı beklemiştim.
Güzel Bacaklar Ve Bakımı
1 Yanıt - 5.413 Görüntülenme
Lider Dediğin, Mustafa Kemal ATATÜRK Gibi Olmalıdır | Kim Olduğunu Bilmeli ve Kendine Güvenmelidir
4 Yanıt - 2.121 Görüntülenme
Sporu Seven Atatürk | Atatürk'ün Spor İle İlgili Resimleri
3 Yanıt - 50.218 Görüntülenme
En Güzel Mezeler
1 Yanıt - 15.690 Görüntülenme | Rakının yanında beyaz peynirden sıkılanlar için bulunmayacak kay