İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Duyuru: "Dinimiz İslam | İslam Büyükleri" Bölümünde Yeni Düzenlemeye Gidilmiştir Yayınlayan Erkan


Erkan

    Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

  • Yönetici
  • 5.702 İleti
  • Gender:Male
Kadim Dostlar ™, pek çok farklı alanda kaliteli ve özenli konuları değerli kullanıcıları ile paylaşmayı amaçlayan bir forum sitesidir.

Kullanıcılarımıza hakettiklerini düşündüğümüz kaliteyi sunabilmek için, konu başlıkları, konu içerikleri, düzeni ve konu kaynakları konusunda bazı kurallar koyduk.

Aramıza yeni katılan dostlarımızın bu kurallara uyum sağlaması için biraz zaman tanımayı ihmal etmedik. Forum yöneticileri olarak, zamanımızın kayda değer bir bölümünü açılan konuları düzenlemekle geçirdik.

Ancak, "Dinimiz İslam | İslam Büyükleri" bölümünün çok daha hassas bir yapısı olduğuna ve bu bölümde açılacak konuların çok daha özenli kaynaklardan seçilmesi gerektiğine karar verdik.

Bu yüzden, bugünden itibaren "Dinimiz İslam | İslam Büyükleri" bölümüne yeni konu açma yetkisi yalnızca forum yöneticilerinde olacaktır.

Bölüme açılmasını istediğiniz konuları bize iletmek için, bu başlığı kullanabilirsiniz.

Saygılar,
Kadim Dostlar ™ Yönetimi