İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Yardım Konusu: Başlamadan Önce Genel Konular


Bütün teknik sorular sistem üzerinden gelmek zorundadır. Lütfen soru sormak için özel mesaj göndermeyiniz. Sorularınız için lütfen Yardım bölümünü ziyaret ederek yanıtlar bulmaya çalışınız. Problemi en kısa süre de hallolacağı konusunda garanti site yönetimindendir.

Kadim Dostları olarak bütün iletilerin ve başlıkların belirli bir düzen içerisinde olmasını istiyoruz. Biz gerekli gördüğümüzde bir başlığı kötü yöne götüren iletileri silebiliriz. Bu hakkı saklı tutuyoruz. Herkese açık bölümlerde Başlık veya İletileri silme hakkını saklı tutuyor ve gerektiğinde devreye sokacağımızı belirtiyoruz. Bir başlık silindiğinde bu demek değildirki sizin o başlık altında postaladığınız ileti kötü bir iletiydi. Bu sadece iletinizin o başlık altında olmasından kaynaklanan bir silinme şeklidir. Lütfen bu olduğunda küsüp kapris yapmayınız. Zevk almak güzel bir duygudur bizlerde yaptığımız işten zevk almak ve eğlenmek istiyoruz.

Lütfen Forumları amacı içinde kullanmaya özen gösteriniz. Kendinizi mutlu etmek istediğiniz kadar başkalarınıda mutlu etmek için çaba sarf ediniz.

Kadim Dostları olarak düşünceleri yargılamıyoruz... Ama bu demek değildir ki hakaret ve saldırı taşıyan başlıklara veya iletilere müdahele etmeyeceğiz. Gerekli gördüğümüz anda müdahale hakkımız saklıdır. Uzun ve sonuçsuz tartışmaları Başlıkları kilitleyerek durdurma hakkını saklı tutuyoruz.