İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Yardım Konusu: Karizma ve Kadim Dostlar Lirası Sistemleri Nedir, Nasıl Kullanılır ?


Forumda Paylaşımı Eğlenceli Hale Getirmek:

Yaptığınız paylaşımlar ve yorumlar size karizma olarak geri dönebilir. Yaptığınız paylaşımları ve yazdığınız yorumları beğenen kullanıcılar, beğenileri size karizma vererek iletirler. Yüksek karizmalı bir kullanıcı olarak, forumda güzel paylaşımlar ve değerli yorumlar yapan biri olarak görülürsünüz.

Yaptığınız paylaşımlar ve yorumlar size ayrıca KD™ Lirası da kazandırır. (Hangi bölüme paylaşım yaparak ne kadar KDL kazanacağınızı burdan öğrenebilirsiniz.) Kazandığınız forum liralarını, paylaşımlarını beğendiğiniz kullanıcılara gönderebilir, KD™ Bankası'na yatırarak faiz geliri elde edebilir, Kart Oyunu, Ücretsiz SuDoku ve Büyüklere Flash Oyunlar bölümlerinde harcayabilirsiniz.

Forumda Eğlencenin Tadını Çıkarmak:
  • Az mı - Çok mu Kart Oyunu: Bu oyun ile ortaya koyduğunuz KDL'nin 4 katını kazanabilirsiniz.
  • Ücretsiz SuDoku Oyunu: Son dönemin en popüler zeka oyunu SuDoku'yu 3 farklı seviyede ister alıştırma, ister süreli modda oynayabilir ve en iyi zamanı yaparak 80 KDL kazanabilirsiniz.
  • Büyüklere Flash Oyunlar: 94 oyunluk geniş arşivimizdeki oyunları oynayıp eğlenirken, kırdığınız rekorlarla da para kazanmaya devam edebilirsiniz.