İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Yardım Konusu: Forumda İleti Gönderme ve İletilerden Alıntı YapmaBu butona bastığınızda, konu sayfasının en altında HIZLI CEVAP bölümü aktif olacaktır. Bu bölüme yollamak istediğiniz iletiyi girebilir, bölümdeki butonları kullanarak yazı üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.


Bu butona bastığınızda, yeni bir sayfada detaylı mesaj yazma ekranı karşınıza çıkar. Bu bölüme yollamak istediğiniz iletiyi girebilir, bölümdeki butonları kullanarak yazı üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.


Eğer sadece bir mesajdan alıntı yapıp o mesaja cevap vermek istiyorsanız bu butonu kullanmanızı tavsiye ederiz. Alıntı yapmak istediğiniz mesajın altındaki bu butona bastığınızda yeni bir sayfada detaylı mesaj yazma ekranı karşınıza çıkar. Ekranın üst kısmında alıntı yaptığınız mesaj metinin görebiliriz. Bu metinde herhangi bir silme işlemi yapmadan altına yazmak istediğiniz mesajı giriniz.

ve
Birden fazla mesajdan alıntı yapmak istiyorsanız, bu butonu kullanmanızı tavisye ederiz. Alıntı yapmak istediğiniz mesajları tek tek seçtikten sonra, CEVAPLA butonuna bastığınızda, seçtiğiniz mesajların yeni açılan ekranda alıntı yapılmış şekilde karşınızda olduğunu göreceksiniz.

ÖNEMLİ NOT: Yaptığınız alıntılarda, alıntı yaptığınız metnin [.quote] [./quote] kodları arasında ( noktalar yok ) olması gerektiğini aklınızdan çıkarmayınız.