İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Yardım Konusu: Olmazsa Olmaz Kurallarımız


Kutsal simgeler hakkında konuşurken dikkatli olunuz. Kadim Dostları olarak herşeyin tartışılabilir olduğunu düşündüğümüz için küfür ve kötü söz içermemek şartı ile herşey tartışılabilir, paylaşabilir diyoruz. Irk, Din,Siyaset ve Cinsiyet konularında tartışma ve düşünce paylaşımı yapmak istiyorsanız lütfen çok dikkatli olunuz.

Kişisel olarak birine saldırmaktan veya olayları kişiselleştirmekten uzak durunuz.İlgili bölümlerde konuyu tartışınız. Tartıştığınız insanlara karşı kullandığınız kelime veya kelime grubuna dikkat ediniz. Sizin için yanlış olmayan bir kelime veya kelime grubu başka anlamlarda içerebilidiğinden, bu durumda uyarı almanız kaçınılmaz olacaktır...

Forumlarda spam ve anlamsız mesajlar göndermeyiniz. Göndertmeyiniz...

Forumlarda reklam vermek, birşeyin reklamını yapmak kesinlikle yasaktır. Reklam vermek için yönetimden izin almak zorundasınız...

Pornografik, warez, veya diğer yasadışı link veya başlıklar postalamayınız. Postalanmasına engel olunuz...

Postalanan bütün ileti veya linkler postalayanın sorumluluğu altındadır. Bu forum veya web sitesi anlaşmazlık halinde daha fazla bilgi isteme ve silme hakkını saklı tutmaktadır. Bu olduğunda yönetim açıklama yapmak zorunda değildir. Olabilecek hukuksal problemlerde postalayan da yönetim kadar ifade vermek zorundadır..

Kullanıcılar moderatörlerin veya yönetimin kararlarını herkese açık forumlarda tartışamazlar. Bu konudaki bütün tartışmalar veya sorular forum yöneticilerine yönlendirilmek zorundadır. Bunu yapmak için forum içinde bulunan ÖM (Özel Mesaj) hattını kullanabilirsiniz. Eğer hala sorun çözülemediyse Moderatör ve Üye sorunu Admine bildirmek zorundadırlar. Admin son kararı veren yerdir.