İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Yardım Konusu: Forumda Uyarı ve Ceza Almanıza Neden Olacak Durumlar


Özel veya Herkese açık forumlarda yöneticilere veya üyelere kişisel saldırı yazıları yazamazsınız. Bu durum görüldüğü anda forumlara gerekli uyarılardan sonra giriş yasağı getirilir.

Kadim Dostları herkese açıktır. Tartışmaya açılan başlıklara isteyen herkes katılabilir (Kurallara uydukları sürece). ''Başlığı ben açtım sizin yazmanızı istemiyorum, benim konumdan çık'' gibi bir durum olamaz ve böyle bir yazı görürsek yazan kişiyi anında uyaracağımızdan emin olabilirsiniz. İsteyen, istediği başlığa cevap yazabilir.Bu kural foruma adapte olamayanlar düşünülerek konulmuştur.

Açılan konular kimsenin tapulu malı değildir. Kutsal simgelere veya olguları tartışabilirsiniz fakat bu tartışma sırasında kötü söz ve küfür kullanımından sakınmanız gerekmektedir. Biz herşeyin tartışılması gerektiğine inandığımız için tartışma sırasında küfür ve kötü söz görürsek direk olarak yasaklanır ve bütün iletileriniz silinir. Kadim Dostlar olarak inanç özgürlüğüne inanan bir forum yarattık.Her üye inancını misyonerlik faaliyetleri taşımadan paylaşabilir.

Özel mesaj yolu ile yapılan tartışmaları veya atışmaları foruma taşımak yasaklanmanıza neden olacaktır. Özellikle küfürlü yazıları foruma taşırsanız yasaklanırsınız ve Küfürlü veya olaya sebebiyet veren bütün iletileriniz silinir.

Forumda kötü sözler veya küfürler silinecektir. Bu silinen kelimeleri veya cümleleri tekrar foruma taşırsanız uyarı alırsınız ve bunda israr ederseniz hesabınız dinlenmeye çekilir ve bir süre yazamazsınız. Yasaklandıktan sonra yazdığınız yazıların yayınlanıp yayınlanmaması Kadim Dostlarının insiyatifine kalacaktır. Bu sitede uygulanan kuralların bir parçası olarak kullanılır ve hiç bir şekilde açıklama yapılmaz.