İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Kurallar

Sitemize kayıt olduğunuz takdirde Kadim Dostlar Forum kurallarını kabul ettiğiniz varsayılır. Lütfen aşağıdaki forum Kurallarını dikkatli bir şekilde okuyunuz..

1- Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı Kadim Dostları hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.

3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.

4- Tehdit edici, küfürlü mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak yasaktır.

5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

7- Forumda, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır!

8- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanıtımı yasaktır.

9- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

10- Kişisel tartışma şekline dönüşen konular derhal kapatılır! Kapatılan başlıklara (yazılara) ilgili özel mesaj veya e-posta atılmamasını rica ederiz. Sürekli ikili tartışma yaratan kullanıcılar önce uyarılır, sonra üyelikleri silinir.

11- Kişileri, kurumları, dini inançları, kuruluşları veya herhangi bir devleti küçük düşürecek resim, yazı, alıntı vb. kullanmak kesinlikle yasaktır. Bu gibi durumlarda uyarı yapmadan üyeyi forumdan silme hakkımız saklıdır.

12- Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek adminlerin veya moderatorların görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

13- Foruma eklenecek olan korkutucu ya da başkalarının kötü yönde etkilenecebileği haberler ve resimler konu kısmına D +18 gibi yazılarak eklenmelidir.

14- Sitemiz sadece dost olarak gelenler,paylaşım ve bilgi amaclı gelenler için olduğundan, şüpheli olan üyeler yönetim tarafından neden bildirilmeksizin üyelikten çıkarılabilir.

15- Üyelerin başka üyeler hakkında dedikodu yapması yasaktır.Yönetimden habersiz aynı üye farklı rumuz kullanamaz..

16- Forum yöneticileri her yazılan mesajı kontrol edemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen sorumlu yöneticilere bildiriniz.

17-Yöneticiler siteden sorumlu kişilerdir. Forumda gereksiz tartışmalara girmek yasaktır. Forumlarda yöneticilere dolaylı yoldan veya direkt sataşmak,üyelik iptalinize neden olabilir. Sorunlarınızı yöneticilerin "özeline mesaj atarak" çözünüz.

18- Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.

19-Forumlarda chat yapmak kesinlikle yasaktır ! Okuyan kişiler yazdığınız mesajlardan birşey alabilmelidirler. 2-3 kişi arasındaki sohbet türü mesajlara izin verilmez.

20- Forumda başlık açmadan önce o başlıktan zaten olup olmadığını kontrol ediniz.

Forum kurallarına uymayan üyelerin kayıtları silinir. Yöneticiler üyeleri uyarmak zorunda değillerdir.

İyi Forumlar ...
KADİM DOSTLAR ™ YÖNETİMİ