İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Çin'de Bile Başörtüsü Yasağı Yok

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

olgun bora

olgun bora

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti

zorlukla mağdur olarak okul bitiren doktor olan kızlarımızın sayısı azmı? o kadar çokki.bunlar sonradan insanlığa hizmet ediyorlar başörtülü başörtüsüz ayrımı yapmadan.bunun için hanım arkadaşlarımızın desteğini istiyoruz.duyarlı yaklaşımından ötürü allah razı olsun.yönetici bayanın dediklerine üzüldüm buyrukla emir nasıl ayrı oluyor?? nasıl değişiyor??

Sizleri deslemek isterdim.Eğer sadece inançlarınız için örtünseydiniz.Baş örtünüzün şekli Hümeni stili olmasaydı.Anadoludaki anam,bacım gibi örtünüp başı açık olan insanlara dinsiz gözü ile bakmasaydınız.Size destek olmayı çok isterdim bir ramazan ayında bir fakültenin yemekhanesini basıp oruç tutmadıkları için oradaki gençleri katletmeseydiniz,Sivasta Madımak otelini Allah ,ALLAH sesleriyle yakıp oradaki insanları canlı canlı yakmasaydınız.Evet size destek verirdim başörtünüze yakışır bir şekilde davranabilseydiniz.Din ile devlet işlerini karıştırmayıp ATATÜRK'Ü SEVMİYORUM.HÜMENİYİ SEVİYORUM.ŞİMDİ İNGİLİZLERİN,FRANSIZLARIN,YUNANLILARIN ELİNDE OLSAYDIK TÜRBANLA OKULA GİDERDİK demeseydiniz.Acaba Atatürk ve arkadaşları olmasaydı sen bu ülkede ezan sesini duyup Kuran okuyabilirmiydin.Evet arkadaşlar laikliği ve Atatürk'ü yok sayanları bende yok sayarım.Çünkü benim dedem bu vatan için Çanakkale'de Atatürk ile savaştı.Öbür dedem ise şehit düştü naaşı bile bulunmadı.Ben şimdi size nasıl destek vereyim?

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti
Sizleri deslemek isterdim.Eğer sadece inançlarınız için örtünseydiniz.Baş örtünüzün şekli Hümeni stili olmasaydı.Anadoludaki anam,bacım gibi örtünüp başı açık olan insanlara dinsiz gözü ile bakmasaydınız.Size destek olmayı çok isterdim bir ramazan ayında bir fakültenin yemekhanesini basıp oruç tutmadıkları için oradaki gençleri katletmeseydiniz,Sivasta Madımak otelini Allah ,ALLAH sesleriyle yakıp oradaki insanları canlı canlı yakmasaydınız.Evet size destek verirdim başörtünüze yakışır bir şekilde davranabilseydiniz.Din ile devlet işlerini karıştırmayıp ATATÜRK'Ü SEVMİYORUM.HÜMENİYİ SEVİYORUM.ŞİMDİ İNGİLİZLERİN,FRANSIZLARIN,YUNANLILARIN ELİNDE OLSAYDIK TÜRBANLA OKULA GİDERDİK demeseydiniz.Acaba Atatürk ve arkadaşları olmasaydı sen bu ülkede ezan sesini duyup Kuran okuyabilirmiydin.Evet arkadaşlar laikliği ve Atatürk'ü yok sayanları bende yok sayarım.Çünkü benim dedem bu vatan için Çanakkale'de Atatürk ile savaştı.Öbür dedem ise şehit düştü naaşı bile bulunmadı.Ben şimdi size nasıl destek vereyim?

Zaten bu konu çok hassas bir konu her platformda belirtiyorum lütfen yanyana olalım karşı karşıya degil.
Sevgili olgun bora duygularını çok güzel ifade etmişsin.cümlelerin arasındaki konular zaten bizim paylaşımlarımızda'da var incelersen.
Lütfen sayğı ve sevgiyi koruyup bu güzel vatanımıza sahip çıkalım değerli arkadaşlarım.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı