İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Heroes Karakterleri: Peter Petrelli (Milo Ventimiglia)

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Erkan

Erkan

    Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

  • Yönetici
  • 5.702 İleti
  • Gender:Male


Resmi ekleyen

Ventimiglia, çok beğenilen iki tane televizyon dizisinin oyuncu kadrosuna girer girmez dikkat çekti: “Gilmore Girls” ve NBC yapımı “American Dreams”.

Milo Ventimiglia, NBC’nin “Heroes” adlı yeni dizisinde bir erkek hemşire olan Peter Petrelli’yi canlandırıyor. “Uçabildiğini” gördüğü kabuslar nedeniyle bunalan Peter bir süre sonra bunun bir kabustan çok öte olduğunu öğrendi. Peter etrafındaki insanların özel yeteneklerini arzu ettiği zaman kullanabiliyor. “Heroes”, olağanüstü yeteneklere sahip olduğunu keşfeden sıradan insanların hayatlarını anlatıyor.

Ventimiglia yakın zamanda Tom Fontana’nın yönettiği ve insan cinselliği dersine giren bir grup üniversite öğrencisini anlatan “The Bedford Diaries” adlı dizide oynadı. Çok beğenilen iki tane televizyon dizisinin oyuncu kadrosuna girer girmez dikkat çekti: “Gilmore Girls”teki sessiz ve karmaşık karakter Jess ve NBC yapımı “American Dreams”teki 60’lı yılların tipik bir savaş karşıtını canlandırdığı Chris Pierce rolü. David E. Kelley’nin yapımcılığını üstlendiği “Boston Public” dizisinde de yer aldı.

İzleyicinin “Gilmore Girls”ten önce Ventimiglia ile tanışması, Fox’un dizisi olan “Opposite ######” sayesinde gerçekleşti. Bu sayede Warner Bros ile bir de anlaşma yaptı. Televizyonda primetime kuşağında yayınlanan “The Fresh Prince of Bel Air”, “C.S.I.”, “Sabrina the Teenage Witch” ve “Promiseland” gibi dizilerde de konuk oyuncu olarak göründü.

Beyazperde ile sinema arasında zahmetsizce mekik dokuyan Ventimiglia’nın oyunculuk sanatına duyduğu güçlü tutkusu onu hem Hollywood hem de bağımsız filmlerle dolu bir mesaiye zorluyor. Yakın zamanda “Rocky” serisinin altıncı filminde, Sylvester Stallone’nun oğlunu canlandırdı. Diğer film çalışmalarına örnek olarak Disney yapımı “Stay Alive”, Wes Craven/Kevin Williamson imzalı gerilim filmi “Cursed / Lanet”, bağımsız sinema filmi “Dirty Deeds”, “Sheer Bliss” ve “Massholes” sayılabilir. Bunların yanında “Nice Guys Finish Last” ve galası 1996’da Sundance Film Festivali’nde yapılan “Must Be the Music” adlı kısa filmlerde de rol aldı.0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı