İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Heroes Karakterleri: Hiro Nakamura (Masi Oka)

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Erkan

Erkan

    Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

  • Yönetici
  • 5.702 İleti
  • Gender:Male


Resmi ekleyen

Geçmişte doğaçlamayla uğraşan Oka, sahne performanslarını Second City, ImprovOlympics, The Groundlings, ve TheatreSports’ta sergiledi.

Masi Oka, “Heroes”ta Tokyo’da yaşayan ve toplumsal geleneklere pek de uymayan bir çizgi roman tutkunu Hiro Nakamura'yı oynuyor. Hiro, yoğun bir irade gücü kullanarak uzay-zaman sürekliliğini delip, zamanda seyahat edebiliyor ve hatta zamanı durdurabiliyor. “Heroes”, olağanüstü yeteneklere sahip olduğunu keşfeden sıradan insanların hayatlarını anlatıyor.

Televizyon dünyasına hiç de yabancı olmayan Oka, daha önce NBC’nin “Scrubs” dizisinde Franklyn ve “Luis” adlı yapımında da Deng Wu rollerinde oynadı. Konuk oyuncu olarak “Without a Trace”, “Joey”, “Reba”, “The Loop”, “All of Us”, “Still Standing”, “Will & Grace”, “Yes, Dear” ve “Gilmore Girls” dizilerinde de yer aldı.

Unutulmaz rollerde oynadığı uzun metrajlı filmler arasında “Along Came Polly / Polly Gelince”, “Austin Powers in Goldmember / Avanak Ajan: Altınkuş” ve “House of the Dead 2: Dead Aim/ Ölüler Evi 2 : Ölümcül Amaç” sayılabilir.

Geçmişte doğaçlamayla uğraşan Oka, sahne performanslarını Second City, ImprovOlympics, The Groundlings, ve TheatreSports’ta sergiledi. Doğaçlama konusundaki yeteneği sayesinde “Punk’d”, “Reno 911” ve “The Jamie Kennedy Experiment” adlı yapımlara farklı karakterler için konuk oldu.

Brown Üniversitesi’nde matematik ve bilgisayar konularında lisans eğitimi görürken, tiyatro dalını da ek branş olarak seçti. Niyeti oyuncu olmaktı. George Lucas’ın Oscar ödüllü özel efekt firması olan Industrial Light & Magic’te işe girdi. Bugün oyunculukta yakaladığı başarıya rağmen, adı geçen firmaya 30’dan fazla film için çığır açan teknolojik destekler vermeyi de sürdürüyor.

Aslen Tokyo doğumlu olan Oka, hâlâ 6 yaşındayken taşındığı Los Angeles’ta oturuyor. Akıcı şekilde Japonca ve çok iyi derecede İspanyolca konuşuyor. Hobileri arasında Kendo (Japon kılıç dövüşü sanatı), video oyunlarıyla oynamak, romantik komediler yazmak ve izlemek, piyano çalmak ve şarkı söylemek bulunuyor. Doğum günü 27 Aralık.0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı