İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Heroes Karakterleri: Clarie Bennet (Hayden Panettiere)

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1
Erkan

Erkan

  Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

 • Yönetici
 • 5.702 İleti
 • Gender:Male


Resmi ekleyen

Panettiere yakın zamanda Tribeca Film Festivali’nde galası yapılan, Anthony LaPaglia ve Isabella Rosselini ile birlikte oynadığı “The Architect / Mimar” adlı filmde rol aldı.

Hayden Panettiere, “Heroes”ta Odessa Teksas’ta yaşayan ve okuduğu lisenin amigosu olan Claire Bennet adlı bir kızı canlandırıyor. Deneme-yanılma yöntemi kullanan Claire, bünyesine hiçbir şeyin zarar veremediğini keşfediyor. “Heroes”, olağanüstü yeteneklere sahip olduğunu keşfeden sıradan insanların hayatlarını anlatıyor.

Panettiere yakın zamanda Tribeca Film Festivali’nde galası yapılan, Anthony LaPaglia (Without A Trace) ve Isabella Rosselini ile birlikte oynadığı “The Architect / Mimar” adlı filmde ve Kevin Spacey’nin firması Triggerstreet yapımı olan “Mr. Gibb” adlı filmde oynadı. Kısa süre sonra galası yapılacak olan “Shanghai Kiss”te yardımcı rol ve gişe hasılat rekorlu ilkinin devamı “Bring it On: All or Nothing”te başrol oynuyor.

Özenle eğitim alıp, çekimlerde de dublör kullanmadığı için bir buz patencisini oynadığı “Ice Princess” filminde izleyicilerin gözlerini kamaştırdı. Filmin tema şarkısı “I Fly”ı da kendisi söyledi. “Joe Somebody / Benim Adım Joe” adlı filmde Tim Allen’ın kızı ve “Remember the Titans / Unutulmaz Titanlar” adlı filmde Denzel Washington’ın karşısında canlandırdığı fevri karakterle o kendine has yeteneğini kanıtladı. Yer aldığı diğer filmler arasında Garry Marshall’ın yönettiği “Raising Helen / Helen İle Büyümek”; Kevin Costner ile oynadığı “Message In a Bottle / Aşk Mektubu”; Jennifer Aniston’la oynadığı “Object of My Affection / Aşkımın Hedefisin”; ve Hilary Swank ile oynadığı “The Affair of the Necklace / Gerdanlık” sayılabilir.

Panettiere, Joely Richardson ile “Lies My Mother Told Me” ve aslen 11 Eylül’de yaşanan gerçek olaylara dayanan öyküsüyle The Disney Channel’ın büyük beğeni toplayan “Tiger Cruise” adlı yapımlarda da yer aldı. Galası 2003’te Sundance Film Festivali’nde gerçekleştirilen, Jane Anderson’ın yönettiği ve bir HBO yapımı olan “Normal” adlı filmde Jessica Lange ve Tom Wilkinson’la birlikte rol aldı.

Panettiere’nin sesi de en az yüzü kadar çok tanınıyor. Dustin Hoffman ve Whoopi Goldberg’in de seslendirme yaptığı “Racing Stripes”ta, başroldeki jokeye ses vermek gibi zorlu bir işi başardı. Disney yapımı animasyon filmlerinden “A Bug’s Life / Bir Böceğin Yaşamı”nda Prenses Dot ve “Dinozorlar”da Suri karakterlerini seslendirdi. “A Bug's Life Read-A-Long” adlı çalışmadaki başarısı ona En İyi Sözlü Albüm dalında Grammy adaylığı ve Hollywood Gazetecileri Ödülü için de En Başarılı Genç Seslendirme Sanatçısı adaylığı getirdi.

Panettiere bu başarılarına ek olarak Neutrogena’nın yeni yüzü seçildi. 2005’te Movieline’nın Hollywood Life dergisinin Hollywood’un Heyecan Verici Yeni Yüzü dalında ödül de kazandı. Hollywood Records firmasından çıkacak olan ilk müzik CD albümü için stüdyo kayıt çalışmalarını da kesintisiz sürdürüyor.

Soyu tükenme tehlikesi altında olan canlı türlerini korumak için çalışan ICUN Vahşi Yaşam Vakfı’nın Nelson Mandela ve Queen Noor gibi elçilerinden de birisi. Yakın zamanda balinaları kurtarmak için kurulan Whaleman Vakfı için Pierce Brosnan ile işbirliği yapıyor.
Panettierre, ebeveynleri ve küçük erkek kardeşiyle birlikte New York’ta oturuyor. Doğum günü 21 Ağustos.
#2
Ferhat

Ferhat

  F3RHAT.Com - Kişisel Blog

 • Yetkili
 • 1.142 İleti
 • Gender:Male
 • Location:Mersin
 • Interests:Basketbol - Rap - Internet
ahanda benim sevgilim :D
çok güzel kız beaaaa... yeni sezonda kendine bi ibiş buldu ama canı sağolsun :D
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı