İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Heroes Karakterleri: Micah Sanders (Noah Gray-Cabey)

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Erkan

Erkan

    Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

  • Yönetici
  • 5.702 İleti
  • Gender:Male


Resmi ekleyenEğitimli bir piyanist olarak sahnede henüz 3 yaşındayken çalarak, Sydney Operası'nda sahneye çıkan en genç sanatçı unvanını kazandı.

Şimdi 10 yaşına giren Noah Gray-Cabey, “Heroes”ta annesi internet striptizcisi ve babası da ömür boyu hapis cezası almış olan Micah Sanders adlı üstün zekalı çocuğu canlandırıyor. Micah'nın da ebeveynleri gibi özel bir yeteneği var: Makinelere istediğini yaptırabiliyor. “Heroes”, olağanüstü yeteneklere sahip olduğunu keşfeden sıradan insanların hayatlarını anlatıyor.

Eğitimli bir klasik müzik piyanisti olarak sahnede daha 3 yaşındayken çalarak, Sydney Operası'nda sahneye çıkan en genç sanatçı unvanını kazandı. Gray-Cabey aslında ABC’nin “My Wife & Kids” adlı yapımında erken gelişmiş bir çocuk olan Franklin rolünde oynuyordu. Yakın zamanda “Grey's Anatomy” ve “Ghost Whisperer” dizilerinde konuk oyuncu olarak boy gösterdi. M. Night Shyamalan’ın çok beğenilen “Lady in the Water” filminde de yardımcı rollerden birindeydi.

2001’de AIDS yetim yurtlarına parasal yardım amaçlı düzenlenen konserlerde yer aldı. Gray-Cabey, 11 Eylül olaylarından sonra babası Shawn ve annesi Whitney’in de yardımıyla Maine, Portland’da geliri Taliban’ın yarattığı huzursuzluk yüzünden evlerinden göç ettirilen Afganlı çocuklara bırakılmak üzere bir konser düzenledi. “48 Saat” adlı bu etkinlik, sonuç olarak Gray-Cabey’nin özverili kişiliğine de, piyano yeteneğine de katkıda bulunmuş oldu. Kısa süre sonra “The Tonight Show”, “Dateline”, “The Oprah Winfrey Show” ve “Good Morning America” adlı programlara çıktı ki bu da ona “My Wife & Kids”in oyuncu kadrosuna seçilme şansı verdi.

Gray-Cabey, yeteneklerini dünyada ciddi bir etki yaratmak için kullanmakta pek kararlı. “Action in Music” adını verdiği ve ufuklarını genişletmek için kentli çocukları Afrika’ya götürüp, AIDS mağdurlarını ziyaret ettirdiği bir de vakıf kurdu. Doğum günü 16 Kasım.0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı