İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Heroes Karakterleri: Nathan Petrelli (Adrian Pasdar)

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Erkan

Erkan

    Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

  • Yönetici
  • 5.702 İleti
  • Gender:Male


Resmi ekleyen

Pasdar, meslek hayatına Tom Cruise, Anthony Edwards ve Val Kilmer’ın oynadığı ünlü “Top Gun” filmindeki Chipper rolüyle başladı.

Adrian Pasdar, karşımıza “Heroes” dizisinde Peter’ın (Milo Ventimiglia) siyasete atılan aşırı hırslı ağabeyi Nathan Petrelli rolünde çıkıyor. Önceleri özel yetenekler konusunda Peter’ı ciddiye almayan sonradan Nathan uçabildiğini keşfetti. “Heroes”, olağanüstü yeteneklere sahip olduğunu keşfeden sıradan insanların hayatlarını anlatıyor.

Pasdar, televizyonda iki sezon boyunca hem “Judging Amy” hem de “Mysterious Ways”te yer aldı. “Profit” ve Dick Wolf’un “Feds” adlı yapımlarında da başrol oynadı. Yakın zamanda “Desperate Housewives”ta David Bradley ve “Touched by an Angel”da da Edward Taner karakterlerini canlandırdı. “The Twilight Zone / Alacakaranlık Kuşağı” , “The Outer Limits” ve “Great Performances” adlı yapımlarda da konuk oyuncu olarak göründü. Bunların yanı sıra Lifetime’ın “Crossing the Line”, NBC’nin “Mutiny” ile “House of Frankenstein”, Showtime’ın “Slave of Dreams”, “The Perfect Getaway”, “Love in Another Town”, “Touched by Evil”, “The Pompatus of Love”, “Shadows of Desire”, “A Mother's Gift”, “The Lost Capone” ve “Big Time” adlı yapımlarında da yer aldı.

Pasdar, meslek hayatına Tom Cruise, Anthony Edwards ve Val Kilmer’ın oynadığı ünlü “Top Gun” filmindeki Chipper rolüyle başladı. Sonrasında Michael Caine ve Robert Duvall ile birlikte “Secondhand Lions”, Brian De Palma’nın yönettiği ve Al Pacino ile Sean Penn’in başrol oynadığı “Carlito’s Way / Carlito’nun Yolu”, Jami Gertz, Jason Patric ve Lukas Haas ile “Solarbabies”, Wesley Snipes ile “Streets of Gold”, Kathryn Bigelow’un yönettiği “Near Dark” ve Diane Lane ile “Vital Signs” adlı filmlerde oynadı.

Pasdar, sahne arkasındaysa “Beyond Belief” adlı kısa filmi yazdı ve yönetti. Chris Penn ve Sherilyn Fenn’in oynadığı “Cement” adlı uzun metrajlı filmin yönetmenliğini de üstlendi.
Oyuncu olmadan önce futbolculukta mükemmelleşti ve futbol bursu sayesinde Florida Üniversitesi'nde burslu okudu. Geçirdiği bir spor sakatlığının ardından oyunculuğa yöneldi ve ünlü Lee Strasberg Tiyatro Enstitüsü'nde eğitim gördü.

Pittsfield-Massachusetts’te doğdu ama Philadelphia’nın bir banliyösünde büyüdü. Pasdar şimdilik Dixie Chicks’ten tanıdığımız eşi Natalie Maines ve iki çocuğuyla birlikte hem Los Angeles hem de New York’ta dönüşümlü olarak oturuyor. Doğum günü 30 Nisan.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı