İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

El Ele | İki Balet, Birinin Eli ve Diğerinin Ayağı Yok

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
İzlerken çok ama çok büyük zevk aldım, ve sizlerle paylaşmak istedim.. Bu kadar büyük bir azim olurmu.. Muhteşem bir video, izlerken inanın çok duygulanacaksınız..

She without arm, he without leg - ballet - Hand in Hand

İzleyin Lütfen

Konu Hale tarafından 06 Eylül 2015 Pazar - 08:00 tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Video Linki Düzenlenmiştir.

burkay01

burkay01

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti

İzlerken çok ama çok büyük zevk aldım, ve sizlerle paylaşmak istedim.. Bu kadar büyük bir azim olurmu.. Muhteşem bir video, izlerken inanın çok duygulanacaksınız..

İzleyin Lütfen

muhteşem bi gösteri izledim teşekkürler dost

tunCHEr

tunCHEr

Yalnızlık Paylaşılınca Yalnızlık Olmuyor...

• Özel Dost
  • 1.094 İleti
Özürlü Olmak Hayata Küsmek Değildir
gerçekten çoğu sağlam insandan daha iyi bir performans sergilemişler ellerine sağlık Sema Ablacığım çok anlamlı bir paylaşım müsadenle ben de şunu eklemek istiyorum gerçekten çok güzel bir video hazırlamışlar içeride geçen bir cümle hayat değerinde ;
HİÇ KİMSE BAŞARI MERDİVENİNE
ELLERİ CEBİNDE TIRMANMAMIŞTIR!

BUNA DA BİR GÖZ ATIN DERİM

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Engelli olmak hayatın ritmini kaçırmaya engel değildir, harika... tunCHEr Teşekkürler çok güzel bir eklendi..

selenayrabia

selenayrabia

KD ™ Yakın Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 304 İleti

İzleyin Lütfen

sagolun sema.çok güzel.

Konu selenayrabia tarafından 07 Mayıs 2008 Çarşamba - 00:33 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

nihall

nihall

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
evet güzeldir ama görüntü hep kopuk.seyredemedim.

Konu Hale tarafından 10 Haziran 2009 Çarşamba - 22:16 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Video Linki Düzenlenmiştir.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı