İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Heroes Karakterleri: Matt Parkman (Greg Grunberg)

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti

Resmi ekleyen

Grunberg’i aslen “Alias” dizisinde dört sezon boyunca dünyanın en beter suçlularının hunhar planlarını engelleyen cana yakın Eric Weiss rolünden tanıyoruz.

Greg Grunberg, “Heroes”ta meslek hayatı sarpa sarmış ama insanların düşüncelerini işitebilen ve bu sayede kendisini azılı bir seri katilin peşinde bulan bir Los Angeles polis memurunu canlandırdığı Matt Parkman rolüyle tekrar televizyona döndü. “Heroes”, olağanüstü yeteneklere sahip olduğunu keşfeden sıradan insanların hayatlarını anlatıyor.

Grunberg’i aslen “Alias” dizisinde dört sezon boyunca dünyanın en beter suçlularının hunhar planlarını engelleyen cana yakın Eric Weiss rolünden tanıyoruz. Gerçi izleyiciler ona ilk kez, dört sezon boyunca oynadığı “Felicity” dizisindeki Sean rolünde aşık olmuştu. “NYPD Blue” ve “Melrose Place”in birçok bölümünde de yer aldı. “Diagnosis Murder”, “Murphy Brown”, “Vengeance Unlimited”, “Oh Baby”, “Rescue 77”, “Jersey”, “Players”, “Alright Already”, “Ned and Stacey” ve “Relativity” gibi yapımlarda da konuk oyuncu olarak göründü.

Televizyondaki bu başarılarının yanında, Gurenberg’in nefes kesen bir sinema oyuncusu olduğu da anlaşıldı. Oynadığı uzun metrajlı filmler arasında J.J. Abrams’ın yönettiği ve Tom Cruise’un başrolde olduğu “Görevimiz Tehlike 3”, “Malibu’s Most Wanted”, “Ladykillers”, “Hollow Man”, “Austin Powers: Goldmember”, “The Muse”, “BASEketball”, “Trigger Effect” ve “Dinner & Driving” sayılabilir.

Şöhret olmadan önce, seçkin film yapımcıları Dino de Laurentiis ve Joel Silver için çalıştı. HBO için çekilen bilgisayar animasyonlu bir pilot bölümün hem senaryo yazarlarından birisiydi hem de ana karakterin seslendirmesini yapmıştı. Yakın zamanda da birçok yapımın pilot bölümlerinin hazırlanmasına yardım etti ve başrol oynadı. Bunlara örnek olarak yapım ve yönetimini J.J. Abrams’ın yaptığı “The Catch” ve NBC’nin “Grand Union” adlı yapımları sayılabilir.

Özünde hayırsever bir insan olan Grunberg, “Hollywood Helping Hands” adlı bir yardım kuruluşun yöneticiliğini yapıyor. Kendisinin büyük oğlu da aynı hastalığa yakalandığı için bu kuruluş vasıtasıyla, UCLA’da yürütülen Pediyatrik Sara (çocuk dönemi sarası) Projesine yardım sağlamak için ünlüler tarafından parmakla boyanmış sanat eserlerini açık arttırmayla satışa sunuyor. Eşi Elizabeth ve üç oğluyla birlikte Los Angeles’ın dışında oturuyor. Doğum günü 11 Temmuz.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı