İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Heroes Karakterleri: Mohinder Suresh (Sendhil Ramamurthy)

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Erkan

Erkan

    Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

  • Yönetici
  • 5.702 İleti
  • Gender:Male


Resmi ekleyen

Ramamurthy yakın zamanda yönetmenliğini James Keach’in yaptığı “Blind Guy Driving” adlı uzun metrajlı filmin çekimlerini tamamladı.

Sendhil Ramamurthy, “Heroes”ta Hindistan’ın Madras Üniversitesi'nde görevli Mohinder Suresh adlı genç bir genetik profesörünü canlandırıyor. Kaybolan babasını aramak için yola çıkınca kendisini “aramızda üstün güçlere sahip kişilerin yaşadığı”na dair gizli bir kuramla karşı karşıya buluyor.

Ramamurthy yakın zamanda yönetmenliğini James Keach’in yaptığı “Blind Guy Driving” adlı uzun metrajlı filmin çekimlerini tamamladı. Diğer filmleri arasında Sean Astin’le oynadığı “Thanks to Gravity”, “Orient Express” ve “Little India” sayılabilir.

Televizyonda ise “Ultimate Force” dizisi, “My Sexiest Mistake” adlı televizyon filmi ve mini dizi “In the Beginning”de yer aldı. “Numbers”, “The Evidence” ve “Grey’s Anatomy”de de konuk oyuncu olarak boy gösterdi.

Ramamurthy, Londra’nın batı yakasındaki The Royal Shakespeare Company yapımı olan ve Tim Supple’ın yönettiği “A Servant to Two Masters”ta rol aldı. Bunun yanı sıra Tom Stoppard’ın New York’taki Soho Repertuar Sahnesi'nde galası yapılan “Indian Ink” adlı oyununun ve Scott Elliott’un Manhattan Tiyatro Kulübü'ndeki “East Is East” oyunlarının sahne amirliğini yaptı.

Ramamurthy, Londra’daki Webber Douglas Tiyatro Sanatları Akademisi'nden mezun. Tiyatro okulundan önce Boston’daki Tufts Üniversitesini bitirdi. Chicago’da doğdu ve San Antonio-Teksas’ta yetişti. Şimdi Los Angeles’ta oturuyor. Doğum günü 17 Mayıs.0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı