İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Heroes Karakterleri: Niki Sanders (Ali Larter)

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Erkan

Erkan

    Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

  • Yönetici
  • 5.702 İleti
  • Gender:Male


Resmi ekleyen

Larter, “Final Destination” adlı yapımın ilkinde ve ikincisinde başrol oynadı. Yüksek hasılat getiren “Legally Blonde / Bu Nasıl Sarışın?” adlı filmde de Reese Witherspoon ile birlikte yer aldı.

Ali Larter, “Heroes”ta olağanüstü yetenekli oğlunun özel okul masraflarını karşılayabilmek için didinen ve aynadaki görüntüsünde sırlar gizli Niki Sanders adlı yalnız bir anneyi canlandırıyor. “Heroes”, olağanüstü yeteneklere sahip olduğunu keşfeden sıradan insanların hayatlarını anlatıyor.

Larter, “Final Destination” adlı yapımın ilkinde ve ikincisinde başrol oynadı. Yüksek hasılat getiren “Legally Blonde / Bu Nasıl Sarışın?” adlı filmde Reese Witherspoon ile birlikte yer aldı. Larter, New York’ta sahnelenen “Vajina Monologları” adlı tiyatro eserinde de başarılı bir oyunculuk sergiledi.

Uzun metrajlı film oyunculuğundaki ilk çıkışını, gişe hasılat rekoru kıran “Varsity Blues / Kazanma Hırsı” ile yaptı. “A Lot Like Love / Aşk Gibi Bir Şey”, Colin Farrell ile birlikte oynadığı “American Outlaws / Amerikan Haydutları” , yazar/yönetmen/oyuncu Kevin Smith’in “Jay and Silent Bob Strike Back” , aslen Taye Diggs ile Geoffrey Rush’ın oynadığı ve Vincent Price’ın yönettiği “The House on Haunted Hill / Lanetli Tepe”nin yeniden çevrimi olan film ve “Drive Me Crazy” gibi yapımlarda da yer aldı.

Larter kısa bir süre sonra Milla Jovovich ile “Resident Evil 3: Extinction / Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu” filminde, aslen “Resident Evil 2” adlı video oyununda olan ve bu seri filmde ilk kez görünecek olan Claire Redfield rolünde oynayacak. Larter’in bunlar dışındaki film başarılarına örnek olarak bağımsız film “Crazy” ve yapımı henüz biten “Marigold”u da sayabiliriz.

Doğma büyüme Cherry Hill-New Jersey’li olan Larter, 13 yaşındayken modelliğe başladı. Halen oturduğu New York’a taşınmadan önce dünyayı gezdi. Doğum günü 28 Şubat.0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı