İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

ATV | Elveda Rumeli Dizisi Bölüm Özetleri

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 27 yanıt gönderildi

#21
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Bölüm 60 / Yeni Bölüm
16 Şubat Pazartesi 20:00'de


Aleks ve talebeleri bilgi müsabakasına katılmak üzere Manastır’a giderken Ramizler de onları yalnız bırakmayacaktır.

Mustafa, Girit’te gündüzleri hastanede çalışmakta, geceleri ise Giritliler’i Yunan zulmüne direnmek için örgütlemektedir. Geride kalan Vahide ise hala ona kızgındır.

Dimitri, çetesinden bozgun yiyen Ahmet Ekrem, Mazhar Paşa’nın yanına dönerken, Abdül’ün yeni bir planı vardır.#22
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 61 / Yeni Bölüm
23 Şubat Pazartesi 20:00'de


Pürsıçan’da yaşanan hırsız telaşından Hasan da payını alır. Çok sevdiği dikiş makinesi çalınınca; hırsızın peşine düşmeye karar veren Hasan’ı, Ramiz ve Cabbar yalnız bırakmazlar.

Diğer yandan Vahide, Mustafa’dan haber beklerken büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Aleks ve Zarife ise, Aleks’in, yaralı halde onlara sığınan çeteci yeğeni yüzünden, sıkıntılıdır.


#23
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 62 / Yeni Bölüm
2 Mart Pazartesi 20:00'de


Mustafa’nın Girit’ten dönmesinin ardından, Vahide ona boşanmak istediğini söyler. Fatma ise Ramiz’in yokluğunda, ikisini barıştırmanın yollarını aramaktadır.

Ramiz, Hasan ve Cabbar, hırsızın peşinden gittikleri Elbasan’da nihayet onun izini bulurlar.

Diğer yandan Aleks ve Zarife, Dobrev’in onların evinde ölmesinin ardından, onun Dimitri çetesinden olduğunu Dilaver’e söylerler.


#24
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 78 / Yeni Bölüm
7 Eylül Pazartesi 20:00'de


Balkan topraklarındaki karışıklıkların arttığı, İttihatçi’lerin, Meşrutiyet hazırlığı içine girdiği dönemde, Mustafa( Tolgahan Sayışman ) hürriyet mücadelesinin içinde, bir kahraman olarak Rumeli’de nam salmıştır. Ancak Ramiz ve ailesinden de kopmaz. Ramiz’in küçük kızı Emine ( Hare Sürel) ve Aleks ile Zarife’nin kızları Küçük Zarife( Ecem Nur Özkaya), İstanbul’da kız mektebini bitirdikten sonra Feveran köyüne geri dönerler. Pembe ( Ceyda Ateş) ise köyde kalmış ve güzelliğiyle bütün kasabada nam salmıştır. Hatice( Gülçin Santırcıoğlu ) ve Hasan ( Tuna Orhan) ise oğulları Hüsmen ve yıllar sonra doğan kızları Hüsniye ile beraber Ramiz’in yanına taşınmışlardır. Dilaver ( Erman Saban) kaymakamlıktan ayrılmış, Meryem( Suzan Akbelge) ile birlikte bir çiftlikte yaşamaktadır. Meryem’in oğullarından Mehmet( Mustafa Koşgar Barış), ele avca sığmaz bir delikanlı olup disiplinsizliğiyle Dilaver’i kızdırırken, Sultaniyi bitirdikten sonra yanlarına dönen Ahmet ( Ruhi Yapıcı) ise, babası gibi kaymakam olmak istemektedir. Hacali ( Rıza Kocaoğlu) , Dilaver’le kavgalıdır ve aralarındaki husumet Meryem’i çok üzmektedir.

#25
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 80 / Yeni Bölüm
28 Eylül Pazartesi 20:00'de


Aleks’in tutuklanma haberini alan Ramiz ve ailesi üzgündür. Zarife kocasının yanına gitmek için Üsküp’e doğru yola çıkar. Küçük Zarife ise olanlardan habersiz Mehmet ile birlikte tayin yerini öğrenmek için Manastır’a gitmiştir. Ahmet, Zarife’ye olan aşkını açıklama konusunda bütün cesaretini yitirmiştir. Hacı Ali ise anasına duyduğu öfkeyi bu kez karısına yöneltince Belkıs evi terk eder. Mustafa, Ahmet Ekrem ve Dilaver Bulgar çetecilerin elindedir. Ancak en ümitsiz oldukları anda, umulmadık bir gelişme olacaktır.


#26
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 81 / Yeni Bölüm
5 Ekim Pazartesi 20:00'de


Ahmet, Zarifecik’e nihayet ilanı aşk eder. Zarife şaşkındır. Hacı Ali ise Karısının Dilaver’in evinde olduğunu öğrenir. Öfkeyle eve girer ve küçük oğlunu zorla alıp götürünce olaylar büyür. Zühtü Pembe’ye gizli aşk mektupları yazmaya devam eder. Pembe artık gönlünü kaptırdığı bu mektupların sahibini çok merak etmektedir. Diğer yandan Mustafalar Petrus denen eşkıyayı bozguna uğratırlar. Ancak Marika adlı bir casus kurtardıkları esirler arasındadır.


#27
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 82 / Yeni Bölüm
12 Ekim Pazartesi 22:15'te


Kaymakamın vurulmasıyla Pürsıçan Kasabasında işler karışır. Mustafa suikastçının peşine düşerken, papazın tutuklanması kasabada Hıristiyan halk ve Müslüman halk arasındaki gerilimin tırmanmasına sebep olur. Ahmet Ekrem ise geçici olarak kaymakamlık görevine atanır.
Diğer yandan Ramiz Pembe’ye gelen isimsiz mektuplardan birini bulunca evde kıyamet kopar ve Ramiz mektubu yazan kişiyi bulmak için kolları sıvar. Ahmet ise Zarife’ye aşkını itiraf ettikten sonra ondan gelecek cevabı sabırsızlıkla beklemektedir. Sonunda Zarife ile tekrar konuşmaya karar verir.


#28
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 83 / Final
19 Ekim Pazartesi 22:10'da


Ramiz ve Hasan Pembe’nin yüreğini çarptıran mektupların sahibini araştırırken, postacı Cemal mektupları kendisinin yazdığını söyler. Ramiz buna inansa da Hasan hiç ikna olmamıştır. Cemal’den Pembe’ye bir mektup daha yazıp onları ikna etmesini isterler. Olanlardan habersiz olan Zühtü ise Cemal’e mektup konusunda yardım eder.

Diğer yandan Zarife ve Ahmet’in birbirlerini sevdikleri haberi Ramiz’e ulaşır. Ramiz bu haberi sevinçle karşılarken aile de düğün hazırlıkları konuşulmaya başlar. Zarifecik henüz Ahmet’e karşı hislerinden emin değilken ailelerin devreye girmesini yadırgamıştır. Diğer yandan bir keşişi öldürmek suçundan tutuklanan Mustafa, mahkum edilmek için Pürsıçan’a getirilir. Durumu öğrenen Ramiz ve ailesi seferber olurken, mahkemede yaşanan sürpriz bir gelişme herkesi hayrete düşürecektir.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı