İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[PC Tam Çözüm] CrySis Tam Çözümü ve Rehberi | Bitmiş Oyun Save Dosyası

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 17 yanıt gönderildi

asasinler

asasinler

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
kardeşim ben 4 bölümde kaldım B ile dürbünü açtım evt orda bi yuvarlay sarı biyer var oraya doğru tutdum ama hiç birşey olmadı nedir açıklarmısın biraz daha saş tuşa basıyorum yok ona basıyorum yok omadı :S

conrad_10

conrad_10

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
öncelikle bilgiler için teşekkürler.ya ben maden den dağın içine girdim orada beni 2 tane bizim kıyafetlere benzeyen adam var beni yakaladılar karşımda da general var 2 yumruk attı sonra maden yıkılmaya başladı genarali öldür dedi öldürdüm sonra bi kız var onla birlikte asansöre bindik daha sonra bizim uçak içeri girdi kız atladı uçağa bindi ben kaldım cephane çok al dedi aldım şu anda halen o dağ ın içinde gezip duruyoyorm ne yapıcam bilemedim kafayı yiyecem!!!!!! :ph34r: :aggressive: :assassin:

conrad_10

conrad_10

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti

kardeşim ben 4 bölümde kaldım B ile dürbünü açtım evt orda bi yuvarlay sarı biyer var oraya doğru tutdum ama hiç birşey olmadı nedir açıklarmısın biraz daha saş tuşa basıyorum yok ona basıyorum yok omadı :S

adamım orada bende çok uğraştım sonunda buldum.gemiye giriyosun bilgisayar var içeride onu kullanıyosun sana diyolarki güvenli birt yere git ve lazer dürbünle işaretle sen geminin en uç bölümene git ve oradan denize atla karaya git oradan işaretle ve izle:!:!:!

meybon54

meybon54

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
arkadaşlar gemiyi uçaklar batırıo sonra görünmez bişe uçuo havada haritda gözüküo ama ben göremiom ya yeşil yuvarlak

YAPISIK

YAPISIK

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
BEN CYRSİS TE REAKSİYON ODASININ KAPISINI AÇAMIYORUM, KIRMIZI DÜĞMENİN ORADA OLMASI LAZIMMI BİLMİYORUM. TÜPLERİN OLDUĞU YERİN TAM ÖNÜNDEYİM AMA KAPIYI AÇIP GİREMİYORUM. HAVALANDIRMA DAN DA GEÇTİM. DELİRMEK ÜZEREYİM... YARDIMMM LÜTFENN S. O . S

_AYDIN_

_AYDIN_

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
saol kardes

avniaker123

avniaker123

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
YA ARKADAŞLAR BEN GELİOM İNDİRİOM ÇUBUKLARI VE SONRA SİLAHI ALIOM CEPHANELİKTEN EN SON GÜVERTEYE GERİ DÖN DİO ORAYI YAPAMIYORUMM ACİLLL CEVAP

utkuberber

utkuberber

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
ben assaultun son bölümünde tankların oraya gidiorm hiç bisi olmuo yesil nokta hala haritada oluo yardım:S

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı