İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

CNBC-e | Desperate Housewives ( 5.Sezon Her Salı Saat 21:00 )

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Cnbce | Desperate Housewives (Her Salı Saat 21:00)
Eva Longoria, Teri Hatcher, Marcia Cross, Felicity Huffman

Resmi ekleyen


Desperate Housewives (Umutsuz Evkadınları) dizisinin oyuncuları, yeni sezona ‘ateşli’ bir başlangıç yapıyor. Dizinin yeni bölümlerinde Edie Brit hayata dönüyor, Gabrielle yeni kocasını, eski kocasıyla aldatıyor.
Desperate Housewives oyuncuları dördüncü sezon için yeni bir imaj çizdi. Marcia Cross, Teri Hatcher, Nicolette Sheridan, Eva Longoria ve Felicity Huffman yeni sezon için çekilen resimlerde, (tabii ki bir photoshop oyunuyla) bronz tenleri ile alevler arasından geliyorlar.
Türkiye’de CNBC-e’de gösterilen Desperate Housewives dizisinin yeni sezonu için yaratılan slogan ise “mahallede cehennemi bir gün” (Its a hell of a day in the neigbourhood).

Dizinin yapımcısı Marc Cherry, izleyiciyi harika bir sezonun beklediğini söylüyor. Son bölümde, Sheridan’ın oynadığı karakter Edie Brit intihara kalkışırken sona ermişti. Merak edenler için söyleyelim, Sheridan diziye geri dönüyor.
Aşkta bir türlü şansı yakalayamaması ile tanınan Teri Hatcher’in oynadığı sakar Suzan karakteri, bu sefer yeni kocasıyla ev işlerinde sorun yaşıyor. Eva Longoria’nın oynadığı Gabrielle ise yeni kocasını eski kocasıyla aldatmaya başlıyor.
Ayrıca Marcia Cross’un sahte hamileliğinin, nedeni gelecek sezonda ortaya çıkacak. Bu arada Felicity Huffman da kanserle mücadele etmeye devam ediyor...
Bunların yanında Wisteria caddesine esrarengiz karakterlerde katılacak. İlk gelecek komşular ise ‘gay’bir çift.

Yeni sezon bölümleri yine her Salı 21:00'de CNBC-e’de ...#2
Erkan

Erkan

  Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

 • Yönetici
 • 5.702 İleti
 • Gender:Male
Dalga geçme ihtimaliniz yüksek belki ama, sürekli takip ettiğim diziler arasında Umutsuz Ev Kadınları :)

#3
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
5-1 / You’re Gonna Love Tomorrow / 5. Sezon - 20.01.2009

Katherine’in eski kocasını vurmasının üzerinden tam beş yıl geçmiştir. Katherine’i korumak için o dönem dayanışma içine giren Susan, Lynette, Bree ve Gabrielle hala bir aradadır, ancak her zamanki gibi kendilerine özel ufak sırları vardır. Susan yeni ilişkisini diğerlerinden saklamaya çalışmaktadır. Gaby ise annelik yetilerini sorgulamaktadır. Bu arada Bree yazdığı yemek kitabını yayımlatmak üzeredir. Ancak iş ortağı Katherine bundan hiç de hoşnut değildir. Öte yandan Lynette’in ikizleri büyümüş, kanuna aykırı işlere karışmıştır. Lynette onlara sahip çıkmaya çalışırken, Edie’nin yeni kocası Dave’le kasabaya dönüşü herkesi şaşkınlığa uğratır.


#4
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
5-2 / We’re So Happy You’re So Happy - 27.01.2009

Sırlar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlamıştır. Lynette oğlu Porter’ın hiç bilmediği tatlı yumuşak bir yönü olduğunu keşfedecektir. Gaby ise sosyal statüsünün sona erişini herkesten gizlemeye çalışmaktadır. Bu arada Susan’ın hayatındaki erkeklerin tanışma zamanı gelmiştir. Öte yandan Bree evliliğiyle kariyeri arasındaki dengeyi korumanın getirdiği baskılarla mücadele etmektedir. Edie ise Wisteria Lane’deki komşularının ne kadar düşmanca davranabildiklerine tekrar tanık olacaktır. Diğer taraftan meraklılığı ve şüpheciliğiyle ünlü Bayan McCluskey yeni komşuları Dave hakkında bilgi toplamak için Katherine’in yardımına başvurur.


#5
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
5-3 / Kids Aren’t Like Everybody Else - 03.02.2009

Bree’nin uzun zamandır görmediği kızı Danielle Wisteria Lane’e geri dönmüştür, fakat mahalle sakinleri tarafından eleştiri yağmuruna tutulur. Bu arada Gabrielle ve Susan çocuklar arasında çıkan ağız dalaşı yüzünden birbirlerine girer. Öte yandan Tom’a eski eşyalarından kurtulmasını söyleyen Lynette eve döndüğünde canını sıkacak bir manzarayla karşı karşıya kalır. Katherine ve Bayan McCluskey ise Dave hakkında daha çok bilgi edinmek için Edie’yi öğle yemeğine davet eder.


#6
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
5-4 / Back In Business - 10.02.2009

Bree’nin yeni yemek kitabı ve başarılı girişimciliği Wisteria Lane’deki kadınların kıskançlık duymasına sebep olmuştur. Kendi ekmeğini kazandığı reklamcılık günlerine özlem duyan Lynette, Bree ondan yardım istemediği halde kendiliğinden pazarlama planı konusunda ona yardımcı olmaya karar verir. Bu arada MJ’in çizdiği aile tablosu, Michael’ın oğlunun hayatında hiçbir yeri olmadığını düşünmesine sebep olur. Öte yandan Gaby, Carlos’la daha sık fiziksel yakınlık kurabilmek için bir plan geliştirmiştir. Susan ise MJ’e nasıl düşeceğini gösterir. Bu arada Dave’in mahalleye taşınmasındaki sebepler yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başlamıştır.


#7
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
5-5 / Mirror, Mirror - 17.02.2009

İçten içe planlar yapan Dave, Susan’ı Bayan McClusky’nin 70.yaşının şerefine bir doğum günü partisi düzenlemeye ikna eder. Jackson ise Susan’la ilişkisini bir sonraki aşamaya taşımak istemektedir.Bu arada Gabrielle hamile olduğundan şüphelenmektedir. Tom Lynette’e pizzacıyı sattığını söyler. Öte yandan Bree ve Katherine arasındaki kopmayan bağın ardındaki şaşırtıcı sebep nihayet ortaya çıkar. Bayan McCluskey ise o kadar sinirlenir ki herkes onun akıl sağlığından şüphe etmeye başlar.


#8
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
5-6 / There’a Always a Woman - 24.02.2009

Carlos’un müşterisinin yaptığı müthiş teklif Gaby’nin ayaklarını yerden keser. Ancak öğrenecekleri, Gaby’nin teklifi bir daha gözden geçirmesine sebep olacaktır. Öte yandan Lynette Tom’un kendisini aldattığından şüphe etmektedir. Jackson’dan ayrılan Susan ise ona sürpriz yapmak ister ancak esas sürprizle karşılaşan kendisi olacaktır. Bu arada Bree’yle Katherine arasındaki bağ giderek güçlenmektedir. Bayan McClusky de Dave’in kirli çamaşırlarını ortaya çıkarmak için kızkardeşi Roberta’dan yardım ister.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı