İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

2009'a Rezervasyon Yapıldı | 2009'da Avrupa Kupalarına Kaç Takımla Katılacağız ?

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Erkan

Erkan

    Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

  • Yönetici
  • 5.702 İleti
  • Gender:Male


2009'a Rezervasyon Yapıldı | 2009'da Avrupa Kupalarına Kaç Takımla Katılacağız ?

Resmi ekleyen


F.Bahçe ve G.Saray tur atlayınca, 2009-10'da şampiyonumuzun Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılması neredeyse kesinleşti. Böylece Avrupa'ya göndereceğimiz takım sayısı da 5'e çıkacak.

Avrupa Kupaları'nda F.Bahçe ve G.Saray'ın tur atlamasıyla UEFA sıralamasında 10. sıraya yükseldik. Geçtiğimiz hafta F.Bahçe, CSKA Moskova karşısında kazanıp tur atlayınca, 11. sıradaki İskoçya'yı geçerek onun yerine yerleşmiştik. Bu hafta G.Saray'ın, Austria Wien karşısında golsüz berabere kalmasına rağmen kazandırdığı 0.25 puanla Ukrayna'yı da geçtik ve 10. sıraya çıktık. Ukrayna'nın takımı kalmadığı için bizi geçme şansı yok. İskoçya'dan Celtic, G.Rangers ve Aberdeen yollarına devam ediyor. İskoçya bizi geçse bile sezonu en kötü ihtimalle 11. sırada bitireceğiz. 13. sıradaki Çek Cumhuriyeti, 14. Belçika ve 15. sıradaki Yunanistan'ın bazı takımları yollarına devam ediyorlar. Ancak puan olarak çok gerideler ve yetişmeleri zor. Bu da şampiyonumuzun 2009-10'da Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılması demek.

İKİNCİMİZE DE YARIYOR
Bu sezonu 10 ile 12. sıralar arasında bitirebilirsek, lig ikincimiz 2. ön eleme turundan başlayacak. Bu takım, bu turda elense bile UEFA Kupası'na gidebilecek. UEFA Kupası'na ise kupa şampiyonu, lig 3 ve 4'üncüsü gidecek.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı