İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Skystar2 Tv Kartınız ile Uydudan Bedava Download | Resimli Anlatım ve Program

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 255 yanıt gönderildi

halo_42

halo_42

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
teşekkürler

emre112007

emre112007

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
teşekkürler

emre112007

emre112007

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
sağol kardeş

salladımlann

salladımlann

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
sağollllllllllllllllll

volky06

volky06

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
inşallah olur

slhkz

slhkz

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
TEşekküRleR...

bilta

bilta

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti

dostum skystar tv kartımı 5 dk önce taktım kartı tanıttım 4.4.0 ı kurdum kaldım.. yardımlarınızla gerisini de halledeceğim inşallah

Ben Bi Halledemedim

mercan2000

mercan2000

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti

Teşekurlerrrrrrrrrrrrrr

teşekkürler

mustafa039

mustafa039

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti

Skystar2 Tv Kartınız ile Uydudan Bedava Download | Resimli Anlatım ve Program

skynetR32_1.22_Windows son sürümü le türksat 1c üzerinden hiçbir ayar yapmadan downşlload yapabilirsiniz..
Gerekenler: Sadece skystar2 tv kartı ile çalışır, tv kartı direverı 4.4.0 olmalıdır..

Yapmanız gereken dosyayı indirip hardiskinizin d kısmına kopyalamak ve programı çalıştırmak gerisini o halledecek, sizin yapmanız gereken resimleri inceleyip istediğiniz dosyaları ayarlamaktır..
Programı açtıktan sonra G tuşuna baıp inmesini istediğiniz dosya türünü ve boyutunu yön ve +,- tuşları ile ayarlayabilirsiniz resimlerde detaylı açıklama mevcut..
Skyneti açtığınızda bu şekilde gözükür tabi bende inen dosyalar var şansınız varsa sizde bu görüntüyü yakalarsınız..

Program Download Linki:

[ Hidden part. View original post. ]

G tuşuna bastıktan sonrada bu şekilde gözükür yön tuşları ile istediğiniz dosya formatına gidin gittiğiniz formatı - ve + tuşları ile boyutunu büyültüp küçültün - küçültür + büyütür.

Aşağı kısımda dosyanın ne olduğu ve nekadar hızda indiğiniz görebilirsiniz.

Programın çalışması için download frekansı server4pc ye kaydedilmelidir.İlkönce data servisi eklenecek setup4pc açın data service bölüme tıklayın, Add tıklayın ve SatGate yazıp okeyleyin. Daha sonra Transponder yazan yerdeki Add tıklayın, çıkan menüde tekrar add diyoruz transponder:12565 symbol:27282 P:H yapın ve okeyleyin, Data servisi tamam şimdi server4pc yi açıyoruz sağ altta gözükür oraya sağ tıklayıp eklediğimiz data servisini seçiyoruz eğer yeşil olursa sorun yok iyi downloadlar, kırmızı ise sorun var onu bulmaya çalışın.

Eğer ayarlarınızı doğru yaparsanız bu görüntüyle karşılaşırsınızResmi ekleyen

mustafa039

mustafa039

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
thanks

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı