İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[Komedi Dükkanı] Nasrettin Hoca ve Komşusu: Kazan Doğurdu - 21 Aralık 2007 Tüm Bölümler

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 18 yanıt gönderildi

ozkanbey

ozkanbey

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 7 İleti
eline koluna sağlık kardes

shadowww

shadowww

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 21 İleti
tesekuurler

denizkumu

denizkumu

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti

[Komedi Dükkanı] Nasrettin Hoca: Kazan Doğurdu - 21 Aralık 2007 Tüm Bölümler
TV 8 - Tolga Çevik ve Salih Kalyon - Her Cuma Saat 21.15

[ Hidden part. View original post. ]

Biraz tuhaf değil mi sizcede henüz izlemeden izlemiş gibi teşekkür etmek.hele de bu teşekkürün sebebi izleyebilmek için olunca daha da komikleşiyor durum.yani izlemek için kayıt olmak yetmiyor.henüz izlemediğim bir şey için izlemişim gibi metazori teşekkür ediyorum.bırak hele izleyeyim ondan sonra teşekkür edeyim.hey Allah'ım sen büyüksün.

zeybek82

zeybek82

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
sağolasın

furkan11

furkan11

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 18 İleti
sagol kardes

leydi_11

leydi_11

KD ™ Yakın Arkadaş

• Kadim Dost
  • 320 İleti
Nereler çıkcak bakalım

delta34

delta34

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
TEŞEKKÜRLER

komutan69

komutan69

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti

Olacak iş mi? siteye üye ol, sonra konuyu görüntülemek için bir de cevap yaz, teşekkür et,kimbilir belki de linkler uçmuştur vesair..! çok amatörce bulmuşumdur bu tür şeyleri... Bu saçma uygulamayı her kim icad(!) etmişse, bayağı zekiymiş anlaşılan. Siteye yeni üye oldum, eğer bütün konular böyleyse işimiz var!

Konu komutan69 tarafından 02 Şubat 2010 Salı - 12:47 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

Olacak iş mi? siteye üye ol, sonra konuyu görüntülemek için bir de cevap yaz, teşekkür et,kimbilir belki de linkler uçmuştur vesair..! çok amatörce bulmuşumdur bu tür şeyleri... Bu saçma uygulamayı her kim icad(!) etmişse, bayağı zekiymiş anlaşılan. Siteye yeni üye oldum, eğer bütün konular böyleyse işimiz var!

Böyle bir yorumdan sonra umarım aradığınızı bulmuşsunuzdur komutan69. ;2)

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı