İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Windows Live Messenger 8.5 Final Türkçe - Windows Live Suite

* * * * * 1 Oy Kullanılmış

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 252 yanıt gönderildi

Ferhat

Ferhat

F3RHAT.Com - Kişisel Blog

• Yetkili
  • 1.142 İleti
  • Interests:Basketbol - Rap - Internet
Windows Live Messenger 8.5, Windows Live Mail, Photo Gallery, Family Safety'nin FINAL (beta olmayan resmi son sürüm) sürümlerini içeren "Windows Live Suite" paketinin ikinci sürümü yayınlanmıştır.

- Önemli ! -

Windows Live Suite'i indirdikten sonra bilgisayarınıza yükleyebilmek için, sisteminizde Windows Update Agent 5.8.02469+ sürümünün yüklü olması gerekmektedir. Eğer sisteminizde bulunmuyorsa, aşağıdaki indirme bağlantılarından faydalanabilirsiniz:

RAR Şifreleri: www.kadimdostlar.com

Windows Update Agent 5.8.02469 =>[hide] İndirmek için Tıklayın ...[/hide]

--------

Windows Live Suite => [hide] İndirmek için Tıklayın ...[/hide]

Yukarıdaki linkten indirdiğiniz WLSuite.exe dosyasını çalıştırdığınızda karşınıza çıkacak olan ekran:

Resmi ekleyen
(Yalnızca en son sürüm Messenger'ı kurmak istiyorsanız ilgili kutucuğu işaretleyiniz.)

YALNIZCA Windows Live Messenger 8.5 FINAL ile ilgileniyorsanız, aşağıdaki ekte bulunan WLM Türkçe.rar dosyasını indiriniz.

Resmi ekleyen

Windows Live Messenger 8.5 Final Türkçe =>[hide] İndirmek için Tıklayın ...[/hide]
Not: Windows Live Messenger 8.5 Final Türkçe 'nin bir güzel yanıda, programın reklamlardan tamamen temizlenmiş olmasıdır :)

3 Programında İçinde Bulunduğu Full Paket (Windows Live Messenger 8.5 Final Türkçe - Windows Live Suite - Windows Update Agent 5.8.02469) => [hide] İndirmek için Tıklayın ...[/hide]

RAR Şifreleri: www.kadimdostlar.com

Ekran Görüntüsü:

Resmi ekleyen

serdal_06

serdal_06

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
tesekkürler arkadasim

gossde

gossde

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
sağol

velidemirpulat

velidemirpulat

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
bulnası zor oldu ama tşk ederim

özoş

özoş

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
daha ındırmedım ama umarım ıyı dır ve calısıyodur :blink:

Fantamaz

Fantamaz

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
tshk.arkadashima lazim..umarim mahchub etmez

metafor

metafor

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
teşekkürler

lordbuq07

lordbuq07

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
teşekkürler

batuhan12

batuhan12

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 6 İleti
Çok saol bende bu programı arıyodum
ellerine sağlık

batuhan12

batuhan12

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 6 İleti
Ya sadece indirmek içib tıkla yazan yerlere tıklaya biliyorum.onlarında hangisi olduğunu bilmiyorum.mesela şöyle yapsaydın:

örnek=link

Konu batuhan12 tarafından 11 Ocak 2008 Cuma - 10:00 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı