İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Kafe Mafe | Maksat Dostlar Buluşsun Kahve Bahane

* * * * * 2 Oy Kullanılmış

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 675 yanıt gönderildi

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

Ablacığım okul zamanı hiç giremiyordum,ikinci öğretim olduğum için akşamları okuldayım,gündüzleride üniversitenin uzaktan eğitim bölümünde çalışıyorum ,yani kendime ayıracak zamanım bile olmuyor maalesef :pöf:

Bunda biraz benim hayırsızlığımda var tabi,o konuda affınıza sığınıyorum :sema2:

Sağlınız keyfiniz yerinde olsun gerisi sadece sevdiklerimize sitemdir selimii, kolay gelsin ablası, Allah yardımcınız olsun. :hale:

selimii

selimii

KD ™ Yakın Arkadaş

• Sorumlu
  • 704 İleti

Sağlınız keyfiniz yerinde olsun gerisi sadece sevdiklerimize sitemdir selimii, kolay gelsin ablası, Allah yardımcınız olsun. :hale:

Teşekkür ederim ablacığım :hale:

irem su

irem su

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
B) çok teşekkür ederim :3)

selimii

selimii

KD ™ Yakın Arkadaş

• Sorumlu
  • 704 İleti
Resmi ekleyen

:sema2: :img-icecream: :sema4:

selimii

selimii

KD ™ Yakın Arkadaş

• Sorumlu
  • 704 İleti
Cafemiz yine boş, eskiden çok kalabalık olurdu halbuki :( Daha dün gibi liseyi yeni bitirmiş öss tercihleri yaptığımız zamanlar. Şimdiyse öğretmenlik yolunda üniversite bitmek üzere. Zaman akıp gidiyor. Selamlar dostlar abiler ablalar nasılsınız :kanka:

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

Cafemiz yine boş, eskiden çok kalabalık olurdu halbuki :( Daha dün gibi liseyi yeni bitirmiş öss tercihleri yaptığımız zamanlar. Şimdiyse öğretmenlik yolunda üniversite bitmek üzere. Zaman akıp gidiyor. Selamlar dostlar abiler ablalar nasılsınız :kanka:

Hoşgeldin selimii, seni gördüğüme sevindim. Okulun çoğu gitti azı kaldı desesene. Bu aralar hepimiz çok yoğunuz, sanırım ondan. :hale:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı