İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Excel Formatlı Müzikli Orjinal Acun Ilıcalı Var Mısın Yok Musun Oyunu

* * * * * 1 Oy Kullanılmış

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
VARMISIN YOKMUSUN OYNAMADIM DEMEYİN !!!!!!!!!!!

Excel Formatında Müzikli Orjinal Acun Ilıcalı Var Mısın Yok Musun Oyunu

İndirin ve Bol Bol Para Kazanın :sema:

Excel Formatında Müzikli Orjinal Acun Ilıcalı Var Mısın Yok Musun Oyunu İndirme(Download) Linki:

Dosya Ekle  dealornodeal.xls   654K   278 kere indirildi

şifre: www.kadimdostlar.com

------------------

Flash Formatında Müzikli Orjinal Acun Ilıcalı Var Mısın Yok Musun Oyunu için aşağıdaki linki tıklayın ...

Flash Formatlı Acun Ilıcalı Var Mısın Yok Musun Oyunu

Ferhat

Ferhat

F3RHAT.Com - Kişisel Blog

• Yetkili
  • 1.142 İleti
  • Interests:Basketbol - Rap - Internet
Teşekkür ettim Sema ablacım :)

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
rica ederim canım,:hale: benim cantamdan 500 YTL cıktı maalesef :(

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
27 kişi Programı indirmiş :sema: Programı indiren arkadaşlar arasında zengin olan varsa haberimiz olsun B)

bℓackout

bℓackout

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 12 İleti
mail olarak gelmişti ama oyun olarak bu iyi oldu teşekkür ettim ilk skorumu oynadıktan sonra mesajımı düzenleyip yazacağım...

209.000 $ (:

Konu bℓackout tarafından 11 Ocak 2008 Cuma - 20:40 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti

mail olarak gelmişti ama oyun olarak bu iyi oldu teşekkür ettim ilk skorumu oynadıktan sonra mesajımı düzenleyip yazacağım...

Hadi bakalım ben devamlı oynuyorum ama bir türlü kazanamadım :(

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Valla 500 bin $ 750 bin $ derken çok kısa bir sürede 1.000.000 $ ulaştım, :blind:
kazandım, yarışmaya katılsam mı ne.
:(

Resmi ekleyen

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
Ne iyi olur vallahi Hale'cim, Sen kazanırsın bence ;2) Ama bu aralar galiba isim konusunda zor günler geciriyor Varmısın Yokmusun durdurulacakmış yarışma.. Sitemizde acaba katılan kadimdostlarımız varmıdır :3)

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Valla Sema'cığım gerçek yarışma olsa kazanır mıyım bilmiyorum, pek şansım olmayabilir. :sema:
İsim konusundaki haberleri okudum evet, bilmem belki de vardır yarışmaya katılan değerli üyelerimiz. :dntknw:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı