İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

TTnet Müzik ve Tarkan Metamorfoz Reklamı | www.ttnetmuzik.com - Bedava Mp3

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1
Erkan

Erkan

  Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

 • Yönetici
 • 5.702 İleti
 • Gender:Male


TTnet Müzik ve Tarkan Metamorfoz Reklamı | www.ttnetmuzik.com - Bedava Mp3 TTnet Müzik ve Tarkan Metamorfoz Reklamı | www.ttnetmuzik.com - Bedava Mp3 TTnet Müzik ve Tarkan Metamorfoz Reklamı | www.ttnetmuzik.com - Bedava Mp3 TTnet Müzik ve Tarkan Metamorfoz Reklamı | www.ttnetmuzik.com - Bedava Mp3 TTnet Müzik ve Tarkan Metamorfoz Reklamı | www.ttnetmuzik.com - Bedava Mp3
TTnet Müzik ve Tarkan Metamorfoz Reklamı | www.ttnetmuzik.com - Bedava Mp3

Reklam Filminin Videosu
[hide]

[/hide]

Resmi ekleyen

1. TTNetMuzik.com / TTNet Müzik Portali, TTNetMüzik Nedir ?

TTNetMüzik, TTNet ADSL kullanıcılarına, çok geniş bir repertuarla yerli müzik eserlerini yasal olarak bilgisayarlarına indirme ve dinleme hakkı sağlayan, ayrıca müzik dünyasındaki gelişmeleri takip edebilmeleri amacıyla çeşitli haberler ve etkinlikler hakkında bilgiler sunan, sevdiğiniz sanatçılara ait fotoğraflar ve röportajların yer alacağı müzik portalidir. Tarkan’ın son albümü Metamorfoz da TTNetMüzik üzerinden Gold üyelik kapsamında indirilebilir.

2. TTNetMüzik’e nasıl üye olacağım ?

TTNetMüzik’e www.ttnetmuzik.com adresinden giriş yaptıktan sonra üye ol tuşuna basarak üyelik sayfasına ulaşabilirsiniz. Siteye üye olabilmeniz için size TTMail e-posta adresiniz sorulacak, TTNetMüzik üyelik şifreniz ttmail.com uzantılı e-posta adresinize gönderilecektir. Üyelik başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra ttmail.com e-posta adresinizi kontrol ediniz. TTMail kullanıcı adınız ve TTMail e-posta kutunuza gelen şifre ile TTNetMüzik’e girerek hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

TTMail, TTNet’in tüm ADSL abonelerine sunduğu ücretsiz e-posta servisidir. Eğer henüz ttmail.com uzantılı eposta adresinizi almadıysanız, hemen almak için tıklayınız.

3. TTNetMüzik’in web adresi nedir ?

www.ttnetmuzik.com

4. ADSL aboneliğimin tipine göre TTNetMüzik üyeliğim de değişiyor mu ?

Evet; en düşük hız ve kotaya sahip 1Mbps hız ve 4GB kotalı paket abonelerimiz TTNetMüzik Standart üyelik kapsamında her ay 10 adet müzik parçasını bilgisayarlarına indirebilir ve dinleyebilirler. 1Mbps hız ve 4 GB kotalı paket haricindeki tüm ADSL abonelik paketleri sahibi kullanıcılarımız sahip oldukları TTNetMüzik Gold üyelik kapsamında ayda 500 adet müzik parçasını bilgisayarlarına indirebilir, bu şarkı ya da şarkıları toplamda ayda 100 defayı aşmayacak sefer CD’ye kaydedebilir ve taşınabilir müzik çalarlarında dinleyebilirler. TTNetMüzik tarafından hakları özel olarak satın alınmış albümler de sadece Gold üyelerin kullanımına sunulmuştur. (Örn. Tarkan – Metamorfoz)

5. Tarkan’ın son albümüne nasıl erişeceğim?

Hakları özel anlaşmalarla temin edilen eserler sadece Gold abonelik kapsamında kullanıma sunulmuştur. En düşük hız ve kotaya sahip 1Mbps hız ve 4 GB kotalı paket haricindeki tüm ADSL abonelik paketleri sahibi kullanıcılarımız sahip oldukları TTNetMüzik Gold üyelik kapsamında Tarkan’ın son albümü MetamorfozArama kutucuğu ile erişebilirler. Bunun için “TARKAN METAMORFOZ” şeklinde bir arama yapmanız yeterlidir. En düşük hız ve kotaya sahip 1Mbps hız ve 4 GB kotalı ADSL abonelik paketi sahibi kullanıcılarımız TTNetMüzik Gold üyelik paketi satınalarak albümdeki eserlere erişim hakkı kazanabilir.

6. Ay içinde ADSL bağlantı paketimi değiştirdim, TTNetMuzik üyeliğim de değişir mi ?

Evet , ADSL aboneliğiniz değiştiğinde TTNetMüzik üyelik haklarınız değişecektir. 1M 4GB ADSL paketi abonesi iken daha yüksek hız ve/veya kotaya sahip bir pakete veya kotasız bir pakete geçerseniz yeni paketinize tanınan TTNetMüzik Gold üyelik haklarından hemen yararlanmaya başlarsınız.

7. Mevcut ADSL 1Mbps hız, 4GB kotalı paket aboneliğimi değiştirmeden ayda 500 şarkıyı indirebilme ve Tarkan’ın son albümüne erişmemin bir imkanı var mı ?

Evet, 1M 4GB müşterileri TTNetmuzikGold Üyelik’e 29 Şubat 2008 tarihine kadar çok özel fiyat ile ayda sadece 2 YTL ödeyerek üye olabilir ve 1Mbps/6GB ve üstü abonelerinin yaralandığı Gold Üyelik haklarından siz de yararlanabilirsiniz*. Gold üyelik haklarından hemen yararlanmak için şimdi 444 0 375 TTNet Çağrı Merkezini arayarak paketinizi başlatabilirsiniz. 1 Temmuz 2008’den itibaren TTNetMüzik Gold üyelik aylık ücreti 5 YTL olacaktır. Kampanyadan yararlanan ve 1 Temmuz 2008 tarihinden önce paket aboneliğini iptal ettiren müşterilerden; bir defaya mahsus 10 YTL Gold Üyelik iptal ücreti alınacaktır.
*: Müzik Paketi abonelerinin ADSL hızı ve kotası değişmez. Sadece müzik indirme hakları değişir.


8. TTNetMüzik’e üye olamıyorum ?

TTNetMüzik’e üye olmak için öncelikle TTNET ADSL abonesi olmanız gerekir. Bunun yanısıra ücretsiz TTMail e-posta hizmetini almış olmanız ve bu e-mail hesabına erişebiliyor olmanız gerekir, www.ttnetmüzik.com portaline erişim için şifreniz ttmail.com uzantılı eposta adresinize gönderilecektir. Geçerli bir TTMail e-posta adresiniz olmasına karşın yine de abonelik sırasında problem yaşıyorsanız lütfen öncelikle bu e-posta adresinin aktif bir ADSL aboneliğine bağlı olduğundan emin olunuz. ADSL aboneliğiniz geçmişte nakil veya başka bir sebeple kısa bir süre için de olsa iptal edildi ise daha sonra gerçekleşen bağlantınız e-posta adresiniz ile ilişkilendirilmemiş olabilir. Bu durumdaki abonelerimiz Çağrı Merkezi’mizi (444 0 375) arayarak kullandıkları e-posta adresleri ile aktif ADSL aboneliklerinin eşleştirilmesi konusunda destek alabilir.

9. Siteye üye oldum, şifrem gelmedi, ne yapmalıyım ?

Böyle bir durumda TTMail e-posta adresinizle tekrar üye olmayı deneyerek şifrenizin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Probleminiz devam ederse 444 0 375 TTNet Çağrı Merkezi’ni arayarak destek alabilirsiniz.

10. TTNetMüzik Şifremi aldım; giriş yapamıyorum ?

TTNetMüzik sayfaları İnternet üzerinden her yerden erişilebilir olmakla birlikte giriş yapmak için ADSL bağlantısı kullanıyor olmanız gerekmektedir. Oturum açmaya çalışırken kullandığınız mevcut İnternet bağlantınızın ADSL olduğunu kontrol ediniz.

ADSL bağlantısı kullanmanıza rağmen giriş yapamıyorsanız TTNet ADSL aboneliğinizin devam edip etmediğinizi kontrol ediniz. Eğer aboneliğiniz sona erdiyse portale erişiminiz engellenmiştir. TTNet ADSL aboneliğinizi tekrar başlatmak için www.ttnet.net.tr üzerinden online başvuru yapabilir veya size en yakın TTNet ADSL satış noktasına uğrayabilirsiniz. Eğer TTNet aboneliğiniz devam ediyorsa kullanıcı adı ve şifrenizi doğru girip girmediğinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz.

Tüm bu kontrollere rağmen giriş yapamazsanız oturum zaman aşımı kontrolü nedeniyle sorun yaşıyor olabilirsiniz. TTNetMüzik’e giriş yaptıktan sonra kullanımınız sona erdiğinde sağ üstte yer alan ve oturum açmış olduğunuz kullanıcı bilginizi belirten menüden “Oturumu Kapat” seçeneğiyle çıkış yapmalısınız. Aksi takdirde aktif oturumunuz zaman aşımına uğrayıncaya kadar yeniden giriş yapamazsınız. Böyle bir durumda bir süre bekledikten sonra tekrar giriş yapmayı deneyiniz.

Sorun yaşamaya devam ederseniz Çağrı Merkezi’mizi (444 0 375) arayarak destek alabilirsiniz.
#2
sewendays

sewendays

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Üye
 • 1 İleti
TTNetMüzik, TTNet ADSL kullanıcılarına

#3
ozgur_cd

ozgur_cd

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Üye
 • 1 İleti
Ellerine sağlık

Konu Hale tarafından 13 Mart 2010 Cumartesi - 20:57 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı