İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Online Oyun PasaKO Download (İndir) | Knight Online'a Rakip Geliyor

* * * * * 1 Oy Kullanılmış

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

batuhan12

batuhan12

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 6 İleti
Bakın arkadaşalar bir çoğunuz Knight Online ı biliyordur. Bu oyun knight online a cok benzeyen bir oyun.Ama burada Türkler yoğun. 40 solucan kesiyorsunuz 40 lwl oluyorsunuz.Ama ondan sonra biraz zorlaşıyo.Oyun 90lwl e kadar suruyo burada herkes iki gunde 90lwl oluyor.Önemli olan 90lwlden sonra eşyalarınızın silahlarınızın ii olmasıdır!Silahtan bahsetmişken silahlar ole tüfek felen değil çeşitli bıcaklar,oklar,baltalar kılıclar eski cağdaki tüm seyler nerdeyse...download linkini bulunca koyucam.Ama Batuhan abi biz dayanamayız diyorsanız googleden "PASAKO DOWNLOAD" yazın ve oyunun keyfini çıkarın
Oyuna akşama doğru girmenizi onaylıyorum.Çünkü sabahları hep oyundan atılıyoruz yani dc yiyoruz.
ben buraya yeni gelen patcları koyacam:

pasako1115 patch=http://rapidshare.com/files/68023849/1111-1115.zip

• Şikayet üzerine arrow Databaseden kaldırılmıştır.
• KuLeLeri sabitLeyene kadar town içerisinde adam kesmek yasaktır.[Sınırsız ban]
• Sıralamada ilk 3 clanın kolluğu yanacak, ilk 5 clanın g1 olacaktır.
• Sabit ip olarak çalışmaya devam etmektedir.
• Yaratıklardan gold bar, silver bar çıkmaktadır.
• Unique takılar +5'e çıkarılmıştır.
• Spam kullanmak her ne için olursa olsun her türlüsü YASAKTIR!. Seri pot, seri drain vs.

VS EVENT WARDIR GM YAPAR...ORC ORC U KESEBİLİR YANİ Resmi ekleyen

Server : PasaKO
IP : pasako.no-ip.biz
Upgrade&Drop Oranı: 80%
Exp Oranı : 100%
Online Kullanıcı : 343
Toplam Hesap : 24122
Toplam Karakter : 30773

SERVER 7/24 ara sıra yedekleme için kapatılıyor...Spam yasak 40 a kadar 40 solucan.Gerisi biraz zor 40 dan sonra full lard orc eslanta gideceksiniz.Irkınızın ışınlanma yerinde Karus için ''breth'' el morad ı hatırlamıom Resmi ekleyen Sonra linate sonra eslant gate sonra eslant oke ???

Kecondan gb kekuri bol bol düşer Resmi ekleyen
gavolt kesin warrior earning bu ara lycan we türlerinde ring of courage çıkıyor.Unique takıları +4 e kesin +5 e % kaç bilmiyorum fakat biraz zor basılıyor.Eslantta çölde 4 dk da bir Samma cıkar 10 sn de kesilir Resmi ekleyen Talos çıkar yerini söylerim oyunda pm atarsınız ( ismim ugurkann dı galiba :P )

iyi bir oyun oyundaki karakterlerin dezavantajlarını yazam

Priest olursanızz

helis işlemiyor Resmi ekleyen Fakat str 30 we kitap basınca düşmana judgementle tek atabilirsiniz o derece Resmi ekleyen

Mage Olursanız 72 lwl magemle talos party si yapıyordum sen wurma dediler bnde wurdum ''1'' wurdu Resmi ekleyen hemde 72 skilliyle ama czde denemedim Resmi ekleyen...75 lwl magenin ii takılarla 3,5 k gücü oluyor.Mage olursanız kasma kolayy...Ayrıca nowada 2 nowa meteordada 4-5 nowa atabilion Resmi ekleyen

Roque Stealt çalışmıyor Resmi ekleyen hideyi denemedim daha yeni açtım charımı Resmi ekleyen

Warrior Abi dezavantajını bulamadım 50 lwlde bıraktım sıktı boss kesememekten Resmi ekleyen

Karar size kalmış...Uzun zamandır Knight Empire ( usko gibi fakat itemler we expler aynı olacak ) olmayı düşünülüyor fakat son durum nedir bilmiyorum...

http://pasako.zapto.org/ buda pasakonun sitesi ama şuanda sadece kopanel yani üye olma yeri acık site tamirde sanırım ii eğlenceler ben size pasako download linkini verecem...

Lütfen teşekkürleri unutmayalım

-----------

Oyun ile ilgili diğer bilgiler ve çeşitli download'lar için 2. ve 3. mesajlara bakın ve konuyu takip etmeyi unutmayın.

batuhan12

batuhan12

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 6 İleti
full client=http://files.filefront.com/PasaKO+v1.../fileinfo.html

full clienti indir kur Pasako adlı dosyaya koy.

Patch=http://files.filefront.com/1111+1113.../fileinfo.html

bunu da indir aynı dosyanın içine. Sonra indirdiğin programın üzerine sağ tıkla buraya çıkart a bas ( extract here ) bitti sonra oyuna gir

İİ oyunlar!

Konu batuhan12 tarafından 11 Ocak 2008 Cuma - 10:36 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

batuhan12

batuhan12

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 6 İleti
üye olun ve oyuna girin.Eğer isminizi şifrenizi yazdıktan sonra şu hata cıkıyorsa oyun şimdilik tamirde veya acılmaz demektir.
Resmi ekleyenİşte

bu yuzden sabahları girmeyin akşamları girin hemde hep boş oluo serverler

...teşekkürleri unutmayın...tabi eğer yarana bildiysem ;)

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Teşekkürler Batuhan B)

İnternet hızlarının artmasıyla birlikte internet üzerinde on-line oyunlar oldukça popüler olmaya başladı. Gerçi Telekom sağolsun Türkiye'de adsl hızları hala yerlerde sürünüyor ama, Türk gençleri de oldukça meraklı bu tarz oyunlara.

Ogame ve vampir avı oyunlarına ait siteler, Türkiye'de en çok girilen ilk 100 site arasında.

Ben hiç meraklı değilim bu tarz oyunlara ama, PasaKO adlı oyun da oldukça başarılıya benziyor :) Meraklı arkadaşların ilgisini çekecektir.

Eline sağlık :)

burakpampal

burakpampal

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
Beyler yeni üyeyim de selamlar ben pasakoyu yükleyemedim inmiyor :(

firefox

firefox

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
Evet inmiyo bunu repidshare atsanızda ordan ındırsek verdıgınız adreslerden ınderemıyorum bunun en son setup ı varsa onu atarmısnız ??

wataan1

wataan1

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti

Evet inmiyo bunu repidshare atsanızda ordan ındırsek verdıgınız adreslerden ınderemıyorum bunun en son setup ı varsa onu atarmısnız ??

s.a
pasako lazım cd den yukleyemioM da çok lazım
warsa koyda da alam oqe

wataan1

wataan1

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
[quote name='Erkan' date='11.01.2008, 11:09' post='23072']
Teşekkürler Batuhan B)

İnternet hızlarının artmasıyla birlikte internet üzerinde on-line oyunlar oldukça popüler olmaya başladı. Gerçi Telekom sağolsun Türkiye'de adsl hızları hala yerlerde sürünüyor ama, Türk gençleri de oldukça meraklı bu tarz oyunlara.

Ogame ve vampir avı oyunlarına ait siteler, Türkiye'de en çok girilen ilk 100 site arasında.

Ben hiç meraklı değilim bu tarz oyunlara ama, PasaKO adlı oyun da oldukça başarılıya benziyor :) Meraklı arkadaşların ilgisini çekecektir.

Eline sağlık :)
[/quote

Batuhan pasako koysana cok lazımda acil lazım cok super server war oyun ayvayı yedi bende cok super bende dragon war acil hmn buraya koyda bea bende alam hmn bi yukleyem knk nolursun bea hade gorem senii

kaanzebek

kaanzebek

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
süper olmus allah razı olsun
:D

kaanzebek

kaanzebek

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti