İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Atatürk'ün Kehanetleri | Gazeteci Ali Bektan

* * * * * 1 Oy Kullanılmış

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Atatürk'ün Kehanetleri

"Bir yolcunun yolda yürüyebilmesi için ufku görmesi yeterli değildir.
Ufkun ötesini de görmesi gerekir..."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Resmi ekleyen

Sınır Ötesi Yayınları

Atatürk ile ilgili şimdiye kadar çok şey söylendi çok şey yazıldı... Ancak, O'nun çok önemli bir özelliği üzerinde hiç durulmadı.

O öyle bir özellikti ki, tüm yaşamını etkilemiş ve belki de Atatürk'ü Atatürk yapan en temel niteliklerinden biriydi...
Bu, O'nun inanılmaz ölçüde gelişmiş "Geleceği Önceden Sezebilme" yeteneğiydi... Evet... Maalesef O'nun bu özelliği üzerinde şimdiye kadar hiç durulmadı...

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün olağanüstü yaşamı boyunca, başından son derece ilginç ve gizemli olayların geçtiği biliniyor... Bunlar yan yana getirildiğinde; Atatürk'ün bilinen üstün yanlarının yanı sıra, bilinmeyen bazı gizemli yönleriyle birlikte, çok daha olağanüstü bir şahsiyet olarak karşımıza çıktığını görüyoruz.

Atatürk'ün bilinmeyen yönlerinin başında, O'nun "Parapisikolojik Yetenekleri" gelir.

Atatürk'ün "Duyular Dışı Algılamaları"nın normal bir insanla kıyaslanamayacak derecede gelişmiş olduğu, bu kitapta tarihi belgelerden alınan kanıtlarıyla birlikte ortaya konulmuştur. Bu kantıların ışığında; Atatürk'ün sıradan bir "altıncı duyu"ya değil, son derece gelişmiş bir "geleceği görme" yani "kehanet" yeteneğine sahip olduğu görülmektedir.

Gazeteci Ali Bektan'ın 18 yıllık araştırmasının ürünü.

1998

Dosya Ekle  Atatürk'ün Kehanetleri Ali Bektan2.jpg   18,8K   0 kere indirildi

Konu Hale tarafından 23 Mayıs 2015 Cumartesi - 08:03 tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Resim Linkleri Düzenlenmiştir.

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Hale'cim bu güzel kitabı bizimle paylaştığın için sana ne kadar teşekkür etsem az.. Sagol arkadaşım :sema2:

Hale

Hale

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Asıl ben teşekkür ederim Sema’cığım okuduğun ve yorum yaptığın için. :sema:

Bu değerli kitaba ulaşabilmek için neler çektiğimi bilen değerli dostlarımdan birisin. Söz verdiğim gibi kitabı okuman için sana da vereceğim, inan okumak çok keyifli ve ders verici, senin de okurken benim kadar zevk alacağını biliyorum.

Sayende buradan çok sevdiğim, saygı duyduğum, bu kitaba ulaşabilmem için çaba gösteren ve bana hediye eden değerli insan
Dr. Öznur Kuşakçıoğlu’na bir kez daha teşekkür etmek isterim, onun sayesinde bu çok değerli kitaba sahip oldum, okuyorum, okudukça yazıp sitemizde paylaşıyorum.

Kitabın yazarı Ali Bektan’ın 18 yıllık çalışması sonucu ortaya çıkmış bir kitap, önemli bir teşekkürü de Ali Bektan’a borçluyuz tüm bunları bize aktardığı için.

Sınır Ötesi Yayınları benim çok saygı duyduğum bir yayınevidir, kitabın editörü Ekim 2004 6.baskısı olan ve bir daha kendi yayınevleri tarafından basılmayan bu kitabın ellerinde arşiv için sakladığı 4 kitaptan birini bana verdikleri için onlara da teşekkürü borç bilirim.

En büyük teşekkürü Mustafa Kemal Atatürk’e etmek istiyorum, nedenini söylemeye gerek bile görmüyorum, çünkü eseri ortada zaten, her ne kadar O’nu ve Eserini yokmuş gibi görenler varsa da her şey ortada.

Kitabı okudukça yazıp sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. :hale:

_Tatarbeyi_

_Tatarbeyi_

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 7 İleti
[quote name='Hale' date='15.01.2008, 22:04' post='23808']
Atatürk'ün Kehanetleri

"Bir yolcunun yolda yürüyebilmesi için ufku görmesi yeterli değildir.
Ufkun ötesini de görmesi gerekir..."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Gazeteci Ali Bektan'ın 18 yıllık araştırmasının ürünü.
1998

Bu kitabı okumayı çok isterdim :umnik2: fakat linki göremedim, yine de teşekkürler. :sema3:

Sevgiyle kal... :D

_ T A T A R B E Y İ _

Hale

Hale

• Yönetici
  • 49.690 İleti
Sevgili Tatarbeyi, Atatürk'ün Kehanetleri adlı kitabın linkini vermedim, kitabı ben okudum, mutlaka okuyan arkadaşlarım da vardır, kitaptaki bölümleri kendim yazarak sitemizde paylaşıyorum.

Paylaştığım bölümleri BURADAN okuyabilirsiniz. Paylaşıma açacağım bölümleri daha var, fırsat buldukça yazıp paylaşacağım. :hale:

muratsevi3970

muratsevi3970

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
Evet Kadim Dostları ekibi ve arkadaşlarım . Atatürk ileri görüşlü olamsaydı yani Türkiye Cumhuriyetimizi kurması , ileriye dönük projeyi uzun zaman yanındaki kurmaylarına danışarak ve Türk Milletini ezmeye çalışan düşman devletlerine karşı savaş açmıştır. İleride Türk gençliği bu toprakları ilelebet payıdar kalması için ilim ve bilimi geliştirmek için çok çalışması gerektiğini vurgulamıştır. 21. yüzyıl Türkiyesi dünyanın en güçlü bir devlet olacak . Hem turizm hemde kültürel anlamda Türkiye Cumhuriyeti devleti hep yükselecek ve yükseklerde kalacaktır.

Ne mutlu Türküm diyene.

mekesmece

mekesmece

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 4 İleti
Gerçekten güzel, bizlerle paylaştığın için teşekkürler.

rüzgargülü

rüzgargülü

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*
  • 12 İleti
Paylaşmanız çok güzel oldu bizimle :3)

cloudhun

cloudhun

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
Teşekkürler bizlerle paylaştığın için

Hale

Hale

• Yönetici
  • 49.690 İleti
Resim Linkleri Düzenlenmiştir.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı