İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

ATV | Parmaklıklar Ardında

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 22 yanıt gönderildi

#1
Erkan

Erkan

  Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

 • Yönetici
 • 5.702 İleti
 • Gender:Male


Resmi ekleyen

Yapım: Play Prodüksiyon-Ayşe Durukan, Uğur Başaran
Yönetmen: Hakan Gürtop
Senaryo: Feride Çiçekoğlu
Oyuncular:
Selda Alkor, Serra Yılmaz, Devin Ö.Çınar, Yelda Reynaud, Özlem Düvencioğlu, Sinan Albayrak, Zehra Alptürk

B2 koğuşundaki kadınlar, en ağır suçlardan hüküm giymiş mahkûmlardır. Kimileri talihsiz, mağdur kadınlar, kimileriyse iflah olmaz suçlulardır. Fakat onlar aynı zamanda, birer eş, birer anne, birer evlattır. Belki de hepsinden önemlisi; Onlar birer kadındır... İçinde bulundukları ortamda, çoğu zaman güçlü mahkûmların kendi koydukları kurallar, hapishane kurallarının önüne geçer. İçeride geçerli olan tek kural vardır: “Güçlü olan ayakta kalır”! Sadist gardiyanların, kin ve güç savaşlarının egemen olduğu, en içgüdüsel duygularla hareket edilen, korkutucu ve huzursuz bir dünyadır onlarınki... Tüm bu şiddet ve yoksunluk içinde, yine de sımsıcak dostlukların, kadın duygularının hâkim olduğu bir “iç dünya” yaratmayı başarabilen, isimsiz kahramanlardır onlar... Başarılı yapımı ve güçlü kadrosuyla dikkatleri çekecek, adından çok sözettirecek “Parmaklıklar Ardında”, tüm ekranseverleri soluk soluğa izleyecekleri bir serüvene davet ediyor...

Parmaklıklar Ardında Resmi Web Sitesi ==>
Tıklayın


#2
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti

28.Bölüm Özeti

Aliye, Nur’un yarım bıraktığı işi tamamladığı için memnundur ve bunun bedelini ödemeye hazırdır. Sorgudan hastaneye gitmesi de ruh halini değiştirmez. Aliye cezaevine dönüşte Handan’la karşılaşana kadar yaptığını savunur. Handan’la Aliye’nin karantinada sert bir biçimde tartışmaları ikisinin de kendileriyle yüzleşmesine yol açar.

Bu sırada Beray ve Cengiz hastanede rastlaşırlar ama Beray sırrını Cengiz’e açmaz.

Koğuşta yeni dengeler oluşurken Ziynet ve Aylin karşı karşıya gelirler. Böylece Ekrem’in eski hamamda başlattığı dehşetten ilk nasiplenen Aylin olur. Ekrem Aylin’den alamadığı sonucu Şebo’dan alacaktır.

Olayların kontrolunu yitiren Handan şaşkındır. Tarık ona görevi bırakmasını tavsiye eder.

Herbiri yalnız ve Hayriye’nin bahçesi bomboştur. Hayriye’den gelen mektupla sarsılan Tarık, kötü haberi kimseyle paylaşmayacaktır.#3
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti

29. Bölüm Özeti

Handan ile savcı arasında ipler geriliyor. Karnındaki bebeği herkesten gizleyen Beray ve Aliye'yi ise kara bir gece bekliyor.
Parmaklıklar Ardında beklenmedik gelişmelerin yaşanacağı yeni bölümüyle atv'de! İsyan sırasında fenalaşan Hayriye hastaneden döner. Bedenine yerleşen gizli bir hastalıklığı vardır. Öte yandan cezaevindeki görüş, Handan ve savcı arasındaki iplerin yeniden gerilmesine neden olacaktır. Koğuşa dönen Aliye, Ziynet'le karşı karşıya gelir. Karnında herkesten gizlediği bebeğiyle hastaneden dönen Beray ve Aliye'yi önemli bir karar ve kara bir gece beklemektedir#4
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 35 / Yeni Bölüm

Ziynet, Osman’dan kıskandığı Zerrin’e acımaz. Suçu güle oynaya üstlenen ise Elmas olur. Handan gelişmeleri Cengiz’den öğrenecek ve cezaevinde sessiz sedasız işlenen cinayetle bir kez daha sarsılacaktır. Kardeşinin yolladığı botlara sevinen Aliye, Özgür’e dil uzatan Filiz’in cezasını verir. Cengiz ve Beray’ın peşine düşen Ekrem bu ilişkiyi öğrenebilecek midir?


#5
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 37 / Yeni Bölüm
13 Kasım Perşembe 20:00'de


Osman, Tarık’ı etkisiz hale getirerek Handan’ı kaçırır. Handan’ın kaçırılma haberi, Ekrem’i sevindirirken, Aliye ve Ziynet’i karşı karşıya getirecektir. Aliye’den canını zor kurtaran Filiz ile Osman’a dokunmanın cezasını ağır ödeyen Zerrin cezaevine dönerler.
Hastalığını koğuştakilerden saklayan Hayriye, kanser olduğunu ilk Perihan’a anlatır.

Beray ve Aliye, bebeğin rahat doğması ve Ekrem tarafından rahatsız edilmemek için, zor ve karmaşık bir plan kurarlar. Cengiz bu plandan haberdar olacak mıdır? Osman’ın adamları tarafından adım adım takip edilen Tarık, Handan’ı kurtarabilecek midir?


#6
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 38 / Yeni Bölüm
20 Kasım Perşembe 20:00'de


Osman, Handan’ı vurur. Handan ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılır. Polis olay yerinden kaçan Osman ve adamının peşindedir. Handan’ın ameliyatı için gereken kanın anonsları cezaevinde yankılanır. Handan’la kanı uyuşan Cengiz, revire kan vermeye koşar. Handan için verdiği kanın, bebeğiyle arasındaki uçurumu daha da keskinleştireceğinden habersizdir. Handan’ın vurulma haberi Aliye ve Ziynet’i karşı karşıya getirirken, koğuş ikinci şoku Beray’ın hamile olduğunun ortaya çıkmasıyla yaşar. Ekrem, Handan’ın yokluğundan faydalanıp Aliye’yi ortadan kaldırmaya karar verir.


#7
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 39 / Yeni Bölüm
27 Kasım Perşembe 20:00'de


Aliye, Ekrem’i kendi kazdığı kuyuya düşürür ve onu cezaevinin hiç kullanılmayan bir bölümünde kaderiyle başbaşa bırakır. Aliye’nin Ekrem’den aldığı bir tomar anahtar bu maceradan yanına kar kalmıştır. Bu arada Hayriye’nin hastalığı artık açığa çıkmıştır ama tedavi için gerekli ilaçlar pahalı olduğu için alınamaz. Hayriye, Ziynet’in para yardımı teklifini reddeder. Osman ise Tarık’ın mahkemede şahitlik yapmasını engellemek için her çareye başvurmaya hazırdır. Tarık bu sefer kendini bekleyen tehlikenin büyüklüğünden habersizdir. Ya Hayriye? Kötü haberin böylesini acaba atlatabilecek midir?


#8
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 40 / Yeni Bölüm
4 Aralık Perşembe 20:00'de


Handan hastaneden çıkar çıkmaz cezaevine gelir ve eşyalarını toplamaya başlar. Niyeti Almanya'ya geri dönmektir. Tarık'la ilgili haber bu kararı güçlendirir. Cengiz, Handan'ı vazgeçirmeye çalışır ama başaramaz. Aliye, Beray'ın hamile olduğunu haber verdiğinde durum değişecek midir? Bu sırada Osman ve Ziynet çamaşırlıkta birlikte yakalanırlar. Bu durum Ekrem'in başına ne işler açacaktır? Bunlar olup biterken Aliye'nin Ekrem'den ele geçirdiği anahtarlar olayların gidişini değiştirecektir. Aliye, Beray’ın dışarıda doğum yapabilmesi için planlar kurmaya başlamıştır.


#9
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 41 / Yeni Bölüm
18 Aralık Perşembe 20:00'de


Osman mahkemeye çıkar ama tahliye edilmez. Tarık’ın ifadesi sayesinde cezaevine döner. Osman’ın karantinada olduğunu öğrenen Ziynet, koğuşta terör estirir. Savcı, Handan’ın isteğiyle başlatılan soruşturmanın haberini alır almaz görevi bırakır. Bu durum Ekrem’i üzerken Handan’ı çok sevindirir ve Handan cezaevinde bir eğlence düzenlemeye karar verir.

Beray firar planını görüşe gelen Süleyman’a anlatır. Bu konuşmayı dinleyen Cengiz, firara engel olabilecek midir? Ya Filiz? Firarı ispiyonlayacak mıdır?

Bu arada Mümtaz’dan gelen kötü haber Kevser’i çok üzer ve eğlence gecesi, tam firar sırasında sinir krizi geçirmesine yol açar. Aliye ve Beray herşeye rağmen planı uygularlar. Başarabilecekler midir?


#10
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 42 / Yeni Bölüm
25 Aralık Perşembe 20:00'de


Aliye kaçmayı başarmıştır, artık özgürdür. Aliye’nin yokluğunu fark eden Cengiz, Handan’a haber verir. Beray’la Aliye’nin firar planını anlatır. Beray bunu reddeder ve Ekrem’in Aliye’yi dövüp ya da öldürüp cezaevinde kullanılmayan bir yere gizlemiş olabileceğini söyler. Handan cezaevini aratır. Aliye yoktur. Firar haberi gecikir. Cezaevine yeni gelen savcının kadın olduğunu öğrenen Handan, Tansel’i mutlulukla karşılar. Ekrem, Tansel’i Handan’a karşı kışkırtmak için elinden geleni yapar. Tansel herkese mesafeli davranmakta, olayları soğukkanlı bir biçimde dinlemektedir. Bu arada, firar nedeniyle arandığını öğrenen Süleyman, Aliye’yi de alıp Adıyaman’a gitmeyi başarabilecek midir?

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı