İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

ATV | Parmaklıklar Ardında

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 22 yanıt gönderildi

#11
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Bölüm 43 / Yeni Bölüm
8 Ocak Perşembe 20:00'de


Süleyman hiçbir yerde Aliye’yi bulamaz. Aliye ortadan kaybolmuştur. Jandarma Aliye’yi bulamayınca Süleyman’ı tutuklar. Süleyman Aliye’nin yanında olmadığını kanıtlayınca jandarma Süleyman’ı serbest bırakır. Süleyman’ın görüşe geldiğini öğrenen Handan,

Aliye’yi sorar ama Süleyman hiçbir şekilde açık vermez.
Tansel odasına hiç hesapsız dalan Osman’dan etkilenmiştir, kafası karışmıştır. Osman’ın traş olup, Tansel’e gittiğini öğrenen Zerrin, büyük bir zevkle Ziynet’e söyler. Ziynet’i sakinleştirmek mümkün değildir.

Bu arada B2’ye yeni bir mahkûm gelir, kısa zamanda Filiz’le yakınlaşır. Ziynet’e Osman’la görüşme ayarlama sözü veren Ekrem, sözünü tutamaz. Ekrem’i çamaşırlıkta bekleyen Ziynet, Ekrem’in yalnız geldiğini görünce acaba ne yapacaktır?#12
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 44

Yangının peşinden Ziynet, Tansel’in karşısına dikilir ve karantinayı boylar. Ziynet’den habersiz, Tansel’le yakınlaşmaya çalışan Osman, traşın hesabını Ziynet’e verebilecek midir?

Kevser, kocasının ölüm haberiyle sarsılır, çocukları kuması tarafından Çocuk Esirgeme Kurumu’na verilecektir. Kevser, Handan’ın yardımıyla çocuklarına belki de son defa sarılır.

Almanya’ya kaçmayı başaramayan Aliye, saklanmak için Hilal’in takasına sığınır. Aliye’ye karşı başlarda temkinli davranan Hilal, kısa sürede ona ısınır ve bir plan yapar.

Handan ve Tansel balık ekmek yemek için deniz kenarına gelince durum karışır. Hilal’in planı boşa mı gidecektir?


#13
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 45 / Yeni Bölüm
5 Şubat Perşembe 20:00'deAliye artık dışardadır ama bu sefer de içerdeki arkadaşlarını özler. Beray’la konuşabilmek için Hilal’le birlikte bir plan yaparlar. Adıyaman’dan yengesi arıyormuş gibi cezaevini ararlar.

Cengiz, Beray’ı telefona getirir ve ikisi arasında bastırılan duygular su yüzüne çıkar. Gözetleme kameralarını unuturlar ve bu hata pahalıya mal olur. Ekrem Tansel’i gözetleme odasına sürükler ve Tansel herşeyi görür.

Beray’ı çağırtıp, Cengiz için babalık testi isteyeceğini söyler. Beray paniğe kapılır ve Süleyman’dan Bekir’i hemen bulmasını ister. Süleyman çaresiz haldeyken görüş kuyruğunda Özge’nin sevgilisi Baro’yla tanışır.

Bekir bir bar fedaisidir, Baro ise İstanbul’un barlarını avucunun içi gibi bilir. Bekir, Baro’yu bulabilmek için her yolu dener.


#14
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 46 / Yeni Bölüm
12 Şubat Perşembe 20:00'de


Süleyman ve Baro, İstanbul’a giderler. Baro barları dolaşıp kapı kapı Bekir’i aramaya başlar ve sonunda bulur. Süleyman soluk almadan yeniden Sinop yoluna düşer. Bu kez yanında Baro ve Bekir de vardır.

Bu arada Osman mahkemeye gitmiş, Handan’ın aynı ifadeyi tekrarlaması nedeniyle tahliye olamamıştır.

Cezaevinde tansiyon yüksektir. Personele moral olması için Tansel, avluda balık pişirtmek ister. Yardım için Beray gönüllü olur. Hilal ve Beray böylece tanışırlar.

Süleyman’ın Bekir’i bulduğundan haberi olmayan Beray, kaçmayı kafasına koymuştur ve Hilal’den yardım ister. Bekir’in gelişiyle herşey değişecektir. Cengiz ve Bekir karşılaşırlar. Süleyman kavgayı önleyebilecek midir?


#15
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 47 / Yeni Bölüm
19 Şubat Perşembe 20:00'de


Bekir'in gelişiyle, işler çözüleceğine daha çok karışır. Tansel, Beray'ın geçmişteki firar dosyasını kurcalamayı sürdürür. Dosyadaki bir nota göre, Filiz, çamaşırlıkta, jiletle doğranmış bir gardiyanın bulunması nedeniyle sorgulanmış ve hemen peşinden kaçmıştır. Tansel cezaevindeki bir çok olayın faili meçhul bu cinayetle bağlantılı olduğunu düşünür.


#16
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 48 / Yeni Bölüm
26 Şubat Perşembe 20:00'de


Filiz’in firarı cezaevini karıştırır. Ekrem fırsattan istifade kahraman rolüne soyunur ve ekranlarda boy gösterir. Tansel firar nedeniyle yaşadıkları gerginliği azaltmak için Handan’ı masaja götürür ancak Yasemin masaj salonu yeni sürprizlere yol açacaktır. Son firar geçmiş olayları da tazeleyince Aliye’nin firarı yeniden gündeme gelir. Hilal, Aliye’ye ulaşmak için Süleyman’ı arar. Baro ise Filiz kaçtıktan sonra Özge’yi merak etmektedir. Ziynet, Osman’ın tahliyesini sağlayacak ama sevinci kursağında kalacaktır. Mahkumlara balık ziyafeti çekmek isteyen Osman, farkında olmadan bombanın pimini çeker. Hilal’e balık siparişi vermeye giden Ekrem, teknede hiç tahmin etmediği birine rastlayacaktır.


#17
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 66 / Yeni Bölüm
3 Eylül Perşembe 20:00'de


Cezaevinde karantina sürmektedir. Bilinmeyen bir virüsün yol açtığı salgın hastalığı incelemek üzere gelen Dr. Metin Utku (Tardu Flordun), özel izinle cezaevine girer. Daha ilk andan müfettiş Ahmet’le çatışan doktorun resmi sicili temizdir fakat hakkında kanıtlanmamış iddialar vardır. Çocukluk arkadaşı Selim’den bu bilgiyi alan Ahmet doktoru dikkatle izlemektedir. Doktorun Tansel ve Ekrem’le ittifaka girmesi gecikmez. Ahmet, başgardiyan Sevtap’ın desteği dışında, her zamanki gibi yalnızdır. Hilal’in ilk aşkı Mert’in (Pamir Pekin) Sinop’a dönüşü, Ahmet’in yalnızlığını arttırır.

Mert ve Hilal’i birlikte gören Aysel Hanım durumu hemen Ahmet’e yetiştirmiştir. Karantina nedeniyle eli kolu bağlı olan Ahmet şimdi kendisini büsbütün çaresiz hissetmektedir. Kutsiye, Özge, Elmas ve Kevser hastaneye yollanmışlar, Zeynep salgında hayatını kaybetmiş, Ziynet, Yasemin ve Perihan ise sağlam kalmışlardır. Doktorun B2 koğuşundaki sağlam mahkumları yeni revire naklettirmesi ve hastanedeki Kevser’den kan alması Ahmet’i kuşkulandırır. Doktor hakkındaki karanlık iddialara yeni bir sayfa eklemeye mi hazırlanmaktadır?


#18
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 67 / Yeni Bölüm
10 Eylül Perşembe 20:00'de


Doktor, Kevser’den aldığı hasta kanı sağlam mahkumlara veremeden Ahmet’e yakalanır. Ahmet tutanak tutturup doktoru meslekten men etmeye kararlıdır. Ancak Tansel ve Ekrem doktorla birleşip Ahmet’e karşı ittifak kurarlar. Ahmet bu durumla nasıl başa çıkacağını düşünürken bir darbe daha alır. Annesi aramış ve Hilal’i Mert’le birlikte gördüğünü haber vermiştir. Ahmet, Selma’yı hatırlar. Onun hayatla başa çıkmaktan aciz kaldığı ve kendini boşluğa bıraktığı an gözünde canlanır. Selma’yı anladığını hisseder, onunla konuşmaya başlar, hatta acaba daha ötesini de düşünse midir? Bu arada koğuşta yalnız kalan Ziynet ve Beray karantinadan sağ çıkamazlarsa kızlarına iletilmek üzere mektuplar yazmaya girişmişlerdir. Ziynet ilk kez kızıyla ilgili anılarını Beray’a anlatır. Ziynet’in kızı Meryem acaba nerededir? Annesinin sesini duyabilecek midir?


#19
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 70 / Yeni Bölüm
1 Ekim Perşembe 20:00'de


Ziynet, Meryem’i kazanmak için malını mülkünü kızına devretmekte kararlıdır. Koğuştakiler Ziynet’i caydırmaya çalışırlar, Ziynet aldırmaz. Nihayet işlemler tamamlanır. Ziynet imzaya gider. Son olarak Ahmet Ziynet’le tekrar konuşur ama Ziynet sözünden dönmez. Meryem malları devralınca Ziynet’e yüz verecek midir? Bu arada Ahmet sıkıntısını dağıtmak için kendine izin vermiş, arkadaşı Selim’le ava çıkmıştır. Ahmet’in yokluğunu fırsat bilen Ekrem ve Tansel cezaevinde terör estirirler. Havalandırmada çıkan arbedeyi bahane edip, Kutsiye, Ziynet ve Perihan’ı tecrite yollarlar. Cezaevinde olup bitenlerden habersiz olan Ahmet ise annesinin evindeki yemekte Aysel’le tartışır ve sofrayı terkeder. Ahmet’i merak eden Aysel, Tansel’le birlikte oğlunu aramaya çıktığında onu nerde bulacaktır?


#20
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 71 / Yeni Bölüm
8 Ekim Perşembe 20:00'deAhmet ve Hilal takada kavuşma sevinci yaşarken, aniden karşılarında Tansel ve Aysel’i görünce şok olurlar. Aysel kırgınlığının acısını Tansel’le dertleşerek unutmak ister ve bu arada Ahmet’e dair önemli bir sırrı Tansel’e söyler. Tansel eline geçirdiği kozu kullanmakta gecikmeyecektir. Bu arada Ziynet, Kutsiye ve Perihan tecritte çile doldurmaktadır. Koğuştakiler ise, Beray’dan bebeği almaya gelen İzmirli avukat Canan’ın, Cengiz’le ilişkisini çözmeye çalışmaktadırlar. Ahmet bir yandan cezaevindeki sorunlarla, bir yandan annesinin yemek davetiyle uğraşırken, Meryem de Ahmet’ten hesap sormaya gelir. Ziynet’in kendisinden mal sakladığından kuşkulanmaktadır. Meryem bu yüzden Ahmet’i suçlar ve ölçüyü kaçırır. Ziynet, kızına hiç tahmin etmediği bir yerde mi kavuşacaktır?

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı