İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

ATV | Parmaklıklar Ardında

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 22 yanıt gönderildi

#21
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


72. Bölüm Özeti:

Tecrit dönüşü Meryem’i koğuşta bulan Ziynet sevinçle üzüntüyü içiçe yaşar. Meryem annesini affedecek midir? Anne-kız arasındaki gerilim tırmanırken, koğuş sonucu merakla beklemektedir. Ekrem’i asıl heyecanlandıran ise başka bir sorudur. Avukat Canan, Cengiz’in kızı Nisan’ı niçin israrla istemektedir? Cevabı öğrenen Ekrem Canan’a yardım yemini eder. Bu sırada Hilal bir iç hesaplaşma yaşamaktadır. Mert’in açık denize balığa çıkma önerisini reddedip Aysel’in evindeki davete gitmiş, Aysel onu küçük görmüştür. Ahmet’le bir ömür böyle mi geçecektir? Mert balık dönüşü Hilal’e taze balık getirir ve onun yarasını deşer. Ahmet’le evlenirse, denize hasret kalacak, sevmediği davetlerde çile doldurucaktır. Hilal zor bir seçimle karşı karşıyadır. Ahmet’in evlenme teklifine, evet diyecek midir?#22
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
73. Bölüm Özeti:

Tansel’in önünde başka çaresi kalmayan Hilal, Ahmet’in teklifine evet der. Tansel bu durumu Aysel’e nasıl söyleyecektir? Çareyi telefonunu kapatmakta bulur. Ertesi sabah Ahmet kararı annesine zevkle iletir. Aysel’in tansiyonu fırlar. Ahmet nikah hazırlıklarını hemen başlatmak için Hilal’den nüfus kağıdını ister. Hilal, Ahmet’i cezaevinde ziyaret eder. Önceden balık pişirmeye geldiği cezaevinin kapısından, bu sefer müfettişin nişanlısı olarak geçmektedir. Hilal bu role alışabilecek midir? Mert’e göre Hilal hayatının yanlışını yapmak üzeredir. Mert bu konuda Ekrem’le dertleşir. Ahmet’e diş bileyen Ekrem onun özel hayatı hakkında bilgi toplamak için Mert’le ahpaplığı ilerletir. Ekrem bir yandan da koğuştakilere baskı yapmak için yeni fırsat peşindedir. Cezaevine yeni gelen mahkum kızı bu amaçla kullanmak ister. Bu sırada Beray önemli bir kararın eşiğindedir. Nisan’ı Canan’a verecek midir?


#23
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 74 / Yeni Bölüm
29 Ekim Perşembe 20:00'de


Beray sonunda Nisan’ı Canan’a vermeye razı olur. Acaba bebek geri gelecek midir? “Cengiz’le konuştum” der Ahmet, “Ben söz veriyorum, Nisan geri gelecek”... Kızından ayrılan Beray için zor bir bekleyiş başlamıştır. Ekrem bu fırsatı kullanır. Beray’a Canan’la ilgili haberler vererek onu büsbütün çileden çıkarır. Ahmet üzüntüsünü Hilal’in yanında unutmaya çalışırken, Tansel Aysel’e oğlunun evliliğine karşı çıkmaktansa, olayların içinde olmasını tavsiye eder. Nasıl olsa bu ilişki yürümeyecektir. Bu arada Meryem’in koğuşta yarattığı huzursuzluk artmaktadır. Meryem, Kutsiye, Yasemin ve Elmas’la dalaşır. Havalandırmadaki kavganın sonuna yetişen Ekrem, Elmas’ı karantina hücresine götürür. Kevser kavgayı Meryem’in başlattığını görmesine rağmen sesini çıkarmamıştır. Bu duruma içlenen Elmas hücre dönüşü barışmaya çalışan Kevser’i iter. Kevser’in başı yarılır. Kevser hastaneye giderken, bir cinayet haberi cezaevini sarsar. Çamaşırlıkta bulunan ceset kime aittir?

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı