İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Matematik ve Geometri Konu Anlatımları İstek Bölümü

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 17 yanıt gönderildi

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Matematik ve Geometri Konu Anlatımları İstek Bölümü | Tüm İstekler Burda Toplanıyor

Forumda yayınlanmasını istediğiniz "Matematik ve Geometri Konu Anlatımları"nı buraya yazabilirsiniz ...

Unutmayın, bu sabit konunun açılma nedeni yapacağınız tüm isteklerin karşılanacak olması değil, ayrı ayrı açılacak ödev istekleri ile ortaya konu kirlilği çıkmasını önlemektir.

Bu konuya anlatılmasını istediğiniz konuyu yazmanız yeterlidir. Ödevin size yollanması için e-posta adresi veye MSN adresi VERMEYİNİZ. Forumu sık sık ziyaret ederek, istediğinize bir cevap yazılmış mı diye kontrol etmeyi deneyin.

Saygılar,
Kadim Dostlar ™ Yönetimi

DeRiN_DaRBe

DeRiN_DaRBe

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 21 İleti

Matematik ve Geometri Konu Anlatımları İstek Bölümü | Tüm İstekler Burda Toplanıyor

Forumda yayınlanmasını istediğiniz "Matematik ve Geometri Konu Anlatımları"nı buraya yazabilirsiniz ...

Unutmayın, bu sabit konunun açılma nedeni yapacağınız tüm isteklerin karşılanacak olması değil, ayrı ayrı açılacak ödev istekleri ile ortaya konu kirlilği çıkmasını önlemektir.

Bu konuya anlatılmasını istediğiniz konuyu yazmanız yeterlidir. Ödevin size yollanması için e-posta adresi veye MSN adresi VERMEYİNİZ. Forumu sık sık ziyaret ederek, istediğinize bir cevap yazılmış mı diye kontrol etmeyi deneyin.

Saygılar,
Kadim Dostlar ™ Yönetimi

2. dereceden 1 bilinmeyenli denklemler lütfen çok ihtiyacem vaaarrr.... :dntknw: hiç biyerde bulamıyorum hayret bişey...

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
http://www.kadimdost..._Esi_t3904.html

http://www.kadimdost...kler_t3775.html

Sitemizde bu iki konu var, ancak bazı formüllerin yer aldığı resimlere gecici bir süre ulaşılamıyor.

Kaçıncı sınıf için anlatım istiyorsunuz yazarsanız, yardımcı olmaya çalışayım ;)

DeRiN_DaRBe

DeRiN_DaRBe

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 21 İleti

http://www.kadimdost..._Esi_t3904.html

http://www.kadimdost...kler_t3775.html

Sitemizde bu iki konu var, ancak bazı formüllerin yer aldığı resimlere gecici bir süre ulaşılamıyor.

Kaçıncı sınıf için anlatım istiyorsunuz yazarsanız, yardımcı olmaya çalışayım ;)

LİSE 2

roja

roja

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
S.a Beyler Sitenize Yeni Üye Oldum Gerçekten Çok Yararlı Bir Site Yapanların Ellerine Sağlık...
Sizden Küçük Bir İsteğim Olucak Dönem Ödevi Konum açılar,üçgenler ve üçgenlerde benzerlik ile ilgili teoremleri eğer yardımcı olursanız çok sevinirim....

Şimdiden Teşekkürler...

hedefim öss

hedefim öss

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
öss de çıkmış denklen kurma problemleri istiyorum mümkümse yardımcı olur musunuz?dönem ödevim ve çok az zamanım kaldı.yardımlarınız için şimdiden teşekkürle. :3) :D :3)

jastre

jastre

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
bir konik parcanın alt ve üst acıları nasıl hesaplanır yardım eden arkadaşa teşekkürler

GECE YOLCUSU

GECE YOLCUSU

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
1 NCİ TALES VE 2 TALES TEOREMLERİ İLE İLGİLİ GEÇMİŞ YILLARDA ÇIKMIŞ 30 SORU VE CAVAPLARI LAZIMDI BİR TÜRLÜ BULAMADIM SİTENİZE ÜYE OLDUM YARALI BİR SİTE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM SAYGILARIMLA ACİL LAZIM

dere makas

dere makas

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
slm
ödevimde yardımcı olurmusunuz

firat_a

firat_a

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
s.a benimde acil lise 1 üslü sayılar sunusuna ihtiyacıım var yardım edersen sewinirim

Şimdiden Teşekkürler.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı