İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Üniversite Tez - Bitirme Ödevi - Staj Raporu İstek Bölümü

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 16 yanıt gönderildi

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Üniversite Tez - Bitirme Ödevi - Staj Raporu İstek Bölümü | Tüm İstekler Burda Toplanıyor

Forumda yayınlanmasını istediğiniz "Üniversite Tez - Bitirme Ödevi - Staj Raporu"nu buraya yazabilirsiniz ...

Unutmayın, bu sabit konunun açılma nedeni yapacağınız tüm isteklerin karşılanacak olması değil, ayrı ayrı açılacak ödev istekleri ile ortaya konu kirlilği çıkmasını önlemektir.

Bu konuya anlatılmasını istediğiniz konuyu yazmanız yeterlidir. Ödevin size yollanması için e-posta adresi veye MSN adresi VERMEYİNİZ. Forumu sık sık ziyaret ederek, istediğinize bir cevap yazılmış mı diye kontrol etmeyi deneyin.

Saygılar,
Kadim Dostlar ™ Yönetimi

osmancomak

osmancomak

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
ben iki, üç ve çok katlı integraller hakkında bitirme tezi arıyorum. eğer bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

kuark

kuark

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
merhaba arkadaşlar ben fizik bölümünde okuyorum atom ve moleküler fizikle ilgili bitirme ödevi için konu bulmam lazım yardımcı olursanız sevinirim :papatya:

[EXE]LANS

[EXE]LANS

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
bende makina muhendisligi okuyorum... bitirme ödevim:

METALİK MALZEMELERİN ÇEKME DENEYİ VE SONUÇLARININ DEĞERLENDİRİLMESİ, HADDELEME

bu lazım bana yardımcı olursanız sevinirim..

nightasd

nightasd

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
slm benım üni-1 fizik dersi notlarına ihtiyacım war acaba yardımcı olacak kımse war mı?

-Nee

-Nee

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
s.a Agalar Sizden Bir Ricam Var Okul Öncesi Okuyorum Doğu Anadolu Ve GüneyDoğu Anadolu Çocuk Oyunları Hakkında tez Hazırlamam Lazım Yardımcı Olursanız Sevinirim

Nymph!

Nymph!

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
Merhabalar arkadaşlar :) Kişisel gelişim stratejileri ile ilgili tez hazırlamam lazım 50 sayfa ve enaz 20 kaynaktan oluşması lazım.Ama ben hiç birşey bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.689 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

Merhabalar arkadaşlar :) Kişisel gelişim stratejileri ile ilgili tez hazırlamam lazım 50 sayfa ve enaz 20 kaynaktan oluşması lazım.Ama ben hiç birşey bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Aradığınız konuları sitemizde Kişisel Gelişim ve Kariyer Planlama bölümümüzde bulabilirsiniz, bir bakın lütfen. :blind:

BURADA TIKLAYIN

Nymph!

Nymph!

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti

Aradığınız konuları sitemizde Kişisel Gelişim ve Kariyer Planlama bölümümüzde bulabilirsiniz, bir bakın lütfen. :blind:

BURADA TIKLAYIN

Malesef Bu bölümde aradığımı toparlayamadım.Çünkü bir çok kola ayrılmış :S

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.689 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

Malesef Bu bölümde aradığımı toparlayamadım.Çünkü bir çok kola ayrılmış :S

Kişişel Gelişim Stratejilerini bir başlık altında toplamak zordur, konu çok geniş bir konu. Linkini verdiğim bölümde aslında bunların hemen hepsinden bahseden konular var, onları okuyup bir sentez yapmanız gerekmekte, tek bir konu başlığı altında bu konuyu bulmanız zor olacaktır.

Kişisel Gelişim Stratejileri eğitimi de bu şekilde planlanıp verilmekte. Size kılavuzluk olsun diye aşağıdaki gibi bir sıralama yapabilirim, faydası olacağını düşünüyorum, araştırmalarınızı bu doğrultuda yaparsanız sizin için daha kolay olabilir.

Genel Eğitim Stratejileri:

-Ders Çalışma Stratejileri
-Etkili Ders Dinleme & Not Tutma Stratejileri
-Derslerde Başarılı Olma Stratejileri
-Hedef Belirlemek

Öss Stratejileri

-Sınav Kaygısı

Kişisel Gelişim Stratejileri

-Motivasyon Sağlamak
-Stresle Başa çıkmak
-Hafızamızı Geliştirme Yolları
-Pozitif Düşünme Yöntemleri
-Etkili İletişim

Bu genel başlıklar ile araştırma yapmanız daha uygun olacaktır.

Kolay gelsin. :hale:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı