İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[Çözüldü] Kane Lynch Oyunu Yardım Talebi | Dev Kamyonda Takıldım

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

tabular

tabular

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti

ne diyim ki.takıldım işte.biri yardım etsin nolur.üye olmadığım forum kalmadı.tek umudum artık burası.

-

Yönetici notu: Çözüm 5 nolu mesajda ...

Aydan

Aydan

Hey sen! Biz burda yabancıları güleryüzle karşılarız :)

• Özel Dost
  • 1.303 İleti
Tam olarak ne istediğini bilsek belki yardım ederiz ama anlamadım ki ben? ;)

tabular

tabular

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti

Tam olarak ne istediğini bilsek belki yardım ederiz ama anlamadım ki ben? ;)

kane kuyuda kızıyla konuşurken dev bir kamyon geliyo.kamyonu durdur.şoförü öldür diyo.nasıl durdurulcak bi türlü bulamadım.ateş ermediğim bi yer kalmadı.

Aydan

Aydan

Hey sen! Biz burda yabancıları güleryüzle karşılarız :)

• Özel Dost
  • 1.303 İleti

kane kuyuda kızıyla konuşurken dev bir kamyon geliyo.kamyonu durdur.şoförü öldür diyo.nasıl durdurulcak bi türlü bulamadım.ateş ermediğim bi yer kalmadı.

Anladım B) Sana yardımcı olacak kişi kesinlikle ben değilim :D Umarım doğru kişi buralardadır B)

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.702 İleti
Sanırım, yağmur yağarken dev bir kamyon'un güzel bir kıza çarptığı bölümde tıkandın.

Yapman gereken kamyon'un sürücüsüne ateş etmen.

Cam biraz kalın olduğu için kurşunun geçmesi zor oluyor. İyi nişan alırsan sorun yaşamazsın ;)

taralsa

taralsa

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti

ne diyim ki.takıldım işte.biri yardım etsin nolur.üye olmadığım forum kalmadı.tek umudum artık burası.

-

Yönetici notu: Çözüm 5 nolu mesajda ...

selam arkadaşım :
sen bayagı oyunda ileridesin ben daha yeni kurdum bilgisayarıma fakat birinci bölümden sonra bir adamla birlikte son model bir arabanın arkasın dan pompalı tüfek alıyorsun ya bir merdivenli salon da yada binada kalınıyor ve ne denmek isteniyorsa ben de orada takıldım sen den ricam orası nasıl geçilir yazarsan çok sevirim .
sen de biliyorsun ki oyunda bilemedigin bir yer olunca çok can sıkıcı oluyor lütfen bir yardım

unsalsendogan

unsalsendogan

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti

selam arkadaşım :
sen bayagı oyunda ileridesin ben daha yeni kurdum bilgisayarıma fakat birinci bölümden sonra bir adamla birlikte son model bir arabanın arkasın dan pompalı tüfek alıyorsun ya bir merdivenli salon da yada binada kalınıyor ve ne denmek isteniyorsa ben de orada takıldım sen den ricam orası nasıl geçilir yazarsan çok sevirim .
sen de biliyorsun ki oyunda bilemedigin bir yer olunca çok can sıkıcı oluyor lütfen bir yardım

yaorda silahı al öouse un 3.tusu na bas (mousebutton3)YAZIYO zaten silahı ver lynch e sonra cola makinasının arkasından ates et yaslanıp sonra merdivenlerden orda bi plakalarla kaplı bişey var onun en üsütne çık sonra devamı kolay adamları öldür

Ziyaretçi_bobcoat_*

Ziyaretçi_bobcoat_*
  • Ziyaretçi
sevgili arkadaşım ordaki bütün adamları temizledikten sonra ""3"" tuşuna basarsan carlos ve diğer arkadaşların gelir ben oraya kadar geldim orayı geçtimde ama sonda bi yer var orayı geçemedm ulaşmak istersen anil_col_@hotmail.com adresim sevgilerle bütün site halkına

matrak

matrak

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
BENDE O CUKURDA KALDIM KAMYONUN ŞÖFORUNU ÖLDÜREMEDİM Bİ DDELİ OLDUM SAVELİ DOSYA İNDİRİYİM DERKEN O BÖLÜMÜN DOSYASIDA SİLİNDİ ŞİMDİ OYUNU EN BAŞTAN BAŞLICAM EGER OYUNUN BİTMİŞ VEYA O BÖLÜMÜ GECİLMİŞ DOSYASI OLAN VARSA BANA GÖNDEREBİLİRSE SEVİNİRİM... TESEKKÜRLER

TheOne

TheOne

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
cok tesekkür edrim.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı