İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[Çözüldü] Kane Lynch Oyunu Yardım: 14. Bölümde Takıldım, Carlos Beni Takip Etmiyor

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

excaluber

excaluber

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
14. bölümmüş heralde yağmurlu bi yer carlos ip ile aşşağı inıor bende sol taraftan gidip tüm adamları temizliıorum ama carlos gelmıor .... :S :blink:

---
Yönetici Notu:
Çözüm 2.mesajdadır ...

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Oyunu tam olarak oynamadım ama internetten bulduğum kaynaklar şöyle bir çözüm önermiş:

Adamları temizlemek için içeri girmeden önce, fare yardımıyla diğer adamlara "ben içeriyi temizledikten sonra beni takip edin" benzeri bir emir vermeniz gerekiyormuş.

Bu emri verdikten sonra içeri girin, içerdeki adamları öldürün, diğer adamlar sizin peşinizden gelecektir.

excaluber

excaluber

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
Kardeş içeri girme fln yoq acık alanda yağmur yağıor sol taraftan adam ip ile inıo bomba ile beklıo carlos ben sag traftan temıozlıol gel dıo mgelmıo.....

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Oyunu hiç oynamayan ve karakterleri hiç bilmeyen biri olarak yardım etmek zor oluyor tabii ;)

Ama internette bölümü geçtiğini söyleyenler, karakterlerin peşinden gelmesi için onlara emir vermen gerektiğini söylüyor ..

nasder

nasder

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
önce ortadakı adamları temızle.sakın adamı kacırma ıcerıye..carlosu 3 tusu ıle ılerletıyorsun..fakat burada dıkkat edecegın bır nokta var..duvar dıblerınden ılerlet..ortadan gıdersen mayına basıyor carlos..kapıya kadar 3 e basarak ılerlet en son kapı ıcıne fareyı ısaretleyıp 3 e basıyon ve carlos ıcerı gırıyor sende adamlarınla ılerlıyorsun..

engo

engo

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti

Oyunu hiç oynamayan ve karakterleri hiç bilmeyen biri olarak yardım etmek zor oluyor tabii ;)

Ama internette bölümü geçtiğini söyleyenler, karakterlerin peşinden gelmesi için onlara emir vermen gerektiğini söylüyor ..

KARDEŞ CARLOS İPLE AŞŞAGI İNİYOR VE SEN SAG TARAFFTA DÜRBÜNLÜYLE AŞŞAGIDAKİ İLK ADAMI TEMİZLİYOSUN VE CARLOSA 3 TUŞUNA BASARAK SİLAH NİŞNIYLA GÖSTERDİGİN YERE GİT DİYOSUN ORDAN Bİ ADAM DAHA GELİYO ONUDA CANASLA İNDİRİYOSUN SORA DEVAM EDİYOSUNUZ BEN DEN BUKADAR

musti47

musti47

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
ben bir bölümde kaldım bölüm yağmurlu biyerde başlıyor lynch yerde biz ise çukurun içinde yiz önümüzde 3 veya 4 adam varonlarbiz ile konuşuyor lynch ise yerde tabi sonrakarımızı ve kızımızı getiriyorlar vekarının kafasına sıkıyorlar sonra kadın kızlabirlikte çukura düşüyor kız yaşıyor ama kadın ölü sonra çatışıyoz bayabi çatıştıktan sonra büyükbir kamyon gibi birşey geliyor üstü adam dolu kamyona sürekli ateş ediyom ama hiçbirşey olmuyo vekızın üstünden geçiyor lütfen yardım edin lütfen
:umnik2: :boredom: :dntknw:

changr

changr

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
slm bende 7. bolümde takıldım kız kamyona biniyo sonra kamyonu durduramıyom yardımcı olursanız sewinirim

koray5353

koray5353

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
kardeş o cukurlu bölümde kamyonun camına sık o kırılıyor sonra süren adamı öldür

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı