İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Kadim Dostlar ™ Üyelik İptali Taleplerinizi Bu Başlık Altında Bize İletebilirsiniz. Talepleriniz En Kısa Sürede İşleme Konacaktır.

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 99 yanıt gönderildi

ddm

ddm

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*
  • 1 İleti
üyeLiğimin iptaL ediLmesini rica ediyorum..

misafirim

misafirim

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*
  • 1 İleti
yarışmaya başvuruyom sandım onun için üye oldum.ama siteye olmuşum onun için üyeliğimin silinmesini istiyom

Saygılar,
Kadim Dostlar ™ Yönetimi[ ne

Konu misafirim tarafından 13 Haziran 2008 Cuma - 21:38 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

gülgüzeli

gülgüzeli

KD ™ Arkadaş

• Dost
  • 50 İleti
Merhaba Sitenizdeki Üyeliğimin İptali Edilmesini. Ve Tarafımdan Yazılan Tüm Yazılarımın Silinmesini Rica Ediyorum.

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

Merhaba Sitenizdeki Üyeliğimin İptali Edilmesini. Ve Tarafımdan Yazılan Tüm Yazılarımın Silinmesini Rica Ediyorum.

Sevgili gülgüzeli istediğinizi tabiki yaparız, ama üyeliğinizi iptal
etmeden neden ayrılmak istediğinizi sorabilir miyim. :deli:

Açmış olduğunuz konuları silme ise yönetim olarak karar vermemiz gereken
bir durumdur, bunu yönetim olarak değerlendirmemiz gerekir. :blind:

Ferhat

Ferhat

F3RHAT.Com - Kişisel Blog

• Yetkili
  • 1.142 İleti
  • Interests:Basketbol - Rap - Internet
ilginç bir durum :deli:
bu kadar zaman ve paylaşımdan sonra neden böyle bir karar aldınız anlayamadım :deli:

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti

Sevgili kardeşim,üzüldüm ayrılmak istemene.gerçi bir geçerli sebebi vardır.hayırlısı olsun. :beach:

Yağmur Tanesi

Yağmur Tanesi

KD ™ Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*
  • 134 İleti
Sayın yetkililerden üyeliğimin iptalini rica ediyorum.Kısa süre içinde paylaşımlarıma katkıda bulunan,beğenilerini sunan,paylaşımlarına nacizane cümleler eklemeye çalıştığım tüm Kadim Dostlarıma teşekkür ediyorum.Her gelen gününüz dününüzden mutlu ve aydın olsun.Sevgiyle kalın...

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...

Sayın yetkililerden üyeliğimin iptalini rica ediyorum.Kısa süre içinde paylaşımlarıma katkıda bulunan,beğenilerini sunan,paylaşımlarına nacizane cümleler eklemeye çalıştığım tüm Kadim Dostlarıma teşekkür ediyorum.Her gelen gününüz dününüzden mutlu ve aydın olsun.Sevgiyle kalın...

Sevgili Yağmur Tanesi tabiki isteğiniz üzere üyeliğiniz iptal edilir, ama sormam da bir mahzur yoksa neden böyle bir karar aldınız zira daha foruma yeni üye olmuştunuz, bu kadar kısa bir sürede ne gibi bir problem olduki size bu kararı aldırttı..

Yağmur Tanesi

Yağmur Tanesi

KD ™ Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*
  • 134 İleti

Sevgili Yağmur Tanesi tabiki isteğiniz üzere üyeliğiniz iptal edilir, ama sormam da bir mahzur yoksa neden böyle bir karar aldınız zira daha foruma yeni üye olmuştunuz, bu kadar kısa bir sürede ne gibi bir problem olduki size bu kararı aldırttı..

İlginiz için çok teşekkür ederim Sema Hanım.İlk başta sıcacık ismi ile ilgimi çeken forumunuz genel anlamda gerçekten çok hoş ve seviyeli.Her yerde ufak tefek problemler olur ve aşılır ama üzgünüm ki ben ufak bir tatsızlığın düzeltilmesi yerine yanlı davranılarak susturulmak olayına_her ne kadar yapanlara önemsiz gelse de _ yetkili kişilerce alınganlıkla suçlanmak gibi durumlara sessiz kalamıyorum.Basit bir yorumda bile böyle başlıyorsak tepkilere ,ilerisi için uğraşmak anlamsız geliyor bana sanal alemde.Sadece bana özgü olmadığını biliyorum ama reel yaşamımda bir çok önemli sorumluluk taşıyorum ve engellerle savaşıyorum bir çoğumuz gibi.Sanal aleme ise huzur bulmak huzur paylaşmak için geliyorum.Yorumlarımda sert uyarılar almak ya da yönetimce alınganlıkla suçlanmak had bildirilmek için değil .Kimseye yok bir kırgınlığım.Ben kimseyi üzmeyeyim kimseye de kendimi üzdürmeyeyim politikası ile istiyorum izninizi :)

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Tabiki isteğiniz üzerine üyeliğiniz iptal edilecektir.. Ama benim üzüldüğüm biz bir aileyiz ve bu ailede her türlü kırgınlıklar olabilir ki size yönelik bir uyarı olduğunu ben sanmıyorum, bu forumda biz yöneticiler olarak asla yanlı davrandığımızı zannetmiyorum..

Hayat o kadar engebelerle doluki bu kadar alıngan olmamanızı büyüğünüz olarak size özellikle söylemek isterim.. Biz kez daha ayrılma isteğinizi düşünmenizi istiyorum..

Yok hayır ben ayrılmak istiyorum derseniz tabiki kimse kimseyi zorla tutamaz..

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı