İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Kadim Dostlar ™ Üyelik İptali Taleplerinizi Bu Başlık Altında Bize İletebilirsiniz. Talepleriniz En Kısa Sürede İşleme Konacaktır.

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 99 yanıt gönderildi

Yağmur Tanesi

Yağmur Tanesi

KD ™ Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*
  • 134 İleti

Tabiki isteğiniz üzerine üyeliğiniz iptal edilecektir.. Ama benim üzüldüğüm biz bir aileyiz ve bu ailede her türlü kırgınlıklar olabilir ki size yönelik bir uyarı olduğunu ben sanmıyorum, bu forumda biz yöneticiler olarak asla yanlı davrandığımızı zannetmiyorum..

Hayat o kadar engebelerle doluki bu kadar alıngan olmamanızı büyüğünüz olarak size özellikle söylemek isterim.. Biz kez daha ayrılma isteğinizi düşünmenizi istiyorum..

Yok hayır ben ayrılmak istiyorum derseniz tabiki kimse kimseyi zorla tutamaz..

Ben alınganlık yapmıyorum dedikçe alınganlıkla itham ediyorsunuz beni.Bakın ben 41 yaşımdayım ve inanın özelliklerimi biliyorum ki bunlardan birisi alıngan olmamaktır . O kadar ısrar ettiniz ki yavaş yavaş alınmaya başladım bu konuda. :) Yukarıda anlatmak istediğim de buydu özetle.Alınganlıkla bazı konulara tahammül etmek istememek arasında fark vardır ben ikincisine giriyorum.Yani Hayatım yeterince sıkıntılı ve sayısız sorumluluklarım varken sanal alemde huzur bulmak istiyorum tartışmak değil.Tartışmanın yeri ve seviyesi olursa o da verimli bir sonuca ulaşır elbette ama gereksiz huzursuzluklara ayıracak zamanım yok.Tüm bunlara yönetimce yaklaşımınız elbette farklı olacaktır ben sizleri suçlamıyorum sonuçta daha bir kaç gün önce gelmiş bir kişiyi feda etmek diğerinden daha kolaydır.Ama ben alınganlıkla suçlanmak yerine çözüm getirilmesini dilerdim .Alınganlıkla suçlanmak yerine masum bir yorum üzerine aldığım yersiz bir tepki nedeniyle bu tepkinin nedeninin de uyarılmasını isterdim.

Malum hayatta hiç bir şey istediğimiz gibi olmuyor daha fazla uzatmayayım.Bir kaç gün demeyin lütfen sizlere gerçekten yakınlık duyuyorum ben.En azından yüreklerinizdeki sevginin ışığını buralara yansıtabilen insanlarsınız ki bu sıcaklığı hissettirebiliyorsunuz.

Dediğim gibi sevgiyle kalın ...

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Tamamdır Yağmur Tanesi yaşınız olgun olduğuna göre ne istediğinizi biliyorsunuz.. Üyeliğiniz iptal edilmiştir...

Sizde sevgiyle kalın..

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
İsteğiniz üzülerek yerine getirilmiştir ...

zeyneptokgöz

zeyneptokgöz

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*
  • 1 İleti
Üyeliğimin iptal olmasını istiyorum en kısa sürede.

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Üyeliğiniz iptal edilmiştir...

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti
Kazanmak zor,kaybetmek çok kolaydır,keşke bu tür istekler hiç olmasa ve ailemiz hızla büyüse ama saygılı olmakta gerek,aramızda olmayan tüm dostlara sevgiyle,esenlikle.

shane

shane

KD ™ Yakın Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 603 İleti
  • Interests:Hayata dair pek çok şey...
Bu Kadim Dostlar forumuna yazdığım son yazı olacak... üyeliğime son veriyorum...

burada geçirdiğim çok keyifli zamanlar oldu. çok faydalandım paylaşımlarınızdan , kimi zaman eğlendim ( çoğunlukla Melekcim sayesinde :sema2: ), kimi zaman hüzünlendim ( sevgili Ahu'nun paylaşımları sayesinde), kimi zaman geçmişte uzun yolculuklar yaptım ( sevgili Ferhat bu yolculuğun kaptanlarından ;) ), güzel resimlerle gözüm gönlüm açıldı çoğu zaman ( tabii ki Kaqlan sayesinde :) ) ve daha nice dostlarım sayesinde...

"Kadim Dost'lar"dık biz.. "dost" ne demek iyi bilirdik... ama yaşanan son olaylar bana gösterdi ki, eğer aynı fikri paylaşıyorsak "dost"uz.. eğer sadece kimilerini hoş edecek paylaşımlarda bulunuyorsak, fikir beyan etme hakkımız var...bu hayal kırıklığı beni derinden etkiledi... objektif, tarafsız, saygılı derken bu forumun tanımını yaparken, dostlarıma tavsiye ederken, tam aksini gördüm son günlerde yaşananlardan...

"bu yazımda silinecekmi" diye korkmuyor değilim açıkçası.. ama yine de neden gittiğimi bildirmek istiyorum..

geçmişte yapılan hataların tekrarlanmasından ve gelecekte tekrarlanmamasını istediğimden gidiyorum...

hepinize iyi forumlar diliyorum...

Sevgiler....

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Bana gelen özel mesajlara cevap vermek üzere konumuza yazıyorum.

Sevgili ahu'nun üyeliğinin neden iptal olduğu sorulmakta; sevgili ahu dün bana özel mesaj çekerek
kendi isteği ile üyeliğine son verilmesini istemiştir.

Bana yollamış olduğu mesaj aşağıdadır.

Sevgiler

Hale

Resmi ekleyen

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti
Üzüldüm iyi kadim dostlardı,tabiki kendi tercihleri sonuçta hayırlı olsun ne diyelim.kaybetmektense kazanmak iyi olur diyenlerdenim ama ne yapalım.! :beach:

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti
Sevgili shane,ahu'dan sonra sana'da üzüldüm.

Hükümet-muhalefet çekişmesine benzedi yazının içerigi,karar senin tabiki sevgili kadim dost ama bir iki cümle ben ilave etmek isterim,

Ben kişi'leri kaybetmektense kazanma yanlısı olmuşumdur hep bu benim hayat görüşlerimden bir tanesidir.

Ama şuna deginmeden'de geçemiyecegim, aynı fikirde olmayanların ayrı tutuldugu görüşü bana çok saglıklı gelmedi zira eger aykırı görüş yazıları silinse idi benim gerek yönetime ,gerek hayata kısaca herşeye dair yazdıgım ince ama sivri yazıların hepsinin silinmesi lazımdı.

Yönetimdeki dostların bu yönde rahat,naif,töleranslı ve su kaldırır tavırda oldugunu biliyorum bir ara bende içlerinde idim zira..

Karar verilmiş aslında yorum yapmak bana düşmez ama bir iki söz sarfedim dedim.ben yine hepinizi seviyorum ayrılan ve burda olan dostlar.

Sevgiyle. :beach:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı