İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

CNBC-e | Chuck ( 2. Sezon Her Pazartesi Saat: 20:00'de )

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Resmi ekleyen

Dijital çağın zoraki ajanı: CHUCK

Bir gün hükümetin en büyük sırlarını beyninize yüklenmiş şekilde bulursanız ne yaparsınız? Ekranların yeni kahramanı Chuck’ın bu konudaki tecrübeleri eminiz size yol gösterecektir. The O.C.’nin yaratıcısı Josh Schwartz ajan komedisi Chuck ile televizyona muhteşem bir dönüş yapıyor.
Zachary Levi’nin canlandırdığı bir “bilgisayar kurdu” olan Chuck bilgisayarına gelen bir mesajı açmasıyla birlikte birdenbire bütün devlet sırları beynine yüklenir. Chuck bir süre sonra kıdemli ajan John Casey ve yeni ortağı Sarah tarafından, bilgisayarcıdaki işiyle ve Ulusal Güvenlik görevleri arasında gidip gelen ikili bir yaşantı sürmeye zorlanır. Ortada Chuck, bir yandan John çekiştirecek, diğer yandan Sarah. Uluslararası teröristler, karşılarına çıkacak suikastçılar ise işin kaymak tabakasını oluşturacak.
Dizide Chuck’ın en yakın ve biraz dangalak arkadaşı Morgan’ı Joshua Gomez canlandırıyor. Chuck ile aynı evi paylaşan, onun her zaman ve her konuda en büyük destekçisi kız kardeşi Ellie’ye hayat veren oyuncu ise Sarah Lancaster. Bu arada Ellie’nin can sıkıcı mükemmellikte bir de doktor sevgilisi var. İsmi Captain Awesome olan bu erkek arkadaş rolünde izleyeceğimiz oyuncu Ryan McPartlin.

1.Bölüm 26 Şubat Salı 20:00'de
#2
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2-1 / Chuck Versus the First Date - 26.01.2009

Chuck, Sarah ve Casey yeni Kesişme için hayati derecede önemli Cipher adlı parçayı ele geçirmeye çalışmaktadır. Bu arada dükkana atanacak yeni müdür yardımcısının kim olacağı merakla beklenmektedir. Öte yandan Chuck ve Sarah buluşup beraber ilk randevularına çıkar. Casey ise yeni Kesişme kullanıma açılır açılmaz Chuck’ı bertaraf etmesi için görevlendirilmiştir


#3
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2-2 / Chuck Versus the Seduction - 02.02.2009

Sasha Banachek isimli kadını baştan çıkarması için Chuck’a gizli görev verilmiştir. Eski casusluk geleneğinden gelen Roan Montgomery de ona akıl hocası olarak atanır. Bu arada Kaptan Awesome’ın da benzer şekilde ilişkilerle ilgili tavsiyeye ihtiyacı vardır. Bu konuda ona yardımcı olacak kişi ise Morgan’dır. Öte yandan dükkana müdür yardımcısı olarak atanan Lester yavaş yavaş bu işin hiç de kolay olmadığını öğrenecektir. Çünkü meslektaşları onu kesinlikle ciddiye almamaktadır.


#4
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2-3 / Chuck Versus the Break-Up - 09.02.2009

Bryce Larkin, Fulcrum hakkında edindiği bilgilerle şehre geri dönmüştür. Fulcrum üzerinde oldukça önemli veriler taşıyan kayıp bir çiple ilgili bilgilerin şifresini çözmesi için Van Hayes isimli zengin yazılım uzmanını tutmuştur. Bryce ve Sarah çipi geri almak için Van Hayes’in yemek davetinde evli bir çift gibi davranmak zorundadır. Chuck da garson kılığında içeri sızmıştır. Öte yandan Morgan, Buy More’da Mighty Jocks’la karşılaşır.


#5
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti2-4 / Chuck Versus the Cougars - 16.02.2009

Sarah’nın geçmişinden biri onu hemen tanır. Bu kişi lise yıllarında ona bir türlü rahat vermemiş olan bir kızdır. Sarah ondan uzak durmaya çalışsa da sonunda mezunlar gününe katılmak zorunda kalır.


#6
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2-5 / Chuck Versus Tom Sawyer - 23.02.2009

Verimlilik uzmanı Emmett Milbarge teftiş için Buy More’a gelir. Bu arada tüm dünyada aranan çok tehlikeli bir nükleer terörist Jeff’in peşine düşmüştür. Chuck, Jeff’in teröristle olan bağlantısını öğrenebilmek için onunla daha yakın iletişim kurmak zorundadır. Ekip Jeff’in yardımları sayesinde çıkabilecek üçüncü bir dünya savaşını engellemeye çalışacaktır.


#7
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
3T7260 / Chuck Versus the Delorean - 30.03.2009

Sarah’nın babası, onu ziyaret eder ve Suudi Arabistan Şeyhi Rajiv Amad’ı nasıl dolandırdığını anlatır. Şeyh’in teröristlerle bağlantısı olduğu anlaşılınca, General, Chuck ve Sarah’dan, Sarah’nın babasından bilgi almalarını ister. Ancak Amad’ın ortaya çıkışıyla işler karışır. Öte yandan Anna Morgan’a beraber ev tutmalarını önerir. Devon bunun için ona borç para verir fakar Morgan o parayla kendine otomobil satın alır.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı