İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

A Milli Futbol Takımı Moldova Önünde | Canlı Yayın: ATV Saat 21:00

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Türkiye A Milli Futbol Takımı, EURO 2008 elemelerinde bugün Moldova ile deplasmanda karşı karşıya gelecek.

Resmi ekleyen

A Milli Takım, 2008 Avrupa Şampiyonası Elemeleri C Grubu'ndaki 9. maçında bugün deplasmanda Moldova ile karşılaşacak.

Zimbru Stadı'ndaki mücadele saat 21.00'de başlayacak ve ATV'den canlı yayınlanacak. Karşılaşmayı İngiliz hakem Martin Atkinson yönetecek.

Elemelerde son maçında Macaristan'ı 3-0 yenen Türkiye, Moldova engelini de kayıpsız geçerek, Yunanistan maçı öncesi İstanbul'a avantajlı dönmek istiyor.

Millilerde sarı kart cezası nedeniyle Hamit Altıntop forma giyemeyecek.

HAZIRLIKLAR TAMAM

Öte yandan A Milli Futbol Takımı, Moldova maçının hazırlıklarını gerçekleştirdiği son antrenmanla tamamladı.

Başkent Kişinev'de karşılaşmanın oynanacağı Zimbru Stadı'nda, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim yönetiminde yapılan ve tamamı basına açık olan idmanda iki gruba ayrılan futbolcular, top kapma çalışması yaptı. Antrenmanı Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy ve bazı yönetim kurulu üyeleri de izledi.

MİLLİLER SİYAH FORMA GİYEMİYOR

Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, antrenman sırasında basın mensupları ile yaptığı sohbette, son günlerde meydana gelen olaylarda şehit düşen askerler için maça siyah formayla çıkmalarının mümkün olmadığını belirterek, ''UEFA'nın prosedürleri gereği siyah bant bile takamayız'' dedi.

TERİM: ŞEHİT VE GAZİLER İÇİN KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ
Karşılaşma öncesi bir basın toplantısı düzenleyen Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, şehit aileleri ve gaziler için büyük bir kampanya başlatacaklarını belirtirken karşılaşmayla ilgili olarak ise galibiyetten başka bir şey düşünmediklerini söyledi.

Kampanya fikrini ilk önce oyuncularla paylaştığını vurgulayan Terim, ''Son çirkin hadiseden sonra oyuncularımla bir toplantı yaptım ve kendilerine öyle bir fikrim olduğunu söyledim. Hiç tereddüt etmeden hepsi benim yanımda olduğunu söyledi'' diye konuştu.

''HAZIRIZ''

Moldova karşısında 3 puandan başka birşey düşünmedikleri belirten Terim, ''Fikstüre bakarsak her netice bizi bir yerden uzaklaştırmaz, ama avantajımızı yitirmemize neden olur. O yüzden galibiyetten başka bir şey düşünmüyoruz. Artık son 4 maça girdik. Her maçın önemini ayrı ayrı anlatmaya gerek yok. Biz hazırız" diye konuştu.

Aydan

Aydan

Hey sen! Biz burda yabancıları güleryüzle karşılarız :)

• Özel Dost
  • 1.303 İleti
Bugün saat 21.00 de ekran başındayız.Umarım beklediğimiz gibi güzel bir maç olur , farklı yeneriz Moldovayı B)

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Ömer Üründül'e zaten sinir oluyordum, bi de gidip bu TRT eskisi garip adamı bulmuşlar spiker olarak. TR'de başka spiker mi yok ya ?

Yayın desen gidip geliyor !!!

Takım desen, ligte maç kazanamayan Fener'den beter. Ne akla hizmet 4-5-1 oynarsın ki sen ?

Ümit Karan'ı yedek tutmuş, çok fazla forvet var ya takımda ?

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı