İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Bu Kız Sadece 11 Yaşında ve Müthiş!! Mutlaka İzleyin :)

* * * * * 1 Oy Kullanılmış

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

Ferhat

Ferhat

F3RHAT.Com - Kişisel Blog

• Yetkili
  • 1.142 İleti
  • Interests:Basketbol - Rap - Internet

Kızın adı Bianca Ryan ve daha 11 yaşında.. müthiş bir sese sahip..
büyüyünce n'olcak acaba..

Bu arada kız şarkıya girmeden önceki konuşmasında konuşurken anladığım kadarıyla Jennifer Holiday'in And I Am Telling You I'm Not Going şarkısını söyleyeceğim diyo.. yani şarkıyı indrmek isteyen olursa diye şeediym dedim :) ben kızın full albümünü indirdim ve albümü müthiş söyledim.. yani kimi şarkıcılar vardır bi şarkıya sesleri çok yakışır ama diğer şarkılarda bi halt yiyemezler.. ama bu kız tüm şarkılarını müthiş söylemiş.. tavsiye ederim albümünüde :) bu arada ben Jennifer Holiday'in söylediği versiyonu da indirdim, bence Bianca daha iyi :saskin:

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Gercekten müthiş bir ses ve yorum, çok beğendim Ferhat paylaşım için sağol, varsa başka video'su paylaşırsan sevinirim :sema2:

Ferhat

Ferhat

F3RHAT.Com - Kişisel Blog

• Yetkili
  • 1.142 İleti
  • Interests:Basketbol - Rap - Internet
Bende elimden geldiğince paylaşırım.. ama youtube'da da Bianca Ryan yazınca baya bi videosu çıkıyor (:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı