İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

ortak bilgi yarışması

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

Whiteknight

Whiteknight

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 4 İleti

merhabalar,
sayfanızda devamlı güncel tutulan bilgi yarışması olsun ve konu ise atarütk ve atatürk ilkeleri hakkında olduğu gibi ödül verileceksede konuya uygun ödüller verilsin.

Whiteknight

Whiteknight

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 4 İleti
merhabalar,
Bilgi yarışması için gereken ödül olarak size Atatürk'ün hayatı hakkında bir kitap yollaya bilirim.

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.702 İleti
Çok güzel bir öneri, teşekkür ederiz :)

Ben işin teknik kısmıyla ilgili araştırma yapayım, diğer yönetici arkadaşlar da uygun sorular bulurlar, en kısa sürede böyle bir ödüllü yarışma yapalım :)

Sitemize hoşgeldiniz bu arada. Forumumuza güzel katkılarınızın devamını diliyorum, iyi forumlar.

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Böyle güzel yeni fikirlerin gelmesi çok güzel, teşekkürler Whiteknight ve Kadimdostlar arasına hoşgeldiniz :2)

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı