İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Şişe Çevirmece

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti
bir araya gelen arkadaşların grup halinde oynadıkları oyundur.ortaya konan şişenin hangi tarafının soru hangi tarafının cevap olduğuna karar verilir ve şişe döndürülür.durduğunda şişenin gösterdiği taraflardan soru tarafı gelen karşısındakine soru sorar ve karşısındaki cevaplar...

ama ben kuralı biraz değiştirdim...alttan yazan üsttekine soru soracak üstteki de cevaplayacak

buyrun sorunuzu sorun ama fazla zor olmasın lütfen(yaşanılan yer,isim gibi sorular sorulmazsa sevinirim) :blink:

Aydan

Aydan

Hey sen! Biz burda yabancıları güleryüzle karşılarız :)

• Özel Dost
  • 1.303 İleti
Peki Melekçim ilk soruyu ben sorayım.Evlenmek istediğin kişiye ailen karşı çıkarsa ve '' Ya O Ya Biz '' derlerse ; ne yaparsın?

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Bende sana soracağım dimi Aydan :biggrin: Soralım bakalım Ailen bilgisayara girme dese ne yapardın :blink: B) B)

Aydan

Aydan

• Özel Dost
  • 1.303 İleti

Bende sana soracağım dimi Aydan :biggrin: Soralım bakalım Ailen bilgisayara girme dese ne yapardın :blink: B) B)

Çok kazık sormuşsun be güzelim :D Ne diyeyim ki boynum kıldan ince kabullenirim ama sonra er geç benim istediğim olur :pleasantry:

Eh bende sana sorayım o halde ! Yarın hayatında bir değişiklik olsa , büyük bir aşk mı büyük bir servet mi olsun isterdin?

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti
yazdığını yeni gördüm aydancım

ailemin karşısında boynum kıldan ince ama seviyorsam kolay vazgeçmem.mücadele ederim ailemde sevgime inanır karşı çıkmaktan vazgeçer zaten

şimdi ben sana soruyorum yeniden dünyaya gelseydin tekrar aynı insanla evlenmeyi ister miydin?

Aydan

Aydan

• Özel Dost
  • 1.303 İleti

yazdığını yeni gördüm aydancım

ailemin karşısında boynum kıldan ince ama seviyorsam kolay vazgeçmem.mücadele ederim ailemde sevgime inanır karşı çıkmaktan vazgeçer zaten

şimdi ben sana soruyorum yeniden dünyaya gelseydin tekrar aynı insanla evlenmeyi ister miydin?

Yalan söylemek serbest mi? :D
Yeniden dünyaya gelsem evlenmezdim ;)

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
En mahrem sırlarımı bile açabilecek potansiyelde konuya girdim ama, bi de ne göreyim, soru sorulmamış :(

Ne yapalım, kısmet değilmiş :P:

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

En mahrem sırlarımı bile açabilecek potansiyelde konuya girdim ama, bi de ne göreyim, soru sorulmamış :(

Ne yapalım, kısmet değilmiş :P:

Güzelim falcı bacı bugün senin hakkında fazla birşey yazmamış ama ben sorayım da sen da yaz bari. :hale:

Söyle bakalım nasıl gidiyor, sanırım oldu gibi, du bakalım..(böyleydi galiba tam hatırlayamadım şimdi,
yaşlılık biliyorsun) :Vieux:

Hadi şimdi söyle, akşam beni kırmızı koltukta epey sıkıştırdın şimdi de sen cevapla bakalım. :erkan:

ölüm yıldızı

ölüm yıldızı

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
en korktun şey

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

en korktun şey

Samimi olmam gerekirse korkuyu tanımam, korktuğum herhangi birşey yok. :blind:

Bu arada aramıza hoşgeldiniz ölüm yıdızı, iyi forumlar dilerim. :hale:

Sitemizde en beğendiğiniz konu hangisi diye sorsam. :dntknw:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı