İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Şişe Çevirmece

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...

Sitemizde en beğendiğiniz konu hangisi diye sorsam. :dntknw:

Ayırım yapamıyacağım Hale'cim B) Tüm konuların kendine göre ayrı ayrı güzellikleri var..

Hayatınızda önem verdiğiniz vazgecmem dediğiniz nedir diye sorsam :sema:

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti

Ayırım yapamıyacağım Hale'cim B) Tüm konuların kendine göre ayrı ayrı güzellikleri var..

Hayatınızda önem verdiğiniz vazgecmem dediğiniz nedir diye sorsam :sema:

Tek cevap mı istiyorsun ablacım bilmiyorum ama hayatta; ailemden, dürüstlükten, sevgiden ve sevdiklerimden vazgeçmem. (sevdiklerimden vazgeçemediğimi gösterdim sanırım)

en büyük mutluluğunuz nedir desem

ahmicn753

ahmicn753

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
Tamam ben de soruyum.Bir gemidesin.Etrafında bir sürü güzel kız ve ailen.Gemide batmak üzere.Sen kendini kurtarıyorsun ama diğerleri batıyor.Kendinden başka kimi kurtarırdın?

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

Tamam ben de soruyum.Bir gemidesin.Etrafında bir sürü güzel kız ve ailen.Gemide batmak üzere.Sen kendini kurtarıyorsun ama diğerleri batıyor.Kendinden başka kimi kurtarırdın?

Bu soru erkekler için oldu, umarım bir erkek soruya cevap verir. ;2)

Esesli

Esesli

KD ™ Kadim Dost

• Yetkili
  • 5.814 İleti
  • Interests:sinema bilgisayar seyahat
Bu Soruya Bir Erkek Olarak Ben Cevap Vereyim,, Tabiki Ailemi Kurtarırdım Etrafımdaki Güzel Kızları Her Zaman Her Yerde Görebilme imkanım Zaten Olacaktır.

Bende Sorayım En çok Kızıpta Sinirlendiğiniz Şey Nedir ?..

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı