İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Lost 1. Sezon | Gözden Kaçan Sahneler - Kamera Hataları

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Resmi ekleyen
1.03 - Tabula Rasa

1.sezonun 3.böümünde (Tabula Rasa) Oceanic Havayollarına ait uçağın enkazının etrafında Walt’ı görüyoruz.Ancak o sahneden uçağın üstündeki Dharma Logosunu kaçırıyoruz.Muhtemeln henüz ilk 3 bölümde Dharma’nın ne olduğunu bilmediğimiz için logoya dikkat etmiyoruz.Ancak senaritsler yine de üşenmeden bu küçük ipucunu bize vermeyi es geçmemişler

Resmi ekleyen
1.13 - Hearts and Minds

Boone Avusturalya’da Shannon’un erkek arkadaşını şikayet ederken , Boone’un arkasından Sawyer geçiyor.

Resmi ekleyen
1.16 - Outlaws

Hurley’in lotoyu kazandığını açıklayan kadın.1.Sezonun Outlwa bölümünde Sawyer ile aynı otel odasında görünüyor.
Resmi ekleyen
1.20 - Born to Run

Bu bir çekim dikkatsizilği mi bilemiyorum ama dizi içerisinde aynı araba 3 farklı sahnede kullanılmış.Kate ile Tom’un çarptığı araç , Micheal’e çarpan araç ve Locke ile annesi alışveriş merkezinin otoparkında iken yine aynı araç görünüyor.
Maliyet hesabı yapacaklarını düşünmediğim için bu görüntülere de yer veriyorum

Resmi ekleyen
1.20 - Born to Run

Kim demiş Lost’ta da hata olmaz.”Imaging” yazılacağına sanırım biraz abartılmış
Resmi ekleyen
1.21 - Exodus Pt 1

İşte bir kamera hatası daha , salın yanında gözüken kameramanı LOST hayranları kaçırmadılar

Resmi ekleyen
1.22 - Exodus Pt 2

4 8 15 16 23 ve 42 bakınız dizinin nerelerinde kullanılmış

Resmi ekleyen
1.22 - Exodus Pt 2

Bir çekim hatası daha.1.Sezonun son bölümünde Bizimkiler bu ıssız adadan sal ile okyanusa açılırken sağ üst köşede bir yat görünüyor

Alıntıdır: Yüzsekiz.com

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı