İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Dizüstü Bilgisayarınız (Laptop) Yere Düşerse Yapmanız Gerekenler

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Erkan

Erkan

    Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

  • Yönetici
  • 5.702 İleti
  • Gender:Male


Resmi ekleyen

Her ne kadar binlerce YTL ödediğiniz cihazınızı yere düşerken izlemek son derece sıkıntılıda olsa, bilgisayarınızı yere düşürdüğünüzde yere düşüş şeklini mutlaka izleyin.
Yere düşen bilgisayarını izlemek oluşacak problemler hakkında size ipucu verecektir. Bilgisayarınız yere düştükten sonra çalıştırın ve eğer ekrana görüntü gelmiyorsa harici bir monitöre bağlayarak ekrana görüntünün gelip gelmediğini kontrol edin. Küçük bir ihtimalde olsa probleminiz sadece ekranla sınırlı kalacaktır.

Eğer acil olarak bazı belgelerinizi kurtarmanız gerekiyorsa birçok yerde ve online mağazalarda sabit diskinizi masaüstü bilgisayara bağlayacak adaptörler satılmaktadır. Böyle bir adaptörle kaybettiğinizi sandığınız verilere çabucak ulaşabilirsiniz.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı