İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Star TV | Benim Annem Bir Melek

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 16 yanıt gönderildi

#1
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Resmi ekleyen

Yapım: BKM
Yönetmen: Hakan Algül
Senaryo: Vasıf Küçükoruç
Oyuncular: Oya Başar, Tarık Ünlüoğlu, Dolunay Soysert, Ali Sunal
Şehsuvar Aktaş, Nilgün Belgün, Ayçin İnci, Bahtiar Engin, Ufuk Özkan

Bir gelin-kaynana hikayesi...
Bir aile komedisi...
Hepimizin ki gibi: Benim Annem Bir Melek!!!...

Ev hanımı Anne Neriman(Oya Başar); emekli dolmuş şoförü baba Cahit(Tarık Ünlüoğlu); baba mesleğini devam ettiren ve hala ailesiyle yaşayan büyük çocuk Metin(Şehsuvar Aktaş); karşı dairede oturan küçük oğlan Çetin(Ali Sunal); Çetin’in eşi Ece(Dolunay Soysert); Çetin’in patronu Hayrunisa Hanım (Nilgün Belgün); Metin’in nişanlısı Nalan (Ayçin İnci); Metin’in dolmuş durağının kahyası Bir-İki Sami (Bahtiyar Engin); dolmuş şoförü Artiz (Ufuk Özkan) ile çok eğlenceli bir hayatın penceresi açılacak…#2
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 14 / Yeni Bölüm

Dünyanın tüm şehirlerindeki sevgililerine rağmen, Hayrunisa Hanım hayatından sıkılmıştır. Ve en çok da Neriman’ın hayatına özenmektedir! Çetin, sevgili patronunun moralini düzeltmek için Adil Usta’nın restoranında bir iftar düzenlemek ve herkesi çağırarak Hayrunisa Hanım’ı eğlendirmek ister. Metin sayesinde şoförler de kolları sıvayıp bu işin organizasyonuna soyunurlar. Bu arada Neriman da Alicon ve Melahat’in yönetici seçimleri için bir takım numaralar çevirdiğini görür ve tüm apartman sakinlerini Adil Usta’nın yerindeki bir iftar yemeğinde bir araya getirmek ister. İki tarafın iftar programları kesişince herkes restoranda buluşur, ancak beklenmedik bir gelişme olur. Adil Usta restoranı satıp memleketine gitmek istemektedir, yorulmuştur artık. Hayrunisa aniden ortaya atılır ve restoranı satın alır. Neriman, Ece ve Nalan’ı da işe alır. Böylece eğlenceli bir hayata geçiş yapacaktır. Neriman’ın yönettiği bir restoranda neler olacağını merak ediyorsanız bu bölümü sakın kaçırmayın…


#3
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 15 / Yeni Bölüm

Çetin’in doğum günü gelir çatar. Bu yaşına kadar oğluşunun doğum günü hazırlıklarını bizzat yapan Neriman, bu yıl karşısında dişli bir rakip bulur; çok sevdiği gelini Ece’yi. Çünkü Ece bu kez, eşinin doğum gününü bizzat organize etmeyi ve bunu asla ama asla kimseye kaptırmamaya kararlıdır. Tabii bu çekişme, yine iki kadın arasında inanılmaz bir taktik savaşına dönüşür.

Apartmanda ise Alicon’un yeni uygulamaları devreye girer… Hasıla ve Sıddık görev başında artık kırmızı üniforma giyecektir.
Mahalledeki komşularının daveti üzerine Neriman, yanına Ece ve Nalan’ı da alarak bir televizyon kanalının kadın programına konuk olarak gider. Amaçları eğlenmek ve tartışmaları izlemektir; ancak programı arayan gelinler, kaynanalara verip veriştirmeye başlayınca Neriman sinirlenir.

Eh! Bostancı’lı Neriman sinirlenince de neler olur tahmin edin artık...


#4
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 19 / Yeni Bölüm

Sıddık'ın kahveden tanıdığı bir arkadaşı, bir kıza aşıktır. Ama çok utangaç olduğu için bir türlü aşkını ilan edemez. Sıddık, Berke'den arkadaşı adına bir aşk mektubu yazmasını rica eder.

Berke güzel bir aşk mektubu yazar, ama mektubun kime yazıldığı belli değildir. Bu mektup ilginç tesadüfler sonucu küçük bir tur atar. Önce Ece mektubu Neriman'ın evinde bulur ve bir aşığından Neriman'a geldiğini sanır. Sonra Neriman mektubu Ece'nin evinde bulur ve mektubun Ece'ye geldiğini sanır. Daha sonra Metin mektubun Nalan'a geldiğini, Artiz de Şebboy'a geldiğini sanır. Ortalık fena halde karışır. Herkes birbirinden şüphelenmekte, herkes ötekine acımaktadır.

Korkunç üzüntüler, intihar teşebbüsleri yaşanır. Suç üstü yakalamak için planlar hazırlanır...


#5
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 22 / Yeni Bölüm

Cahit maç seyretmek için hazırlık yapmaktadır. Her türlü hazırlığını yapıp televizyonun karşısına geçer ama tam o sırada Neriman evi süpürmeye başlar. İkisi arasında kavga çıkar ve Cahit maçı seyretmek için Ece’nin evine gider!

Ece ve Çetin evlerinde bir aile büyüğünün olmasından çok hoşlanır ve Cahit’e her zamankinden daha da iyi davranırlar. Bu durum
Cahit’in de öyle hoşuna gider ki, oğlunun evine yerleşir. Geceyi oğlu ve geliniyle geçirir, sabah da durağa gider.

Tabii bu durum, Cahit ile Neriman arasında resmen bir dargınlık olduğunun göstergesidir! İki taraf da inatçı olunca, hiçbir barıştırma girişimi de işe yaramaz. Elbette tüm girişimler kahkaha dolu anlara ev sahipliği de yapar. Ama ortada bir ömrü birlikte geçirmiş iki koca çınarın ayrılığı gibi ciddi bir mesele olduğu da açık. Neriman vaktini gelinleriyle geçirirken, Cahit Neriman’sız hayatında öyle bir dağılır ki, oğullarının omzunda eve dönmek zorunda bile kalır.


#6
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 23 / Yeni Bölüm
22 Kasım Cumartesi 22:15'te


Cahit bir sabah beli tutulmuş olarak kalkınca herkes onu bu dertten kurtarmak için çareler üretmeye başlar. Sonunda Nalan’ ın önerisi ile güzel bir masaj salonu bulup bir kaç seans masaj yaptırmasına karar verilir. Neriman bu fikri pek istemese de kabul etmek zorunda kalır. Cahit onu masaj salonuna götüren Çetin ve Metin’i ikna ederek masaj salonu yerine durağa gider ve orada düzenlenen tavla turnuvasına katılarak bütün şoförlerin parasını almaya başlar.

Bu başarı ve heyecan yüzünden sırtının tutulması da geçer. Akşam eve dönerken ertesi gün de düzenlenecek olan turnuvaya katılabilmek için sanki sırtı hala sorunlu imiş gibi yapar ki ertesi gün gene masaj salonuna gitmek bahanesi ile evden çıkabilsin. Bu arada Neriman endişelidir, gazetelerde okuduğu masaj salonları ile ilgili haberler yüzünden tedirgindir. Kocasının bir an önce iyileşmesini de istediğinden arayıp tarayıp kendi kafasına yatan bir masaj salonu bulur. Ancak bu kez Neriman’ın da işleri karışabilir?

Bu arada Sinem’in okulunda babasız çocuklar yararına bir balo düzenlenmiştir. Babalar ve kızları dans edecektir. Ama Çetin hızlı danslarda iyi olmasına rağmen balolarda yapılan dansları hiç bilmemektedir. Sorunun çözümü yine seyirciyi kahkahaya boğacak elbette.


#7
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 24 / Yeni Bölüm
29 Kasım Cumartesi 22:00'de


Nalan Metini sıkıştırmaya başlar. Artık ailesi durumdan şikayet etmeye başlamıştır. En azından bir nişan yapmaları gerekmektedir. Metin kabul etmek zorunda kalır ve ailesine durumu anlatır. Turuncu ailesi hep birlikte kız istemeye gideceklerdir. Ece de hazırlıklara başlar ama Neriman onun Turuncu ailesine mensup olmadığını söyleyerek gelmesine izin vermez. Bu durumda Çetin de ortada kalır. Herkesin bin bir türlü numarayla idare etmeye çalıştığı kız isteme ve nişan olayı sonunda herkesi mutlu edecek şekilde biter.

Neriman banyoda düşüp kolunu incitir. Önce kırıldığını sanırlar ama incinmiştir, yine de iş göremez durumdadır. Ne gelini, ne de gelin adayı Nalan ona yardımcı olamamaktadırlar çünkü Neriman ikisinin yaptıklarını da hiç beğenmemektedir. Sonunda Neriman eski haline dönene kadar yardımcı bir kadın tutmaya karar verirler. Eh! Bostancılı Neriman’a beğendirmek kolay mı? Üç beş denemeden sonra bir kadın bulurlar ama ne kadın...


#8
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 26 / Yeni Bölüm
20 Aralık Cumartesi 22:20'de


Sinem’in matematik ile başı derttedir. Bu aileyi çok üzer ve bir özel öğretmen tutmaya karar verirler. Bir iki telefon ile öğretmeni ayarlamayı başarırlar. Öğretmen eve gelince kıyamet kopar. Gelen bayan öğretmen dünyalar güzeli bir kadındır. Bütün erkekler gözlerini ondan ayıramazlar, kadınların hepsi de kıskançlıktan çıldırırlar. Neriman hemen öğretmenin işine son vermek ister ama Sinem bu öğretmeni çok sevmiştir ve asla gitmesini istemez. Matematik dersleri bütün erkeklerin ve de kadınların katılımı ile tam bir şamata haline gelir. Bu arada, Cahit’in doğum günü gelmiştir, ne kadar düşünseler de ona yapabilecekleri ilginç bir sürpriz bulamazlar. Neriman en sevdiği yemekleri yapar. Çocuklar da Cahit mutlu olsun diye bol bol askerlik anısı anlattırırlar. Ancak gecenin sürprizi yemeğin sonunda meydana gelir: Kapı çalınır ve bir subay gelir. Cahit asker kaçağı olarak aranmaktadır. Dökülen tüm diller sonuç getirmez ve Cahit elleri kelepçelenerek askerler tarafından götürülür. Onca zaman askerlik anıları ile herkesin kafasını şişiren Cahit gerçekten asker kaçağı mıdır?


#9
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 27 / Tekrar
10 Ocak Cumartesi 20:00'de

Turuncu ailesinde, her özel gün gibi bu yıl yılbaşı için de kriz var! Her yıl, yemeği Neriman’ın hazırlamasına Ece bu yıl isyan eder. Neriman elbette bu isyana prim vermez. Her ikisi de kendi hindilerini pişirmek üzere harekete geçerler. Bu arada Hayrunisa Hanım Avrupa’dan gelecek iş adamları için bir gazinoda rezervasyon yaptırmıştır. Çok önemli misafirleri ile yeni yıla bu gazinoda girecektir. Elbette yine her şey birbirine karışır. “BENİM ANNEM BİR MELEK”, yılbaşı özel bölümünde, bin bir macera ile ekrana gelecek. Seyirci kendi aileleri kadar yakın gördüğü bu aile ile birlikte SUZAN KARDEŞ, MEHMET ERDEM, ENBE ORKESTRASI, YAŞAR ve NİL BURAK ‘ın da sürprizlerle yer aldığı bir bölüm izleyecek. Bostancılı Neriman ve ailesi ile yeni yılı coşku ile karşılayacaksınız.


#10
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 29 / Yeni Bölüm
7 Şubat Cumartesi 20:00'de


Ece, bir yemek programını izlerken aklına bir fikir gelir. Neriman’ın bu yarışmaya katılması halinde kesin birinci olacağına emindir. Neriman’ın alacağı para ile de Metin’in yeni minibüsünün senetlerine yardım edeceklerdir. Epey uğraştıktan sonra hep birlikte Neriman’ı ikna ederler.

Yarışmanın başlaması ile birlikte Neriman da kendine has performansını sergilemeye başlar. Hiçbir yemeği beğenmez, öteki yarışmacıları kendi dili ile eleştirir. Ama ne eleştirme! Yerden yere vurur hepsini.

Ve büyük gün gelir. Son akşam Neriman’ın akşamıdır. Yarışmacıların hepsi ondan intikam almak için hazırlıklı gelirler.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı